استخدام راه آهن استان گلستان

۱۴۵۶ روز قبل ۴۴ نظر

استخدام راه آهن استان گلستان

برای مشاهده استخدام راه آهن سال ۹۵ اینجا کلیک کنید

اعلام نتایج :

اسامی قبولشدگان مشاغل سوزنبانی، متصدی ترافیک و لکوموتیورانی در مرحله مصاحبه که توسط اداره کل راه آهن شمالشرق ۲ (گرگان) به این شرکت اعلام شده است به شرح زیر به اطلاع می رسد.
نحوه انجام معاینات پزشکی و روانسنجی قبولشدگان نیز پس از هماهنگی با اداره کل مذکور متعاقبا به اطلاع خواهد رسید.

اسامی قبولشدگان آزمون لکوموتیورانی

اسامی قبولشدگان آزمون متصدی ترافیک

اسامی قبولشدگان آزمون سوزنبانی


اداره کل راه آهن شمال شرق ۲ (استان گلستان) به منظور تامین نیروی انسانی خود در تعدادی از مشاغل فنی و از طریق برگزاری آزمون، نیرو جذب می نماید.
متن اطلاعیه این آزمون که از طریق یک شرکت پیمانکاری برگزار می شود به شرح ذیل است:
باسمه تعالی
یک شرکت پیمانکاری در نظر دارد جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در بخش حمل و نقل ریلی جهت مشاغل لکوموتیورانی به تعداد ۱۴ نفر، متصدی ترافیک به تعداد ۱۹ نفر و سوزنبانی به تعداد ۵۰ نفر، از طریق برگزاری آزمون ورودی از داوطلبان بومی و مرد استان گلستان با شرایط زیر جذب نیرو نماید.
قبولشدگان پس از طی دوره های مربوطه و قبولی در دوره در شرکت پیمانکاری جذب و مشغول بکار می گردند.
آزمون ورودی توسط شرکت دانش پژوهان حمل و نقل ریلی برگزار و از بین قبولشدگان آزمون، به میزان ۵ /۲ برابر ظرفیت هر یک از مشاغل به شرکت پیمانکار جذب نیرو معرفی خواهند شد.
سئوالات آزمون ورودی بصورت تستی و از دروس :
۱ - ریاضی
۲ - فیزیک
۳ - زبان انگلیسی
۴ - هوش، اطلاعات عمومی و درک فنی
هر عنوان ۱۵ سئوال جمعاً ۶۰ سئوال خواهد بود.
شرایط داوطلبان :
ا – مدرک تحصیلی :
الف- شغل سوزنبانی : دیپلم متوسطه رشته های علوم تجربی، ریاضی فیزیک، فنی (راه و ساختمان، مکانیک، برق، الکترونیک)، کار و دانش مطلوب (راه و ساختمان، برق، الکترونیک، مکانیک) ، نقشه کشی ، کامپیوتر

ب- شغل لکوموتیورانی : کاردانی در رشته های : حمل و نقل ، کامپیوتر (نرم افزار) ، ریاضی ، برق ، الکترونیک، الکتروتکنیک ، نقشه کشی صنعتی ، امور فنی راه آهن ، بهداشت حرفه ای ، ایمنی صنعتی، ارتباطات و فناوری اطلاعات، آمار، ماشین افزار، مکانیک خودرو، کنترل صنعتی، مکانیک، متالوژی، ساخت و تولید (گرایش ماشین ابزار)، مدیریت (بازرگانی، گمرکی، صنعتی کاربردی، دولتی و بیمه)
ج- شغل متصدی ترافیک : کاردانی در رشته های: حمل و نقل ، کامپیوتر (نرم افزار) ، ریاضی ، برق ، الکترونیک، الکتروتکنیک ، نقشه کشی صنعتی ، امور فنی راه آهن ، بهداشت حرفه ای ، ایمنی صنعتی، ارتباطات و فناوری اطلاعات، آمار، ماشین افزار، مکانیک خودرو، کنترل صنعتی، مکانیک، متالوژی، ساخت و تولید (گرایش ماشین ابزار)، مدیریت (بازرگانی، گمرکی، صنعتی کاربردی، دولتی و بیمه
۲ – سن داوطلبان :
الف- شغل سوزنبانی : حداکثر ۲۵ سال (هنگام ثبت نام)
ب- شغل لکوموتیورانی: حداکثر ۲۷ سال (هنگام ثبت نام)
ج- شغل متصدی ترافیک : حداکثر ۲۷ سال (هنگام ثبت نام)
تذکر :
داوطلبانی که سابقه خدمت در راه آهن را دارند، حداکثر تا دو سال به سقف سنی بندهای فوق اضافه می گردد.
۳ – وضعیت نظام وظیفه :
داوطلبان بایستی دارای کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم غیر پزشکی باشند. داوطلبانی که کارت معافیت پزشکی دارند، نمی توانند در آزمون شرکت نمایند.
۴ – سایر شرایط :
حدث بینایی بدون عینک ۱۰/۸ و با عینک ۱۰/۱۰ باشد.
شنوایی سنجی (BC-AC) PTA, SRT, SDS (میانگین هدایت عصبی ۲۰ باشد.)
تست کور رنگی ایشی هارا (در صورت اشتباه خواندن ۴ پلیت از ۲۸ پلیت مردود می باشد.) کسب استانداردهای لازم در معاینات عمومی طب کار.
داوطلبان حائز شرایط فوق برای شرکت در آزمون ورودی بایستی مبلغ ۰۰۰ /۲۵۰ ریال به حساب شماره ۰۱۰۵۳۰۷۵۵۹۰۰۲ بانک ملی شعبه خیابان ونک به نام غلامرضا دانشی مدیر عامل شرکت دانش پژوهان حمل و نقل ریلی واریز و جهت ثبت نام تا پایان روز ۱۹ /۴ /۹۴ به سایتdprtco.ir   شرکت مذکور مراجعه و نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام نمایند. بدیهی است شرکت دانش پژوهان حمل و نقل ریلی صرفاً برگزار کننده آزمون بوده و هیچگونه تعهدی در رابطه با جذب پذیرفته شدگان ندارد.

برای مشاهده آگهی در وب سایت استانداری گلستان اینجا کلیک نمایید

برای دریافت نمونه سوالات رایج آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید

این آگهی مربوط به ۱٬۴۵۶ روز پیش است و منقضی شده است بنابراین اطلاعات تماس نمایش داده نمیشود.

۴۴ نظر برای استخدام راه آهن استان گلستان

  • استخدام
   اسامی قبولشدگان مشاغل سوزنبانی، متصدی ترافیک و لکوموتیورانی در مرحله مصاحبه که توسط اداره کل راه آهن شمالشرق 2 (گرگان) به این شرکت اعلام شده است به شرح زیر به اطلاع می رسد.
   نحوه انجام معاینات پزشکی و روانسنجی قبولشدگان نیز پس از هماهنگی با اداره کل مذکور متعاقبا به اطلاع خواهد رسید.
   پاسخ
   • بیچاره
    آقا قبول شدگان از مصاحبه رو کی میزنن؟
    بنده به سایت دانش پژوهان زنگ زدم میگه نتایج بعدی رو از راهآهن پیگیر باشین...
    منم موندم کجا میخوان بزنن... چجوری اعلام میکنن؟
    اگه میدونین بگین لطفا
    لطفا
    پاسخ
    • گلستان لکو
     سلام دوستان
     اره من هم زنگ زدم به آقای دانشی مسئول شرکت دانش پژوهان گفتش که نمایندگان راه آهن که توی مصاحبه داشتن مصاحبه می کردند هنوز به جمع بندی نرسیدن و می گفت باید اونها باید لیست بدن بهش تا ایشون بزار در سایتش
     و پیگیر که شدم در راه آهن شمال شرق 2 در گرگان خانمی بنام ( پاینده ) مسئول جواب دهی به آزمون استخدامی هستند لطفا دوستان به راه آهن گرگان زنگ بزنید و وقتی تلفنچی گرفت ( چون راه آهن تلفنش بصورت تلفنچی هستش ) و نام طرف مورد نظر رو می گی وصل می کنند و پیگیر شیم بد نباشه چرا که اگه همه زنگ بزنیم زودتر اقدام خواهند کرد
     مدیریت محترم سایت لطفا تایید کنید
     پاسخ
     • گلستان لکو
      سلام به دوستان
      اره من هم زنگ زدم به آقای دانشی مسئول سایت دانش پژوهان که ازمون رو برگزار کرده بود و همون آقایی که در موقع مصاحبه پوشه می داد و به داخل اتاق مصاحبه هدایت می کردد ایشون گفتن که نتیجه مصاحیه رو قرار بوده راه آهن به ایشون بده تا ایشون در سایت اعلام کنند ولی هنوز مصاحبه کنندگان راه آهن که از ماها مصاحبه کرده بودن به جمع بندی نرسیدن
      دوستان از راه آهن شمال شرق 2 پیگیری کردم گفتن که با خانمی بنام پاینده تماس بگیرم
      دوستان لطفا همگی با راه آهن گرگان تماس بگیرد که اول تلفنچی میگیره ( چون سیتم راه آهن طوری هستش که با هر کجا کار داری ابتدا تلفن خانه می گیره ) بعد شما با کسی که کار دارید رو می گید که ایشون وصل می کنند دوستان زنگ بزنید
      پاسخ

     لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید