استخدام بانک قوامین (تجربه های آزمون)

۸۶۹۸۲ نظر

استخدام بانک قوامین

بانک قوامین در تاریخ ۱۱ اسفند ماه سال ۱۳۹۷ در بانک سپه ادغام شد و شما می‌توانید استخدام‌های این بانک را از طریق آگهی‌های استخدام بانک سپه پیگیری نمایید. همچنین در ادامه مطلب نیز آخرین آگهی استخدامی بانک قوامین جهت کسب اطلاعات بیشتر شما مخاطبین عزیز قرار داده شده است.

آگهی استخدام بانک قوامین در استان یزد

بانک قوامین با استعانت از خداوند متعال در نظر دارد به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود از بین آقایان واجد شرایط در مقاطع تحصیلی فوق دیپلم و لیسانس در رشته­ های مورد نیاز پس از کسب موفقیت درمراحل آزمون کتبی، مصاحبه، گزینش و .. در محدوده جغرافیائی یزد، مختص شهرستانهای یزد – میبد – اردکان- ابرکوه استخدام نماید.

برای مشاهده متن کامل استخدام اینجا کلیک نمایید

لینک ها و صفحات مرتبط با ثبت نام در آزمون

 • متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی بانک قوامین می‌توانند با مراجعه به بخش اخبار استخدام آزمون استخدامی بانک قوامین ، شرایط دقیق ثبت نام در آزمون را بررسی نمایند.
 • جهت آمادگی برای شرکت در آزمون استخدامی بانک قوامین می‌توانید از منابع و سوالات مفید موجود در این صفحه و یا سوالات رایگان موجود در صفحه سوالات و منابع آزمون استخدامی بانک قوامین استفاده کنید.

 

آخرین اخبار استخدامی بانک قوامین
منابع مطالعاتی برای مصاحبه استخدامی بانک قوامین
در این بخش تمام منابع مطالعاتی برای مصاحبه آزمونهای استخدامی شامل مصاحبه عقیدتی و سیاسی، روانشناختی، تخصصی و ... گردآوری شده است. شما میتوانید با مراجعه به هر لینک مورد نظر مطالب موجود را مطالعه نمایید.
لینکهای مفید و کاربردی استخدام بانک قوامین
در این بخش به منظور دسترسی بهتر، صفحات مهم و کاربردی لیست شده است شما می توانید در صورت نیاز به هر صفحه بر روی لینک مورد نظر کلیک نمایید.

آیا بانک قوامین استخدام جدیدی دارد؟

بانک قوامین در سال ۱۳۹۱ از تبدیل موسسه مالی و اعتباری قوامین به بانک قوامین تبدیل شد. این بانک هفتمین بانک ایرانی بود که پا به عرصه گذاشت. بانک قوامین نیروهای مورد نظر خود را از طریق آزمون استخدامی جذب می‌کرد. این بانک در سال ۱۳۹۷ و به موجب اطلاعیه بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با بانک سپه ادغام و در تاریخ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ رسما منحل شد.

پس از انحلال بانک قوامین، تمام شعب، شرکت‌ها و نیروهای بانک قوانین به بانک سپه منتقل شده و در اختیار بانک سپه قرار دارند. اگر شما نیز به استخدام در بانک قوامین علاقه دارید و تا چند سال گذشته پیگیر اخبار استخدامی بانک قوامین بوده‌اید، می‌توانید استخدام‌های آتی این بانک منحل شده را از طریق آگهی‌های استخدامی بانک سپه پیگیری نمایید.

سوالات متداول
ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۸۶٬۹۸۲ نظر برای استخدام بانک سپه (تجربه های آزمون + اصل سوالات رایگان)

 • م
  محمد
  ۱۳ آذر ۱۴۰۲، ۲۳:۰۶
  سلام حقوق بانک سپه در بدو استخدام با مزایا چند هستش؟ و از لحاظ حجم کاری به چه صورتیه؟
  • م
   محمد
   ۳۰ مهر ۱۴۰۲، ۰۰:۰۳
   سلام خدمت همگی یه سوال داشتم حقوق کارمندان بانک سپه چه قدر هستش ؟
   و این که به فرد تازه استخدام شده چه مقدار به عنوان پایه حقوق میدن ؟

   لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

   ثبت پاسخ