استخدام سازمان آتش نشانی زنجان (ثبت نام شروع شد)

۸۵ روز قبل ۱۹ نظر

استخدام سازمان آتش نشانی زنجان

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

دانلود کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی وب سایت «ای استخدام» (کاملترین منبع مطالعاتی برای آزمون استخدامی سازمان آتش نشانی)

برای دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید

برای دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید

خبر ۵ تیر ۹۸ - انتشار دفترچه راهنمای آزمون استخدامی مشاغل عملیاتی آتش‌نشانی 

به استناد سهمیه استخدامی شماره ۷۱۱۳۰۴ مورخ ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ سازمان اداری و استخدامی کشور و مجوز شماره ۲۲۵۷ مورخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز مشاغل آتش‌نشانی شهرداری‌های سراسر کشور، آزمون استخدامی کتبی و عملی برای انتخاب افراد واجد شرایط بر اساس مندرجات دفترچه راهنما برگزار می‌گردد.

رشته شغلی مورد نیاز : کارشناس آتش نشان، کاردان آتش نشان، آتش نشان، راننده وسایل نقلیه تندرو سنگین
مقطع تحصیلی مورد نیاز : دیپلم، کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد

مهلت ثبت نام : ۱۰ تیر ۹۸
زمان دریافت کارت آزمون : ۱۴ مرداد ۹۸
زمان آزمون : ۱۸ مرداد ۹۸

برای مشاهده شرایط کامل آگهی و ثبت نام اینجا کلیک کنید

دانلود کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی وب سایت «ای استخدام» (کاملترین منبع مطالعاتی برای آزمون استخدامی سازمان آتش نشانی)

برای دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید

برای دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید

 

آگهی استخدام پیمانی در شهرداریهای تابعه استان زنجان سال ۹۴

استانداری زنجان برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز در شهرداریهای تابعه استان از محل مجوز استخدامی شماره ۱۶۶۱۸۱مورخ ۱۳۹۴/۰۷/۱۸سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و مصوبه شماره ۳۳۳۶۱ تاریخ ۱۳۹۴/۰۷/۲۹ شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شهرداری ها و دهیاری های کشور و بر اساس نامه شماره ۳۴۵۰۴ مورخ ۱۳۹۴/۰۸/۰۹سازمان شهرداری ‌ها و دهیاری های کشور، تعداد ۳۴ نفر از افراد واجد شرایط ( بومی استان زنجان ) طبق جدول ذیل ، از طریق برگزاری آزمون توانمندی ‌های تخصصی ، عملی (آمادگی جسمانی) و گزینش به صورت پیمانی در مورخه ۱۳۹۴/۱۰/۱۱ به شرح زیر استخدام می‌نماید.

ردیف عنوان پست سازمانی رشته شغلی محل جغرافیایی خدمت تعداد جنسیت شرایط احراز
۱ آتش‌نشان، متصدی ارتباطات و آتش نشان راننده وسایط سبک، نجات غریق کاردان آتش‌نشان زنجان - سازمان وابسته ۲ مرد

دارا بودن گواهی نامه فوق‌دیپلم در تمام گرایش‌های یکی از رشته‌های مدیریت عملیات امداد و سوانح- مدیریت عملیات امداد و نجات- مدیریت امور امداد-ایمنی و آتش‌نشانی-دمدیریت عملیات حریق و حوادث- پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و حوادث اطفاء حریق- امداد و نجات- بهداشت حرفه‌ای- تربیت بدنی- برق- تاسیسات- مکانیک- مخابرات- کامپیوتر .

*دارا بودن گواهینامه رانندگی پایه دوقدیم یا پایه سه جدید برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است.

۲ آتش نشان ( راننده ) راننده  وسایط نقلیه تندرو سنگین زنجان - سازمان وابسته ۱۵ مرد

دارا بودن گواهی‌نامه پایان تحصیلات کامل متوسطه– فوق دیپلم در تمام گرایش‌های یکی از رشته‌های مدیریت عملیات امداد و سوانح- مدیریت عملیات امداد و نجات-  مدیریت امور امداد، ایمنی و آتش‌نشانی- مدیریت عملیات حریق و حوادث-  پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و حوادث اطفاء حریق، امداد و نجات- بهداشت حرفه‌ای- تربیت بدنی- برق- تاسیسات- مکانیک- مخابرات- کامپیوتر .

 

*دارا بودن گواهینامه رانندگی با وسایل نقلیه موتوری با حداکثر مجموع وزن و ظرفیت بار بیش از ۶ تن برای داوطلبین  این رشته شغلی الزامی است.

ابهر ۳
خرم دره ۳
قیدار ۲
صائین قلعه ۲
سجاس ۱
سلطانیه ۱
ماهنشان ۲
سهرورد ۱
کرسف ۱
نوربهار ۱

الف- شرایط عمومی :

۱.داشتن حداکثر بیست و پنج سال تمام سن در اولین روز ثبت نام در رشته شغلی کاردان آتش نشان و داشتن حداکثر ۳۰ سال سن در اولین روز ثبت نام در رشته شغلی راننده وسائط نقلیه تندرو سنگین( برای تصدی پست آتش‌نشان راننده سنگین) .

۲.داشتن تابعیت ایران.

۳.دارا بودن کارت پایان خدمت یا کارت معافیت غیر پزشکی قانونی برای مردان.

۴.عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانی.

۵.نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر.

۶.نداشتن ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی به موجب آراء مراجع قانونی.

۷.داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که در آن شغل استخدام می‌شود .

۸.دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی طبق شرایط احراز جدول شماره یک .

۹.اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران .

۱۰.التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.

تبصره ۱ – داوطلبان رشته شغلی راننده وسائط نقلیه تندرو سنگین ( برای تصدی پست آتش‌نشان راننده سنگین) می‌بایست دارای گواهینامه رانندگی پایه یک و برای رشته شغلی کاردان آتش‌نشانی دارای گواهینامه رانندگی پایه دو قدیم و پایه سه جدید در زمان ثبت‌نام باشند.

تبصره ۲ – شرکت شهرداران و دهیاران فعلی به شرط دارا بودن شرایط مربوط در آزمون استخدامی بلامانع است.

تبصره ۳– کارکنان قراردادی واحدهای آتش نشانی و سازمانهای آتش نشانی شهرداری‌ها و کارکنان شرکت های طرف قرارداد با شهرداری در واحدها و یا سازمان‌های آتش‌نشانی که تا قبل از سال ۱۳۹۰ بطور تمام وقت با پرداخت حق‌بیمه اشتغال دارند، می توانند با مدرک تحصیلی پایان دوره متوسطه در آزمون شرکت نمایند.

تبصره ۴- داوطلبان رشته شغلی راننده وسائط نقلیه تندرو سنگین( برای تصدی پست آتش‌نشان راننده سنگین) می‌توانند با مدرک تحصیلی پایان دوره متوسطه در آزمون رشته مذکور شرکت نمایند.

ب – شرایط اختصاصی:

۱.داوطلبانی که دارای کارت معافیت پزشکی می‌باشند و همچنین معلولین ، مجاز به شرکت در آزمون مشاغل عملیاتی آتش‌نشانی نمی‌باشند.

۲.داوطلبان استخدام در آزمون مشاغل عملیاتی آتش‌نشانی می‌بایست علاوه بر آزمون تخصصی در آزمون عملی نیز حائز شرایط لازم شوند.

۳.داوطلبان نمی توانند از مستخدمین رسمی، ثابت و پیمانی سایر دستگاه های اجرایی و بازنشسته یا بازخرید خدمت باشند.

۴.پذیرفته‌شدگان نهایی موظفند حداکثر ظرف مدت ۱۰ روزکاری پس از اعلام رسمی از سایت استانداری نسبت به ارائه مدارک لازم و تکمیل پرونده و ارائه تعهد محضری برای هفت سال مبنی بر عدم هرگونه انتقال و ماموریت به سایر شهرداری ها و سازمان های وابسته و نیز دستگاه‌های اجرایی دیگر اقدام نمایند. عدم مراجعه و ارائه مدارک لازم در مهلت مقرر به منزله انصراف وی از استخدام تلقی خواهد شد.

۵.موارد زیر به شرط ارائه تاییدیه‌های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد :

داوطلبانی که در جبهه‌های نبرد حق‌علیه باطل( از تاریخ ۳۱/۶/۱۳۵۹ لغایت ۲۹/۵/۱۳۶۷ ) به طور داوطلبانه خدمت نموده‌اند، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل.

 • اعضای خانواده شهدا، آزادگان، مفقودالاثرها، جانبازان ( همسر، فرزندان، پدر، مادر، خواهر و برادر) تا میزان ۵ سال.
 • داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروه‌های ضد انقلاب درآمده‌اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه.
 • داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه، موسسات و شرکت‌های دولتی، بانک‌ها و شرکت های تحت پوشش آنها، شرکت‌های بیمه دولتی، شهرداری‌ها، موسسات و شرکت‌های تابعه و وابسته به آن موسسات و شرکت‌های دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است و همچنین موسسات و شرکت‌های ملی و مصادره شده و موسساتی که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می‌کنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت‌های تحت پوشش آنها از تاریخ ۱۳۵۷/۱۱/۲۲ به خدمت اشتغال داشته‌اند، به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها. لازم به ذکر است سابقه خدمتی افرادیکه در شرکتهای طرف قرارداد شهرداری ها قرار دارند، مشمول این بند نمی‌باشد، به استثناء کارکنانی که بطور تمام وقت با پرداخت حق بیمه در شرکت‌های طرف قرارداد با شهرداری که تا قبل از ابتدای سال ۱۳۹۰ در واحدها و یا سازمان‌های آتش‌نشانی اشتغال داشته‌اند.

تبصره- طول مدت خدمت نظام وظیفه داوطلبان به حداکثر سن اضافه نخواهد شد.

۶.داوطلب بومی: به داوطلبی گفته می‌شود که حداقل دارای یکی از ویژگی‌های زیر باشد .

 • شهر محل صدور شناسنامه داوطلب یا همسر وی با شهر مورد تقاضا برای استخدام یکسان باشد.
 • داوطلب حداقل چهار(۴) سال از سنوات تحصیلی ( ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه ) را به صورت متوالی یا متناوب در شهر محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.
 • همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح ( اعم از شاغل و یا بازنشسته) که شهر محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با شهر محل مورد تقاضا برای استخدام یکسان باشد.
 • داوطلب یا پدر، مادر و یا همسر وی، حداقل چهار(۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهر محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند. پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفاً توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است.

تبصره ۱ – مبنای استان و شهرستان برای تعیین بومی بودن، تقسیمات کشوری در زمان ثبت‌نام می‌باشد.

تبصره ۲ – در صورتیکه شهرداری متقاضی استخدام، در شهرستان یا استانی قرار داشته باشد که شهر داوطلب در آن شهرستان و یا استان واقع باشد، داوطلب به ترتیب مشمول مزایای داوطلبین بومی شهرستان و استان خواهد بود.

ج- ثبت نام و مدارک مورد نیاز :

۱.داوطلبان می توانند تنها در یک رشته شغلی و در شهرهای مختلف یک استان به ترتیب اولویتی که در هنگام ثبت‌نام اعلام می نمایند حداکثر تا سه گزینه محل جغرافیایی مورد تقاضا را انتخاب و از طریق سایت استانداری به بصورت اینترنتی ثبت‌نام کنند.

۲.شروع ثبت‌نام از ساعت۱:۰۰ بامداد روز یکشنبه تاریخ ۱۳۹۴/۹/۲۲ لغایت روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۴/۱۰/۰۱ به مدت ۱۰روز میباشد.

۳.داوطلبان استخدام می‌بایست عکس پرسنلی ۴*۳ خود را با عرض ۱۵۰ و ارتفاع ۲۰۰ پیکسل و با فرمت jpg و حداکثر ۲۰۰ کیلو بایت در رایانه اسکن نموده و آنرا در قسمت مربوط در سایت وارد نمایند.

۴.واریز وجه به مبلغ ۴۵۰۰۰۰ ریال از طریق درگاه الکترونیکی مشخص شده در سایت ثبت نام به عنوان حق شرکت در آزمون استخدامی داوطلبان استخدام ( ایثارگران از پرداخت ۵۰% مبلغ مذکور و فرزندان شاهد از واریز وجه مذکور معاف می باشند ). پس از بررسی مجدد صحت اطلاعات درج شده و تائید مراتب توسط سایت لازم است داوطلبان شماره رهگیری خود را برای پیگیری مراحل بعدی آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه اخذ و نزد خود نگهداری نمایند.

۵.کارت ورود به جلسه آزمون استخدام از مورخ ۱۳۹۴/۱۰/۰۶ لغایت ۱۳۹۴/۱۰/۱۰ از طریق وب سایت استانداری زنجان به داوطلبان ارائه خواهد شد.

۶.زمان برگزاری آزمون تخصصی کتبی روزجمعه ۱۳۹۴/۱۰/۱۱ ساعت ۰۹:۰۰ صبح می باشد و محل برگزاری آزمون بر روی کارت ورود به جلسه آزمون داوطلبان درج خواهد شد .

۷.مدارک مورد نیاز جهت اسکن در سایت ثبت نام به شرح زیر می‌باشد:

 • تکمیل فرم درخواست شغل.
 • تصویر آخرین مدرک تحصیلی.
 • تصویر صفحه اول شناسنامه( در صورت داشتن توضیحات کلیه صفحات).
 • تصویر کارت ملی( پشت و روی کارت).
 • تصویر کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا کارت معافیت غیرپزشکی.
 • مستندات ایثارگری و سوابق پرداخت بیمه در شهرداری‌ها، سازمانهای وابسته و دهیاری‌ها.
 • مستندات مربوط به قهرمانان ورزشی( قهرمان مسابقات المپیک، جهانی، آسیایی، دانشجویان جهان و قهرمانی‌کشور).
 • تصویر گواهینامه رانندگی پایه یک برای داوطلبان رشته شغلی راننده وسائط نقلیه سنگین در پست آتش‌نشان راننده سنگین.
 • تصویر گواهینامه رانندگی پایه دوقدیم و پایه سه جدید.

د – مواد آزمون تخصصی :

آزمون تخصصی در هر رشته شغلی به صورت چهارگزینه‌ای و به تعداد ۱۲۰ سوال شامل ۹۰ سوال به صورت کاربردی و تخصصی در شغل مربوط و ۳۰ سوال برای سنجش هوش، سرعت ، دقت و استعداد یادگیری با احتساب نمره منفی می‌باشد.

ه – اعلام نتایج :

اسامی داوطلبان پذیرفته شده برای شرکت در آزمون عملی از طریق سایت رسمی استانداری بعد از برگزاری آزمون کتبی اعلام خواهد شد.

و – تذکرات :

۱.پنج درصد(۵%) سهمیه استخدامی به ایثارگران و خانواده‌های آنان شامل رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه متوالی یا نه ماه متناوب حضور داوطلبانه در جبهه‌ها و همسر و فرزندان آنان، آزادگان کمتر از یکسال اسارت و همسر و فرزندان آنان، جانبازان و همسر و فرزندان آنان و خواهران و برادران شهداء اختصاص دارد. انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده(۵%) به ترتیب امتیاز کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که حد نصاب لازم در آزمون تخصصی و حد نصاب در آزمون عملی را کسب نموده باشند و مراحل مربوط را با موفقیت طی نموده باشند انجام خواهد شد.

۲.استانداری می‌تواند حداکثر ده درصد (۱۰%) نیازهای استخدامی شهرداری‌ها را به قهرمانان ورزشی مشمولین ماده دو آیین‌نامه تسهیلات تشویقی رتبه اول تا سوم مصوب ۱۳۷۶ هیات وزیران (قهرمان مسابقات المپیک، جهانی، آسیایی، دانشجویان جهان و قهرمانی کشور) که به تایید وزارت ورزش و جوانان می‌رسد، در آتش‌نشانی به شرط داشتن شرایط عمومی ورود به خدمت و اخذ حد نصاب ازآزمون تخصصی و آزمون عملی اختصاص دهد.

۳.داوطلبان شاغل در واحدها یا سازمان‌های آتش‌نشانی شهرداری‌ها، در شهر، شهرستان و استان مورد تقاضا، مشروط به دارا بودن سابقه پرداخت بیمه در واحدها یا سازمان‌های آتش‌نشانی شهرداری‌ها تا ۱۲۰ روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون تخصصی و کتبی از اولویت استخدام برخوردارند.

۴.دهیاران، شهرداران، فرزندان کارکنان فوت شده حین خدمت در شهرداری یا سازمان‌های وابسته، یا فرزندان کارکنان از کار افتاده کلی دائم حین خدمت در شهرداری یا سازمان‌های وابسته، افراد بومی شهر، شهرستان و استان شهر متقاضی استخدام از اولویت استخدام برخوردارند.

۵.نمره نهایی داوطلب بر اساس امتیاز آزمون تخصصی با «ضریب ۱» و امتیاز آزمون عملی با «ضریب ۲ » محاسبه می‌شود .

۶.در صورت مساوی بودن امتیاز کسب شده داوطلبان، اولویت معرفی به گزینش به ترتیب با شاغلین قراردادی و بومی شهرداری، شهرستان و استان می‌باشد.

۷.داوطلبان می‌توانند حداکثر ظرف مدت دو هفته پس از اعلام نتایج، اعتراض خود را به استانداری برای بررسی و اعلام نظر ارائه نمایند. پس از مدت مذکور به اعتراض داوطلبان ترتیب اثر داده نخواهد شد.

۸.چنانچه در هر مرحله از مراحل آزمون محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی باشد، از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد و مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارک به صورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود در این صورت خسارات و هزینه تحمیل شده برابر مقررات از داوطلب اخذ خواهد شد.

۹.به مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی پایین‌تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین مدارک در رشته‌های غیرمرتبط و معادل( به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاه‌ها و موسسه‌های آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده‌اند و گواهی مبنی بر ادامه تحصیل در مقطع بالاتر با ارزش علمی دارند) ترتیب اثر داده نخواهد شد. افرادی که مدرک تحصیلی یک مقطع بالاتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده دارند ، می‌توانند مشروط به ارائه تعهد نامه مبنی بر عدم درخواست اعمال مدرک تحصیلی بالاتر در آزمون شرکت نمایند .

۱۰.امتیاز آزمون تخصصی کارکنان شاغل(در شرکت های طرف قرارداد شهرداری تا قبل از ابتدای سال ۱۳۹۰ و قراردادی) در واحدها یا سازمانهای آتش نشانی شهرداری شهر متقاضی استخدام یا سربازان وظیفه که دوران خدمت سربازی خود را به صورت کامل (بدون دریافت معافیت و کسر خدمت) و منع انضباطی به صورت امریه به عنوان سرباز آتش نشان در آتش نشانی گذرانده اند به ازای هر سال سابقه خدمت ۳درصد تا سقف ۲۵ درصد و برای کارکنان شاغل (در شرکت های طرف قرارداد شهرداری تا قبل از ابتدای سال ۱۳۹۰ و قراردادی) در واحدها یا سازمان های آتش نشانی یکی از شهرداری های شهرستان همان شهر به ازای هر سال سابقه خدمت ۵/۲ درصد تا سقف ۲۰ درصد و برای کارکنان شاغل (در شرکت های طرف قرارداد شهرداری تا قبل از ابتدای سال ۱۳۹۰ و قراردادی) در واحد ها یا سازمانهای آتش نشانی یکی از شهرداریهای استان همان شهر به ازای هر سال سابقه خدمت ۲ درصد تا سقف ۱۸ درصد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهایی آزمون تخصصی قرار می گیرد. اعمال امتیاز مربوطه برای کارکنان دارای قرارداد مستقیم با شهرداری مشروط به دارا بودن سابقه پرداخت بیمه در واحدها یا سازمان های آتش نشانی شهرداری ها تا ۱۲۰ روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون تخصصی و کتبی می باشد.

۱۱.امتیاز آزمون تخصصی داوطلبان بومی شهر متقاضی استخدام در ۱/۱۵ و داوطلبان بومی شهرستان شهر متقاضی استخدام در ۱/۱ ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهایی آزمون تخصصی قرار می گیرد.

۱۲.امتیاز آزمون تخصصی دهیاران در یکی از دهیاری های استان شهر متقاضی استخدام به ازای هرسال سابقه خدمت با تایید بخشدار ذیربط ۳ درصد تا سقف ۲۰ درصد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهایی آزمون تخصصی قرار می گیرد.

۱۳. امتیاز آزمون تخصصی شهرداران که در یکی از شهرهای استان شهر متقاضی استخدام شهردار بوده اند به ازای هر سال سابقه خدمت با تایید استانداری ذیربط ۳ درصد تا سقف ۲۵ درصد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهایی آزمون تخصصی قرار می گیرد.

۱۴. امتیاز آزمون تخصصی فرزندان کارکنان فوت شده حین خدمت در شهرداری و یا از کار افتاده کلی دائم حین خدمت در شهرداری در ۱/۲ ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهایی آزمون تخصصی قرار می گیرد.

۱۵. در صورتی که داوطلبان مشمول بیش از یک امتیاز از مزایای پیش بینی شده باشند ، صرفاً بالاترین امتیاز برای آنها مبنای محاسبه قرار خواهد گرفت.

۱۶. حد نصاب قبولی در آزمون تخصصی کسب حداقل ۶۰ درصد میانگین امتیاز سه نفر بالاترین نمره آزمون قبل از اعمال ضرایب ذکر شده می باشد و حد نصاب در آزمون عملی کسب حداقل ۴۰۰ امتیاز از ۹۰۰ امتیاز آزمون عملی می باشد.

۱۷. انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از موفقیت در کلیه مراحل آزمون تخصصی، آزمون عملی و گزینش صورت خواهد گرفت.

برای ثبت نام اینجا کلیک نمایید

برای ویرایش مشخصات اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده شرایط استخدام در سایت استانداری زنجان اینجا کلیک کنید

برای دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید

برای دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید

۱۹ نظر برای استخدام سازمان آتش نشانی زنجان (ثبت نام شروع شد)

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید