استخدام بانک صادرات ایران (اعلام نتایج)

۱۰ روز قبل ۶۲۳۸۱ نظر

استخدام بانک صادرات ایران

اخبار و استخدام‌های بانک صادرات ایران به محض اعلام توسط مراجع رسمی در این صفحه اطلاع رسانی میگردد. بدیهی میباشد شما با مراجعه روزانه به این صفحه می توانید علاوه بر مطالعه تمام اخبار و استخدام های بانک صادرات، آشنایی با سوالات و منابع مطالعاتی استخدام بانک صادرات و منابع مصاحبه استخدامی، در جریان استخدام جدید نیز قرار بگیرید. در ادامه با کلیک بر روی هر لینک فهرست مطالب به بخش مربوطه هدایت میشوید.

خبر ۲۴ آبان ۱۴۰۰- اعلام نتایج کتبی آزمون استخدام بانک صادرات در سال ۱۴۰۰

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام بانک صادرات ایران در سال ۱۴۰۰ به اطلاع می رسانیم،نتایج آزمون اعلام گردید.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

خبر ۴ آبان ۱۴۰۰- زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی بانک صادرات سال ۱۴۰۰

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام بانک صادرات ایران در سال ۱۴۰۰ به اطلاع می رسانیم، داوطلبان برای اطلاع از زمان اعلام نتایج اولیه می توانند از ۱ آذرماه ۱۴۰۰ به سایت ثبت نام مراجعه نمایند.

خبر ۲۵ مهر ۱۴۰۰-زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی بانک صادرات ایران سال ۱۴۰۰

آزمون استخدامی سال ۱۴۰۰ بانک صادرات ایران با حضور بیش از ۱۳ هزار داوطلب در ۱۹ استان کشور برگزار شد.

به گزارش اقتصادآنلاین، آزمون استخدامی سال ۱۴۰۰ بانک صادرات ایران بعد از ظهر جمعه ۲۳ مهرماه سال جاری در تهران و ۱۸ استان کشور برگزار شد که بیش از ۱۳ هزار نفر داوطلبان دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته‌های مرتبط برای تصدی سمت بانکدار / بانکیار (تحویلدار) در این بانک با هم به رقابت پرداختند.

همزمان داوطلبان مرد بومی شهر تهران که دارای مدارک تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر در رشته‌های مهندسی عمران (عمران، سازه و زلزله)، برق (قدرت) و مکانیک (سیالات) از دانشگاه‌های منتخب دولتی هستند، برای تصدی شغل کارمند فنی-مهندسی در این آزمون شرکت کردند. همچنین این بانک در این آزمون از میان داوطلبان بومی مرد دارای مدرک تحصیلی دیپلم، در دو استان قزوین و بوشهر تعداد محدودی برای تصدی شغل نگهبانی استخدام می‌کند.

این آزمون به طور همزمان در استان‌های تهران، اصفهان، ایلام، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، زنجان، فارس، کردستان، کرمان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان، مازندران، مرکزی، هرمزگان، همدان و یزد، برای استخدام بانکدار و بانکیار (تحویلدار) و در استان‌های قزوین و بوشهر علاوه بر استخدام بانکدار و بانکیار (تحویلدار)، به منظور جذب تعداد محدودی برای تصدی شغل نگهبانی برگزار شد.

قائم‌مقام مدیرعامل بانک صادرات ایران در بازدید از مراحل برگزاری این آزمون در دانشگاه صنعتی امیرکبیر با بیان اینکه برای گردش شغلی در سازمان نیاز به استخدام وجود دارد، اظهار کرد: بانک صادرات ایران در سال‌های اخیر تعداد زیادی بازنشسته داشته و امیدواریم با جذب نیروی‌های جدید، بتوانیم کمبود نیروی انسانی بانک را تامین کنیم.

در جریان برگزاری این آزمون، حسین مردانی، مدیرامور سرمایه‌های انسانی، ولی آزادی، مدیرامور بازرسی و تطبیق، اسماعیل غلامی، رئیس اداره کل حراست و حفاظت پرسنلی، سید جلال حسینی، رئیس اداره کل امور کارکنان، جهاندار رضایی، رئیس اداره کل آموزش و برخی دیگر از مدیران بانک صادرات ایران از نزدیک بر روند برگزاری این آزمون نظارت داشتند.

بر اساس اعلام مدیریت امور سرمایه‌های انسانی بانک صادرات ایران نتایج نهایی این آزمون حداکثر تا پایان آبان‌ماه سال جاری اعلام خواهد شد.

منبع : اقتصاد آنلاین

خبر ۱۹ مهر ۱۴۰۰- دریافت کارت آزمون استخدام بانک صادرات در سال ۱۴۰۰

 ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام بانک صادرات ایران در سال ۱۴۰۰ به اطلاع می رسانیم، لینک دریافت کارت آزمون فعال گردید.

برای دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ - استخدام بانک صادرات ایران در سال ۱۴۰۰

​بانک صادرات ایران به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در تهران و برخی استان‌های کشور از میان داوطلبان مرد و زن برای تصدی سمت‌های بانکدار و بانکیار (تحویلدار)، کارمند فنی - مهندسی و نگهبان از طریق آزمون کتبی و مصاحبه و بر اساس ضوابط و آیین‌نامه استخدامی مربوطه استخدام می‌کند.
به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، آزمون استخدامی برای تصدی سمت بانکدار و بانکیار (تحویلدار) از میان فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های معتبر کشور در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته‌های مرتبط بانکی برگزار می‌شود.
همچنین داوطلبان مرد بومی شهر تهران دارای مدارک تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر در رشته‌های مهندسی عمران (عمران، سازه و زلزله)، برق (قدرت) و مکانیک (سیالات) از دانشگاه‌های معتبر دولتی می‌توانند برای تصدی شغل کارمند فنی-مهندسی در این آزمون شرکت کنند.
بانک صادرات ایران همچنین با رعایت شرایط و آیین‌نامه اداری و استخدامی از میان داوطلبان بومی مرد دارای مدرک تحصیلی دیپلم، تعداد محدودی برای تصدی شغل نگهبانی استخدام می‌کند.
بنا بر این گزارش، بانک صادرات ایران در استان‌های تهران، اصفهان، ایلام، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، زنجان، فارس، کردستان، کرمان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان، مازندران، مرکزی، هرمزگان، همدان و یزد، بانکدار و بانکیار (تحویلدار) و در استان‌های قزوین و بوشهر علاوه بر استخدام بانکدار و بانکیار (تحویلدار)، تعداد محدودی برای تصدی شغل نگهبانی استخدام می‌کند.
نوع قرارداد در این استخدام برای تمامی مشاغل ذکر شده، «قرارداد موقت تمام‌وقت» و «بیمه درمان و بازنشستگی تامین اجتماعی» است.
داوطلبان می‌توانند برای ثبت‌نام و دریافت اطلاع تکمیلی از ساعت ۹ صبح روز پنج‌شنبه اول مهرماه ۱۴۰۰ به سایت اینترنتی بانک به نشانی: www.bsi.ir مراجعه و فرم ثبت‌نام موجود در سایت را تکمیل کنند.
مهلت ثبت‌نام تا ساعت ۲۴روز دوشنبه مورخ ۱۲ مهرماه سال جاری تعیین شده و مهلت اعلام شده قابل تمدید نیست. تاریخ برگزاری آزمون بعدازظهر جمعه ۲۳ مهرماه سال جاری خواهد بود.

شرایط استخدام شغل بانکدار و بانکیار

استان های مورد نیاز:
نام استان  اصفهان، ایلام، بوشهر،تهران، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، زنجان، فارس، قزوین، کردستان، کرمان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان، مازندران، مرکزی، هرمزگان، همدان، یزد

شرایط عمومی برای ثبت نام:

۱ -تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران و تعهد به نظام و قانون اساسی.
۲ -تدین به یکی از ادیان رسمی کشور.
۳ -تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی طبق تشخیص مراجع پزشکی مورد نظر بانک.
۴ -عدم اعتیاد به دخانیات، مواد مخدر و روان گردان.
۵ -نداشتن سوء پیشینه کیفری موثر.
۶ -دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم قانونی (ویژه داوطلبین مرد)
توجه : کارت یا برگ معافیت موقت مورد پذیرش نمی باشد و تاریخ ترخیص خـدمت وظیفـه و یـا تـاریخ صـدور کارت معافیت دائم قانونی باید قبل از پایان مهلت ثبت نام (تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۲) باشد.
۷ -بومی بودن : محل تولد، محل صدور شناسنامه و یا محل اخذ مدرک تحصیلی دیپلم در شهرستان یا شهر مورد نظر، ملاک بومی بودن می باشد.
۸ -مدرک تحصیلی : کارشناسی و کارشناسی ارشد
توجه ۱ : تاریخ فراغت از تحصیل کلیه داوطلبان باید قبل از پایان مهلت ثبت نام (تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۲) باشد.
توجه ۲ : صرفاً مدارک تحصیلی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی داخل کشـورکه مورد تایید وزارت علـوم، تحقیقات و فنـاوری می باشد ملاک عمل قرار خواهد گرفت.
۹ -معدل : حداقل معدل کل برای متقاضیان ۱۶ تمام می باشد.
۱۰ -سن : داوطلبین دارای مـدرک تحصـیلی کارشناسی حـداکثر ۲۷ سال تمام ( متولـدین ۱۳۷۳/۰۷/۰۱ بـه بعـد) و داوطلبین دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حداکثر ۲۹ سال تمام (متولدین ۱۳۷۱/۰۷/۰۱ به بعد)
برای مشاهده اطلاعات کامل آزمون استخدامی بانکدار و بانکیار (تحویلدار) کلیک کنید. ​
شرایط استخدام شغل نگهبان

استان های مورد نیاز:
نام شهرستان  قزوین،  بوشهر

شرایط عمومی برای ثبت نام:

۱ -تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران و تعهد به نظام و قانون اساسی.
۲ -تدین به یکی از ادیان رسمی کشور.
۳ -تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی طبق تشخیص مراجع پزشکی مورد نظر بانک.
۴ -عدم اعتیاد به دخانیات، مواد مخدر و روان گردان.
۵ -نداشتن سوء پیشینه کیفری موثر.
۶ -دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی (هرگونه معافیت از خدمت وظیفه عمومی مورد قبول نمی باشد).
توجه: تاریخ ترخیص خدمت وظیفه باید قبل از پایان مهلت ثبت نام (تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ )باشد.
۷ -بومی بودن: محل تولد، محل صدور شناسنامه و یا محل اخذ مدرک تحصیلی دیپلم در شهرستان یا شهر مورد نظـر ، ملاک بومی بودن می باشد.
۸ -مدرک تحصیلی : دیپلم، تاریخ فراغـت از تحصـیل کلیـه داوطلبـان بایـد قبـل از پایـان مهلـت ثبـت نـام (تـا تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۲) باشد.
۹ -معدل : حداقل معدل کل برای متقاضیان ۱۴ تمام می باشد.
۱۰ -سن : حداکثر ۲۳ سال تمام (متولدین ۱۳۷۷/۰۷/۰۱ به بعد).
۱۱ -قد: حداقل ۱۷۵ سانتی متر
۱۲ -سلامت دید: هر دو چشم کامل (۱۰/۱۰ )بدون عینک و لنز با تایید پزشک معتمد بانک.

برای مشاهده اطلاعات کامل آزمون استخدامی نگهبان کلیک کنید. ​
شرایط استخدام شغل کارمند فنی - مهندسی

استان مورد نیاز:
نام شهرستان شهر تهران

 شرایط عمومی برای ثبت نام:

۱-تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران و تعهد به نظام و قانون اساسی.
۲ -تدین به یکی از ادیان رسمی کشور.
۳ -تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی طبق تشخیص مراجع پزشکی مورد نظر بانک.
۴ -عدم اعتیاد به دخانیات، مواد مخدر و روان گردان.
۵ -نداشتن سوء پیشینه کیفری موثر.
۶ -دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم غیر پزشکی.
توجه : کارت یا برگ معافیت موقت مورد پذیرش نمی باشد و تاریخ ترخیص خـدمت وظیفـه و یـا تـاریخ صـدور کـارت معافیت دائم غیر پزشکی باید قبل از پایان مهلت ثبت نام (تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۲) باشد.
۷ -بومی بودن: محل تولد ، محل صدور شناسنامه و یا محل اخذ مدرک تحصیلی دیپلم در تهـران ، مـلاک بـومی بـودن می باشد.
۸ -مدرک تحصیلی : حداقل کارشناسی ارشد در رشته، گرایش و دانشگاه مورد نظر بانک طبق جدول .
توجه : تاریخ فراغت از تحصیل کلیه داوطلبان باید قبل از پایان مهلت ثبت نام (تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۲) باشد.
۹ -معدل : حداقل معدل کل برای متقاضیان ۱۷ تمام می باشد.
۱۰ -سن : حداکثر ۳۰ سال تمام (متولدین ۱۳۷۰/۰۷/۰۱ به بعد).

شرایط اختصاصی رشته تحصیلی و دانشگاه:

رشته تحصیلی گرایش دانشگاه های مورد پذیرش
مهندسی عمران عمران ۱. دانشگاه صنعتی شریف
۲ .دانشگاه صنعتی امیرکبیر
۳ .دانشگاه علم و صنعت ایران
۴ .دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی
۵ .دانشگاه تهران
۶ .دانشگاه شهید بهشتی
۷ .دانشگاه تربیت مدرس
۸ .دانشگاه صنعتی اصفهان
۹ .دانشگاه اصفهان
۱۰ .دانشگاه فردوسی مشهد
۱۱ .دانشگاه تبریز
۱۲ .دانشگاه شهید چمران اهواز
۱۳ .دانشگاه شیراز
۱۴ .دانشگاه گیلان
سازه
زلزله
مهندسی برق قدرت
مهندسی مکانیک سیالات

برای مشاهده اطلاعات کامل آزمون استخدامی کارمند فنی - مهندسی کلیک کنید.​


 برای مشاهده شرایط استخدام در سایت بانک صادرات اینجا کلیک کنید

برای ثبت نام  اینجا کلیک نمایید

آخرین اخبار استخدامی بانک صادرات
منابع مطالعاتی برای مصاحبه استخدامی بانک صادرات
در این بخش تمام منابع مطالعاتی برای مصاحبه آزمونهای استخدامی شامل مصاحبه عقیدتی و سیاسی، روانشناختی، تخصصی و ... گردآوری شده است. شما میتوانید با مراجعه به هر لینک مورد نظر مطالب موجود را مطالعه نمایید.
لینکهای مفید و کاربردی استخدام بانک صادرات
در این بخش به منظور دسترسی بهتر، صفحات مهم و کاربردی لیست شده است شما می توانید در صورت نیاز به هر صفحه بر روی لینک مورد نظر کلیک نمایید.
آرشیو مطالب پیشین استخدامی بانک صادرات
آرشیو مطالب پیشین و سالهای گذشته مربوط به استخدامی بانک صادران در این قسمت لیست شده است، لطفا در صورت تمایل به مطالعه از پیوست های مربوط به سال مورد نظر خود استفاده بفرمایید
سوالات متداول
از تجربیات دیگران استفاده کنید!
مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.
تجربیات شرکت کنندگان

۶۲٬۳۸۱ نظر برای استخدام بانک صادرات ایران (اعلام نتایج)

 • a
  amir
  ۴ بهمن ۱۴۰۰، ۲۱:۰۰
  سلام من جزء ذخیره ها بودم دیروز اصفهان مصاحبه شدیم بنظرتون جواب مصاحبه ها کی میاد
  • B
   B
   ۴ بهمن ۱۴۰۰، ۱۷:۴۱
   کسی کارگزاری بیمه اصفهان رفته؟ باید خودمان هم بریم یا میشود کس دیگری فرم ها را ببرد؟؟
   • ر
    رحیمی
    ۴ بهمن ۱۴۰۰، ۱۵:۴۰
    سلام دوستان...به مناسبت ولادت حضرت فاطمه برای کسی پول ریختن؟؟
    • 😐
     😐
     ۴ بهمن ۱۴۰۰، ۲۱:۳۵
     نه 😑😒
    • ا
     امین
     ۴ بهمن ۱۴۰۰، ۱۰:۲۶
     سلام دوستان عزیز لرستان کسی مشغول کار شده یانه
     • م
      محسن
      ۳ بهمن ۱۴۰۰، ۲۳:۲۰
      سلام
      روز زن به همکارای خانم چند عیدی دادن؟
      • 👧
       👧🏻👧🏻
       ۳ بهمن ۱۴۰۰، ۱۰:۴۲
       سلام
       دوستان کار کردن تو شعبه بهتره یا ستاد ؟ میشه لطفا تفاوت و یا مزایایی ک هر کدوم نسبت به اون یکی داره رو بهم بگید لطفا
       • 😐
        😐
        ۳ بهمن ۱۴۰۰، ۱۸:۳۱
        ستاد
       • S
        Sahar
        ۳۰ دی ۱۴۰۰، ۰۲:۰۲
        سلام دوستان امیدوارم خووب باشید
        تو صفحه ی بانک کارافرین کسی فعال نیس
        راستش من رزومه فرستاده بودم و دعوت به مصاحبه شدم. میخواستم یکم راهنماییم کنید لطفا ک مصاحبه به چه صورته و اینکه اصلا به نظرتون بانک کارافرین بانک خوبیه ؟ من همش حس میکنم اصلا امنیت شغلی نداره و اینکه حقوق و مزایاش کمتر از بانکای دیگس ؟
        • ر
         رضا مهندس صنایع
         ۳۰ دی ۱۴۰۰، ۱۶:۴۴
         من فکر میکنم از بانک های بنام دیگ یکم ضعیف تر باشه
         • م
          محمد
          ۱ بهمن ۱۴۰۰، ۱۳:۰۳
          این چه حرفیه. امنیت شغلی داره. الان بانک های خصوصی هم پرداخت خوبی دارن. بانک خاورمیانه و کارآفرین هم شنیدم خوبن. تو این اوضاع بیکاری یعنی میخواید نرید؟!!!!!
          • ک
           کاربر
           ۲ بهمن ۱۴۰۰، ۱۰:۰۰
           سلام.بانک خوبیه.میشناسم کسی که اونجا کار میکنه و راضی هست.
          • ا
           ایلام
           ۲۹ دی ۱۴۰۰، ۱۹:۴۹
           سلام دوستان ایلامی دعوت به مصاحبه شدید?
           • ا
            امین
            ۲۹ دی ۱۴۰۰، ۲۱:۰۹
            سلام اره امروز به من زنگ زدن
            شما هم بهتون گفتن
            • ا
             ایلام
             ۳۰ دی ۱۴۰۰، ۱۰:۲۱
             اره به منم زنگ زدن
             • ا
              اشکان
              ۲ بهمن ۱۴۰۰، ۱۲:۱۵
              سلام. آدرس محل مصاحبه دقیق میفرستید.
           • م
            مهدی
            ۲۹ دی ۱۴۰۰، ۱۸:۱۷
            بچه کسی از حقوق خبر داره؟؟؟
            خداوکیلی هر کی واقعا میدونه بگه
            من امروز پرسیدم میگن حداقل حقوق اداره کار
            تقریبا 3/700 و اینکه حدود 2یا 3 ماه اول حقوق نمیدن ولی بعد باهم میدن و اول کار اضافه کاری و اینا هم تا چند وقت خبری نیست
            • ر
             رحیمی
             ۲۹ دی ۱۴۰۰، ۱۸:۴۴
             سلام.. منم شنیدم کمه ولی دیگه فکر نمیکنم حقوقش وزارت کاری باشه..احتمال میدم بین 5 تا 6 باشه..اینکه حقوقارو چند ماه نمیدن برای کسانی بود که بیمه خود بانکو داشتن..ما همه تامین اجتماعی هستیم و از ماه دیگه همه حقوق داریم..در مورد اضافه کاری اصلا بانک کلا یه مدتیه اضافه کاری نداره..موفق باشید
             • م
              مهدی
              ۲۹ دی ۱۴۰۰، ۱۹:۳۰
              سلام
              چون من پرسیدم بهم گفتن حقوق اینقدره و اینکه از چند نفر پرسیدم
              • م
               محسن
               ۲۹ دی ۱۴۰۰، ۲۰:۱۱
               داداش قانون کاررر؟؟؟؟بانک صادرات تعهد خدمت هم داره یا نه؟؟
             • م
              محمد
              ۱ بهمن ۱۴۰۰، ۱۳:۰۶
              تا 3 ما حقوق نیست خیالت راحت. با این شرایط بیکاری ناچاریم با همین حقوقا کنار بیایم. انشالله کم کم درست میشه.
              • S
               Sahar
               ۳ بهمن ۱۴۰۰، ۱۷:۴۰
               اتفاقا همه ی کارکنان‌حوزه ی اصفهان ب ما گفتن از ماه اول حقوق دارید و 19 ب 19 ام واریز میشه
               حقوقم پایش فک‌میکنم اداره کاره ولی با کارانه اینا حدود 5 اینا میشه
               اضافه کاری‌را نمیدونم ولی من خودم از اون هفته ی شنبه رفتم شعبه و فقط ی روز 2 و نیم رفتم خونه
               بقبش 4 و نیم و 4 بوده
               اگ اینطوری بدشه ک‌اضافه کارندن خیلی بی انصافیه تا این‌تایم نگه دارن
             • آ
              آوین
              ۲۹ دی ۱۴۰۰، ۱۶:۲۰
              بچه ها من این برگه جشن جوانه های سپهر رو گم کردم :)
              تهرانیا ساعت چند کجا باید باشیم؟ برای تهرانیا
              • .
               ..
               ۲۹ دی ۱۴۰۰، ۱۶:۵۹
               8.30 تا 9
               • .
                ..
                ۲۹ دی ۱۴۰۰، ۱۷:۰۰
                باشگاه بانک صادرات، عباس اباد، تو گوگل مپ بزنید نشون میده
                • ر
                 رحیمی
                 ۲۹ دی ۱۴۰۰، ۱۸:۴۲
                 سلام..تهرانیا 8 و نیم مجموعه فرهنگی تفریحی مفرح ..آدرس: میدان حسین آباد خیابان وفامنش خیابان مفتوحی شرقی پلاک 9..برای من اس ام اسش اومد که فردا باید اینجا باشم همایش جوانه های سپهر
                • ص
                 صادرات
                 ۲۹ دی ۱۴۰۰، ۱۰:۵۷
                 سلام، کسی از استان تهران هست که طی این 2 3 پیش بهش زنگ زده باشن برای تحویل مدارک؟!
                 • د
                  دنبال کار
                  ۲۸ دی ۱۴۰۰، ۲۲:۱۸
                  کسی خبر نداره کمیسیون به خاطر دیابت معاف شده باشیم سربازیو قبول میکنه یا خیر؟
                  لطفا اگه کسی میدونه حتما بهم بگه ممنون
                  • ل
                   لطفی
                   ۲۸ دی ۱۴۰۰، ۱۲:۳۴
                   سلام بچه های تهرانی. همایش جوانه های سپهر کجا برگزار میشه؟ کسی میدونه؟
                   • K
                    Khodamam
                    ۲۸ دی ۱۴۰۰، ۲۲:۱۴
                    سلام،حضوری اهوازه
                    بقیه استان ها وبیناره
                   • ع
                    علیرضا
                    ۲۸ دی ۱۴۰۰، ۱۲:۳۰
                    سلام ببخشید کسی میدونه از مرحله تحویل مدارک تا زمان تماس برای مصاحبه و پزشکی چند روز هست؟
                    • پ
                     پرنیا
                     ۲۹ دی ۱۴۰۰، ۱۹:۰۳
                     معمولا زیاد طول نمیکشه

                    لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

                    ثبت پاسخ