استخدام بانک شهر (استخدام جدید)

۲۱۸۳۲ نظر

استخدام بانک شهر

اخبار و استخدام‌های بانک شهر به محض اعلام توسط مراجع رسمی در این صفحه اطلاع‌رسانی می‌شود. بدیهی است شما با مراجعه روزانه به این صفحه می‌توانید علاوه بر مطالعه اخبار و استخدام‌های بانک شهر، آشنایی با سوالات و منابع مطالعاتی استخدام بانک شهر و منابع مصاحبه استخدامی، در جریان استخدام جدید نیز قرار بگیرید. در ادامه با کلیک بر روی هر لینک از فهرست مطالب به بخش مربوطه هدایت می‌شوید.    برای مشاهده استخدام سایر بانک‌ها، به صفحه   استخدام بانک‌ها  مراجعه کنید.

خبر ۱ آذر ۱۴۰۲-استخدام بانک شهر در استان های تهران و البرز

بانک شهر، نیروی انسانی مورد نیاز خود در استان های تهران و البرز را از میان متقاضیان مرد و زن و از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه های تخصصی و عمومی و سایر مراحل تامین می کند.

بانک شهر در نظر دارد به منظور تامین و تکمیل بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز شعب به عنوان بانکدار و واحد های تخصصی در استان های تهران والبرز
براساس ضوابط، مقررات و آیین نامه داخلی خود، از بین متقاضیان مرد و زن واجد شرایط، پس ازکسب موفقیت در آزمون کتبی، با انجام مصاحبه های تخصصی، عمومی و طی مراحل اداری، به کارگیری کند.
متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از شرایط می توانند از ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ تا ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ به سایت مرکز آزمون به آدرس: www.azmoon.org مراجعه نمایند.

ثبت نام در آزمون

برای مشاهده دفترچه آزمون اینجا کلیک نمایید

لینک ها و صفحات مرتبط با اعلام نتایج

 • ثبت  نام آزمون استخدام بانک شهر  ۱ الی ۱۵ آذر ۱۴۰۲ است و شما می‌توانید با مراجعه به صفحه شرایط استخدام آزمون استخدام بانک شهر کارنامه خود را مشاهده نمایید
 • جهت آمادگی برای مصاحبه استخدام در بانک شهر، مطالعه و مشاهده بهترین منابع آمادگی برای مصاحبه می‌توانید از منابع مطالعاتی برای مصاحبه استخدامی بانک شهر استفاده کنید.
شرایط عمومی و اختصاصی
آخرین اخبار استخدامی بانک شهر

استخدام در بانک شهر

متقاضیان محترم استخدام در آزمون استخدام بانک شهر می‌توانند پس از بررسی شرایط استخدام بانک شهر که در مطالب بالا به صورت کامل توضیح داده شده است، جهت ثبت نام و مشاهده تاریخ آزمون بانک شهر اقدام نمایند. متقاضیان محترم آزمون بانک شهر می‌توانند برای مشاهده جدول رشته های استخدامی بانک شهر که در دفترچه آزمون ذکر شده است به مراجعه نمایند . در صورت اعلام نتایج در صفحه اعلام نتایج اطلاع رسانی خواهد شد

داوطلبان صرفا در صورتی می توانند در آزمون استخدام بانک شهر ثبت نام نمایند که عنوان مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی و یا گرایش رشته تحصیلی آنان به طور کامل و به صورت مشخص در دفترچه آزمون ذکر شده باشد. 


منابع مطالعاتی برای مصاحبه استخدامی بانک شهر
در این بخش تمام منابع مطالعاتی برای مصاحبه آزمونهای استخدامی شامل مصاحبه عقیدتی و سیاسی، روانشناختی، تخصصی و ... گردآوری شده است. شما میتوانید با مراجعه به هر لینک مورد نظر مطالب موجود را مطالعه نمایید.
لینکهای مفید و کاربردی استخدام بانک شهر
در این بخش به منظور دسترسی بهتر، صفحات مهم و کاربردی لیست شده است شما می توانید در صورت نیاز به هر صفحه بر روی لینک مورد نظر کلیک نمایید.

آرشیو مطالب پیشین

آرشیو مطالب پیشین و سالهای گذشته مربوط به استخدامی بانک شهر در این قسمت لیست شده است، لطفا در صورت تمایل به مطالعه از پیوست های مربوط به سال مورد نظر خود استفاده بفرمایید
سوالات متداول
ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۲۱٬۸۳۲ نظر برای استخدام بانک شهر (استخدام جدید)

 • ز
  زهرا
  ۱۰ آذر ۱۴۰۲، ۰۱:۴۴
  سلام دوستان میشه من و راهنمایی کنید لطفا من کارت ازمون و خریدم تو قسمت ثبت نام بعد از مرحله سوم که معدل رو وارد کردم ارور میده

  لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

  ثبت پاسخ