دانلود سوالات آزمون استخدامی بانک صادرات ایران

دانلود سوالات رایگان استخدامی بانک صادرات

در این صفحه تیم آموزش «ای استخدام» مجموعه سوالات رایگان و ویژه، جهت آمادگی برای آزمون استخدامی بانک صادرات را تدارک دیده است. شما میتوانید با استفاده از فهرست مطالب تعبیه شده نسبت به دانلود رایگان سوالات و بررسی منابع آزمون استخدامی بانک صادرات اقدام فرمایید.

دانلود رایگان سوالات آزمون استخدام بانک صادرات
کاربران محترم «ای استخدام» می‌توانند سوالات آزمون‌های استخدامی خود را به آدرس ایمیل سایت ارسال کرده، تا تیم آموزشی سایت این سوالات را به صورت رایگان در این بخش قرار دهند.

دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی بانک صادرات ایران

بسته ویژه سوالات عمومی بانک صادرات  «ای استخدام»، یک بسته آموزشی مناسب در سایت جهت آمادگی و جمع‌بندی تست های چهار گزینه ای با پاسخ تستی و تشریحی  بانک صادرات جهت آزمون استخدامی این بانک است.

 

مشخصات بسته (تمامی سوالات دارای پاسخنامه میباشد)

 • ۱۴۷ سوال زبان و ادبیات فارسی
 • ۱۳۱ سوال احکام و معارف اسلامی
 • ۱۴۱ سوال زبان انگلیسی
 • ۱۱۹ سوال کامپیوتر
 • ۱۲۶ سوال مسائل اجتماعی ، سیاسی و مبانی قانونی
 • ۱۳۱ سوال هوش و استعداد تحصیلی
 • ۱۴۵ سوال آمار و ریاضی

 

جزوات و سوالات مفید و کاربری برای تمامی آزمونها
کاربران محترم «ای استخدام» می‌توانند جزوات و سوالات مفید برای تمامی آزمونها خود را به آدرس ایمیل سایت ارسال کرده، تا تیم آموزشی سایت این جزوات را به صورت رایگان در این بخش قرار دهند.
منابع مطالعاتی آزمون استخدامی بانک صادرات چیست؟

دارا بودن منابع مطالعاتی مناسب برای شرکت در آزمون استخدامی یکی از کلیدی‌ترین گام‌ها در مسیر شرکت در آزمون استخدامی بانک صادرات است. آزمون‌های استخدامی درست مانند کنکور ورود به دانشگاه دارای منابع مطالعاتی هستند. اما از آنجایی که سازمان‌های متولی برگزار کننده آزمون‌های استخدامی اقدام به معرفی منابع طرح سوال خود نمی‌کنند، کارجویان «ای استخدام» که سابقه شرکت در آزمون‌های استخدامی و موفقیت در آن را دارند اقدام به معرفی منابع مطالعاتی خود جهت شرکت در آزمون استخدامی بانک صادرات کرده‌اند. تیم آموزش «ای استخدام» نیز با گردآوری این منابع مطالعاتی سعی می‌کند تا دستیابی کارجویان به منابع مطالعاتی مناسب را تسهیل نماید. اگر شما هم متقاضی شرکت در آزمون استخدامی بانک صادرات هستید، می‌توانید از طریق کلید زیر به صفحه منابع مطالعاتی آزمون استخدامی بانک صادرات دست یابید.

منابع مطالعاتی بانک صادرات

دانلود رایگان نمونه سوالات تخصصی آزمون‌های استخدامی

از آنجایی که هدف تمام کارجویان متقاضی شرکت در آزمون‌های استخدامی، کسب موفقیت و قبولی در آزمون‌های استخدامی است؛ مطالعه و حل اصل تست های چهار گزینه ای سوالات آزمون استخدامی بانک صادرات را می‌توان یکی از روش‌های موثر و کارآمد در این مسیر دانست. کارجویان محترم می‌توانند با استفاده از سوالات رایگان قرارداده شده در این صفحه که همان اصل سوالات آزمون استخدامی بانک صادرات است، گامی محکم جهت قبولی خود در آزمون استخدامی بانک صادرات بردارند.

دانلود رایگان نمونه سوالات تخصصی

 دانلود رایگان جزوات و دفترچه‌های سوالات استخدامی

در این بخش به منظور تجمیع سوالات ارسالی کاربران شامل سوالات آزمون‌های برگزار شده توسط سنجش و یا سازمان‌های دیگر، جزوه‌های کاربردی و فایل‌های درسی و ... در یک صفحه، طراحی شده است. کاربران محترم می‌توانند با ارسال فایل‌های سوالات، جزوات، دفترچه‌ها و... خود از طریق ایمیل وبسایت «ای استخدام» به بروزماندن این صفحه کمک نمایند.

بخش جزوات و دفترچه‌های رایگان

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۶۳٬۴۵۸ نظر برای استخدام بانک صادرات ایران

 • م
  محمد
  ۱۳ آذر ۱۴۰۲، ۲۳:۰۱
  سلام حقوق بانک صادرات در بدو استخدام با مزایا چند هستش ؟ و این که از لحاظ حجم کاری به چه صورتیه ؟
  • ع
   علیرضا قربانی
   ۱۱ آذر ۱۴۰۲، ۰۹:۰۷
   سلام دوستان گرامی اگه یه نفر پیدا بشه جواب این سوال بنده رو بده دیگه مسیر زندگیمه پیدا میکنم بخدا هیچ کس جواب درست به من نمیده بنده دوجا میتونم برم سرکار ولی توی یه دوراهی بزرگ کیر کردم یکی بانک صادراته یکی هم بانک کشاورز لطفا نظر میدین با دلیل بگین ممنونتون میشم 🌹
   • N
    N
    ۱۱ آذر ۱۴۰۲، ۱۳:۴۷
    بنظرم این کارتون واقعا درست نیس و دارید جو متشنج ایجاد میکنید
    کشاورزی چند ساله آزمون نداشته شما چجوری بین دوراهی گیر کردید؟
    حتما فرزند شهید هستید و آزمون خانواده شهدا هم الکیه و کشاورزی داره از همین حالا نیروهاشو میگیره
    • S
     Sadegh
     ۱۳ آذر ۱۴۰۲، ۱۲:۰۳
     اصلا صادرات مگه دفترچه آزمون منتشر کرده؟!
    • ع
     علیرضا
     ۳۰ آبان ۱۴۰۲، ۱۰:۱۵
     سلام کارمند بانک صادرات رشته امور گمرکی هم میگره بانک صادرات؟

     لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

     ثبت پاسخ