آخرین اخبار مشاغل خانگی (کلیه اخبار)

۳ روز قبل ۱۶ نظر

آخرین اخبار مشاغل خانگی

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه اخبار لحظه به لحظه آخرین اخبار مشاغل خانگی اعلام میشود

لینکهای مفید

فهرست اخبار استخدام مشاغل خانگی موجود در این صفحه :


۱۸ آذر ۱۳۹۷
برگزاری نشست هماهنگی اجرای فاز الگوی نوین طرح توسعه‌ی مشاغل خانگی جهاددانشگاهی ایلام
نشست هماهنگی اجرای فاز ۲ و ۳ الگوی نوین طرح توسعه‌ی مشاغل خانگی جهاد دانشگاهی ایلام با حضور جمعی مدیران استان برگزار شد.
ادامه مطلب ...
۸ آذر ۱۳۹۷
جذب ۸۶ درصد اعتبار تسهیلات مشاغل خانگی در چهارمحال و بختیاری
مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار ور فاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری گفت: ۸۶ درصد اعتبار تسهیلات مشاغل خانگی در چهارمحال و بختیاری جذب شده است.
ادامه مطلب ...
۲۹ آبان ۱۳۹۷
پرداخت ۲ میلیارد تومان تسهیلات برای توسعه مشاغل خانگی
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: دو میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان تسهیلات برای توسعه مشاغل خانگی در این استان پرداخت شد.
ادامه مطلب ...
۲۷ آبان ۱۳۹۷
اعطای تسهیلات به مشاغل خانگی تا سقف ۳۵ میلیون تومان درخراسان رضوی
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد خراسان رضوی گفت: تسهیلاتی تا سقف ۳۵ میلیون تومان در راستای مشاغل خانگی و صنایع دستی در این استان پرداخت می شود.
ادامه مطلب ...
۲۰ آبان ۱۳۹۷
مشاغل خانگی راهی برای ایجاد اشتغال پایدار
مشاغل خانگی با توجه به هزینه های پایین راه اندازی و همکاری اعضای خانواده امروزه به یکی از جذاب ترین نوع کسب و کار برای افراد جویای کار تبدیل شده است.
ادامه مطلب ...
۱۵ آبان ۱۳۹۷
شناسایی بیش از ۳۰۰ شغل در بخش مشاغل خانگی
سرپرست سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاددانشگاهی با اشاره به اجرای طرح الگوی نوین اشتغال خانگی در ۹ استان کشور، گفت: در این استان، از ۳۴۳ شغل شناسایی شده در بخش مشاغل خانگی، ۷۲ شغل را در نظر گرفتیم.
ادامه مطلب ...
۱۴ آبان ۱۳۹۷
بهره مندی زنان روستایی از تسهیلات اشتغال خانگی
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مسجدسلیمان از بهره مندی زنان روستایی این شهرستان از تسهیلات اشتغال خانگی خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۴ آبان ۱۳۹۷
رونق بخشی به مشاغل خانگی در دستور کار شهرداری تهران
معاون توانمندسازی و کارآفرینی این سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران گفت: سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران با اجرایی کردن طرح «حرکت» به مشاغل خانگی و کسب و کارهای خرد و کوچک رونق می دهد.
ادامه مطلب ...
۱۲ آبان ۱۳۹۷
اجرای طرح الگوی نوین اشتغال خانگی برای ۲۰ هزار نفر
رییس سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاددانشگاهی با اشاره به اجرای طرح الگوی نوین اشتغال خانگی در ۹ استان کشور، گفت: این طرح پایلوت در مجموع برای ۲۰ هزار نفر در حال انجام است.
ادامه مطلب ...
۱۲ آبان ۱۳۹۷
پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی به بیش از ۱۶ هزار گلستانی
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: تاکنون ۱۶ هزار و ۸۳۵ نفر در گلستان تسهیلات مشاغل خانگی دریافت کردند که بیشتر متقاضیان در بخش خیاطی، قالی‌بافی، پرورش قارچ، زنبور عسل و گلیم‌بافی بودند.
ادامه مطلب ...
۹ آبان ۱۳۹۷
صدور ۳۲۷۲ مجوز مشاغل خانگی در خراسان رضوی
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: در ۶ ماهه ابتدایی سال جاری ۳۲۷۲ مجوز مشاغل خانگی در استان صادر شده است.
ادامه مطلب ...
۷ آبان ۱۳۹۷
۸۴ درصد مشاغل خانگی متعلق به بانوان است
مدیرکل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان گفت: ۸۴ درصد مشاغل خانگی که طی هفت سال گذشته در استان تشکیل شده، توسط بانوان محقق شده است.
ادامه مطلب ...
۶ آبان ۱۳۹۷
اعطای تسهیلات بانکی در راستای ایجادمشاغل خانگی توسط اصحاب فرهنگ، ادب و هنر
 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس از اعطای تسهیلات بانکی در راستای ایجاد مشاغل خانگی توسط اصحاب فرهنگ، ادب و هنر خبر داد. به گزارش خبرنگار مهر، صابر سهرابی پیش از ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران، گفت: کارگاه هایی در زمینه های بیمه، مالیات، بازاریابی و شیوه های کسب و کار برگزار شده و در پی آن هستیم در نیم سال دوم، طی تفاهم نامه هایی با نهادهایی چون جهاد دانشگاهی دوره های کارآفرینی فرهنگی هنری و سایر دوره های مرتبط را به صورت رسمی تر و علمی تر با گواهی های معتبر به صورت عمومی و خصوصی برای صاحبان مجوز فعالیت از این اداره کل برگزار کنیم.
ادامه مطلب ...
۵ آبان ۱۳۹۷
صدور ۴۲۱۷ مجوز مشاغل خانگی در سازمان صنعت، معدن و تجارت
رئیس اداره فرش سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان شمالی از صدور ۴۲۱۷ مجوز مشاغل خانگی از ابتدای سال ۹۲ تا کنون خبر داد
ادامه مطلب ...
۳ آبان ۱۳۹۷
اعطای تسهیلات مشاغل خانگی از آذرماه در اردبیل
 در ۶ ماهه نخست امسال بیش از هزار و ۶۰۰ بافنده فرش دست بافت در استان اردبیل برای دریافت تسهیلات به بانک های عامل معرفی شدند.
ادامه مطلب ...
۲ آبان ۱۳۹۷
جذب ۱۰۰ درصدی اعتبارات مشاغل خانگی نهبندان
 اعتبارات مشاغل خانگی در شهرستان نهبندان ۱۰۰ درصد جذب شد.
ادامه مطلب ...
۱ آبان ۱۳۹۷
اختصاص ۱۴ میلیارد تسهیلات مشاغل خانگی
فرماندار شهرضا از اختصاص یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان تسهیلات مشاغل خانگی به این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب ...
۳۰ مهر ۱۳۹۷
اجرایی شدن طرح فروش محصولات مشاغل خانگی در سطح ملی
مدیر مرکز تجاری‌سازی، فناوری و اشتغال دانش آموختگان سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی از بازاریابی و فروش محصولات مشاغل خانگی در سطح ملی در طرح الگوی نوین مشاغل خانگی خبر داد.
ادامه مطلب ...
۳۰ مهر ۱۳۹۷
ایجاد اشتغال خانگی در روستاها
سید محمد رضا هاشمی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری قم گفت:شهرداری قم باهمکاری دستگاه هابه برپایی بازارچه محصول های روستایی و صنایع دستی در ورودی هاو بوستان هااهتمام داشته باشد.
ادامه مطلب ...
۲۶ مهر ۱۳۹۷
استان کرمانشاه پایلوت الگوی جدید طرح مشاغل خانگی
بنیان گذاران ایران هاروست بعنوان پشتیبان بازاریابی و فروش گل و گیاه طرح مشاغل خانگی گفت: با توجه به ظرفیت های استان کرمانشاه باید برند منطقه ای برای کرمانشاه ایجاد کنیم.
ادامه مطلب ...
۲۵ مهر ۱۳۹۷
توانمندسازی افراد متقاضی، ره آورد فاز دوم طرح مشاغل خانگی خراسان جنوبی
رییس جهاددانشگاهی خراسان جنوبی گفت: فاز دوم طرح الگوی نوین مشاغل خانگی آغاز شده و در این فاز نسبت به بررسی میزان توانمندی و توانمندسازی افراد متقاضی اقدام خواهد شد.
ادامه مطلب ...
۲۳ مهر ۱۳۹۷
اختصاص ۱۴.۴ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی به بانه
فرماندار شهرستان بانه گفت: سهم شهرستان بانه از تسهیلات اشتغال خانگی ۱۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال است که در زمینه توزیع آن، اولویت با پشتیبان‌های مشاغل خانگی است.
ادامه مطلب ...
۲۳ مهر ۱۳۹۷
کاهش ۴.۸ درصدی بیکاری روستایی با اجرای توسعه مشاغل خانگی
رئیس سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی گفت: با اجرای پروژه طرح اشتغال زایی روستایی میزان بیکاری روستایی ما از ۱۰.۲ درصد به ۵.۴ درصد تقلیل پیدا خواهد کرد.
ادامه مطلب ...
۲۲ مهر ۱۳۹۷
افزایش حدود ۳ برابر پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی
پرداخت تسهیلات به مشاغل خانگی در خراسان جنوبی از ابتدای سال حدود ۳ برابر افزایش داشت.
ادامه مطلب ...
۲۱ مهر ۱۳۹۷
۶۳ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در خراسان جنوبی پرداخت شد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی گفت: ۳۶۱ نفر در حوزه مشاغل خانگی تاکنون موفق به دریافت تسهیلات مشاغل خانگی به مبلغ ۶۳ میلیارد ریال شدند که این میزان ۲.۸ برابر نسبت به سال قبل افزایش داشته است.
ادامه مطلب ...
۲۱ مهر ۱۳۹۷
کمک به بازنشستگان برای ایجاد مشاغل خانگی
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور گفت: ۲ هزار میلیارد تومان برای ۴۰۰ هزار بازنشسته در قالب وام ضروری اختصاص یافته و در آینده نزدیک وام های ضروری مسکن و حتی افزایش سقف وام ها قابل انجام است.
ادامه مطلب ...
۱۸ مهر ۱۳۹۷
ارایه گزارش طرح الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی در مجلس
جلسه فراکسیون کار مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۶ مهر در ساختمان اداری مجلس به منظور ارایه گزارش طرح الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی و معرفی شرکت های برتر در این زمینه برگزار شد.
ادامه مطلب ...
۱۸ مهر ۱۳۹۷
تسهیل شدن پوشش بیمه‌ای زنان خانه‌دار در قالب بیمه مشاغل آزاد
مدیرکل تامین اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: پوشش بیمه‌ای زنان خانه دار در قالب بیمه مشاغل آزاد تسهیل شده است.به گزارش ایسنا، «جعفر سمساری» در بازدید از شعبه اسکو اظهار کرد: زنان خانه‌دار زیر ۵۰ سال، صرفاً با ارائه مدارک هویتی و انجام معاینات پزشکی، می‌توانند تحت پوشش تامین اجتماعی قرار گرفته و از خدمات درمانی، کوتاه مدت و بلند مدت این سازمان بهره‌مند شوند.
ادامه مطلب ...
۱۸ مهر ۱۳۹۷
ایجاد ۳۶ هزار شغل در بخش مشاغل خانگی از ابتدای سال تاکنون
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: امسال در بخش مشاغل خانگی ۳۶ هزار اشتغال ایجاد شده که بخشی از آن از طریق الگوی جدید کارآفرینی انجام شده است.
ادامه مطلب ...
۱۷ مهر ۱۳۹۷
صدور بیش از ۴۰۰مجوز مشاغل خانگی در بجنورد
سرپرست مدیریت تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان بجنورد گفت: امسال بیش از ۴۰۰ طرح مجوز مشاغل خانگی در شهرستان بجنورد صادر شد
ادامه مطلب ...
۱۷ مهر ۱۳۹۷
پرداخت ۴.۸میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی در سمنان
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از پرداخت چهار میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان تسهیلات مشاغل خانگی باهدف اشتغال‌زایی پایدار در سطح استان خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۰ مهر ۱۳۹۷
مشاغل خانگی ظرفیت مناسبی برای افزایش اشتغال زنان است
مدیر کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با اشاره به آمار بالای بیکاری در زنان و فارغ التحصیلان دانشگاهی گفت: مشاغل خانگی ظرفیت مناسبی برای افزایش اشتغال زنان است.
ادامه مطلب ...
۱۰ مهر ۱۳۹۷
تخصیص ۱۴۵ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال خانگی به استان مرکزی
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی با بیان اینکه بیش از ۳۳۰ متقاضی تسهیلات اشتغال خانگی در استان مرکزی به بانک‌های عامل عرفی شدند گفت: ۱۴۵ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال خانگی به استان مرکزی تخصیص یافت.
ادامه مطلب ...
۸ مهر ۱۳۹۷
ثبت نام بیش از ۶هزار نفر در سامانه مشاغل خانگی آذربایجان غربی
رئیس جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی گفت: بیش از ۶هزار نفر در سامانه مشاغل خانگی آذربایجان غربی در ۱۷ شهرستان ثبت نام کرده اند.
ادامه مطلب ...
۷ مهر ۱۳۹۷
اجرای فاز دوم و سوم طرح توسعه مشاغل خانگی خراسان جنوبی
مدیر طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در جهاددانشگاهی خراسان جنوبی گفت: طرح توسعه مشاغل خانگی با همکاری مشترک اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی و جهاد دانشگاهی استان به مرحله اجرای فاز دوم رسید.
ادامه مطلب ...
۷ مهر ۱۳۹۷
ایجاد مشاغل خانگی برای زنان با اجرای "طرح معین" در بسیج سازندگی
مدیر کارآمدی و سازندگی سازمان بسیج جامعه زنان کشور با اعلام اجرای "طرح معین" گفت: در این طرح زنانی که توانمندی ویژه ای در زمینه تولید صنایع دستی و دیگر هنرها دارند شناسایی کرده و در راستای ایجاد مشاغل خانگی و کوچک از آنها حمایت می کنیم.
ادامه مطلب ...
۵ مهر ۱۳۹۷
۴۳ درصد مجوز مشاغل خانگی یزد از آن بانوان است
مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: در حالی ‌که الزام دستگاه‌های اجرایی برای صدور مجوز مشاغل خانگی ویژه بانوان و جوانان ۷۰ درصد است، تنها ۴۳ درصد آن به بانوان اختصاص دارد.
ادامه مطلب ...
۵ مهر ۱۳۹۷
اختصاص ۱۳ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی
سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان تیران و کرون از اختصاص ۱۳ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه بانکی راه اندازی مشاغل خانگی به این شهرستان در نیمه اول امسال خبرداد.
ادامه مطلب ...
۳ مهر ۱۳۹۷
اختصاص تسهیلات برای ایجاد مشاغل خانگی در جهرم
بیش از ۱۱ میلیارد ریال تسهیلات برای ایجاد مشاغل خانگی در جهرم اختصاص یافت.
ادامه مطلب ...
۲ مهر ۱۳۹۷
ثبت نام ۹۷۰۰ نفر در طرح مشاغل خانگی
رییس مرکز تجاری سازی و فناوری اشتغال دانش آموختگان جهاددانشگاهی خراسان رضوی از انجام ثبت نام ۹۷۰۰ نفر در طرح الگوی نوین مشاغل خانگی در استان خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲ مهر ۱۳۹۷
توازن مسئولیت خانوادگی و اشتغال زنان با طرح توسعه مشاغل خانگی
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی گفت: ایجاد توازن بین مسئولیت خانوادگی زنان و اشتغال آنان و حذف هزینه‌های مربوط به خرید، رهن و اجاره کارگاه و ایاب و ذهاب از مزایای طرح ملی الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی است.
ادامه مطلب ...
۲ مهر ۱۳۹۷
پرداخت ۶۰۰میلیون تومان وام مشاغل خانگی در گناباد
رئیس اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گناباد گفت: برای ایجاد اشتغال در حوزه های گردشگری و صنایع دستی در یک سال اخیر۶۰۰ میلیون تومان وام مشاغل خانگی پرداخت شده است.
ادامه مطلب ...
۳۱ شهریور ۱۳۹۷
پرداخت ۱۲۰ میلیارد تسهیلات به متقاضیان مشاغل خانگی در لرستان
معاون تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: دستگاه‎های تخصصی بر پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی نظارت کنند.
ادامه مطلب ...
۲۶ شهریور ۱۳۹۷
اختصاص ۵۰ درصد سهمیه مشاغل خانگی استان سمنان به شاهرود و میامی
مدیرکل کار، تعاون و امور اجتماعی استان سمنان بابیان اینکه شاهرود و میامی ۵۰ درصد سهمیه مشاغل خانگی استان را تشکیل می‌دهند، گفت:فعالیت کارگروه اشتغال در این دو شهرستان باید افزون شود.
ادامه مطلب ...
۱۴ شهریور ۱۳۹۷
تاکید "ابتکار" بر حمایت از مشاغل خانگی زنان
معاون امور زنان و خانواده ریاست‌جمهوری بر حمایت از مشاغل خانگی زنان تاکید کرد.
ادامه مطلب ...
۱۳ شهریور ۱۳۹۷
۱۱۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در سیروان پرداخت شد
سرپرست فرمانداری شهرستان سیروان گفت: ۱۱۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری، اشتغال فراگیر و مشاغل خانگی در طول یک سال گذشته به متقاضیان در این شهرستان پرداخت شده است.
ادامه مطلب ...
۴ شهریور ۱۳۹۷
۲ هزار مجوز اشتغال خانگی در ایلام صادر شد
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام گفت: مجوز بیش از ۲ هزار اشتغال خانگی با تخصیص ۱۶۰ میلیارد ریال تسهیلات بانکی امسال در این استان صادر شد.
ادامه مطلب ...
۲۹ مرداد ۱۳۹۷
تمام سهمیه تسهیلات اشتغال پایدار و مشاغل خانگی در کردستان جذب شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کردستان برجذب ۱۰۰ درصدی سهمیه استان از تسهیلات مشاغل خانگی و اشتغال پایدار روستایی در سال جاری تاکید کرد.
ادامه مطلب ...
۲۴ مرداد ۱۳۹۷
مشاغل خانگی در زمینه صادرات اثرگذار هستند
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: بخش صنعت نیاز به مراقبت ویژه ای دارد و باید تسهیلات موردنیاز آن را تامین کنیم.
ادامه مطلب ...
۲۳ مرداد ۱۳۹۷
مشاغل خانگی ظرفیتی مناسب برای اشتغال بانوان است
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران مشاغل خانگی را ظرفیتی مناسب برای اشتغال بانوان دانست.به گزارش خبرگزاری مهر، احمد حسین زادگان در جلسه کارگروه تخصصی بانوان و خانواده استان با اشاره به اینکه نقش بانوان در خانواده و اجتماع انکار ناپذیر است، افزود: انقلاب اسلامی زمینه حضور گسترده زنان را به عرصه های اقتصادی و بازار کار با حفظ ارزش های جامعه فراهم کرده و دولت یازدهم نیز حضور بانوان را در این عرصه ها ارتقا داده است.
ادامه مطلب ...

۱۶ نظر برای آخرین اخبار مشاغل خانگی (کلیه اخبار)

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید