اخبار ثبت و استخدام شرکت های دانش‌ بنیان در سال ۹۸

۲۸ روز قبل ۲۷ نظر

اخبار ثبت و استخدام شرکت های دانش‌ بنیان

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه آخرین اخبار ثبت و استخدام شرکت های دانش‌ بنیان در اسرع وقت منتشر خواهد شد

فهرست اخبار ثبت و استخدام شرکت های دانش‌ بنیان موجود در این صفحه :


۲۶ شهریور ۱۳۹۸
۳ طرح جایگزین خدمت سربازی برای شرکت‌های دانش بنیان می شود
رئیس موسسات و شرکتهای دانش بنیان از در نظر گرفتن سه طرح جایگزین خدمت سربازی برای شرکت‌های دانش بنیان، خبر داد.به گزارش خبرنگار بازارکار به نقل ازپارک فناوری پردیس،‌ سید محمد صاحبکار رئیس مرکز امور شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در نشست مدیران عامل شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس و مرکز رشد فناوری نخبگان گفت: جایگزین خدمت سربازی نیروهای متخصص در پادگان ها، خدمت در دستگاه‌های دفاعی و دولتی است. این موضوع مختص شرکت‌های دانش‌بنیان و غیر دانش‌بنیانی است که داخل پارک‌های فناوری مستقر باشند.
ادامه مطلب ...
۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
۱۴ اردیبهشت پایان مهلت ارسال مدارک امریه سربازی در شرکت‌های دانش‌بنیان
مهلت ارسال مدارک استفاده از تسهیلات امریه در شرکت‌های دانش‌بنیان برای اعزامی‌های اول تیر ماه جاری اعلام شد.
ادامه مطلب ...
۲۷ آذر ۱۳۹۷
۳ هزار و ۸۰۰ شرکت دانش بنیان در کشور فعالیت دارد
به گزارش خبرنگار مهر، سورنا ستاری بعد از ظهر دوشنبه در همایش تجلیل از پژوهشگران برتر در دانشگاه شاهد رشد علمی در کشور را سریع دانست و گفت: دانشگاه های ما رتبه اول منطقه را در تولیدات علمی کسب کرده اند، ولی این روند در اقتصاد نفتی و سیستم اداری پیچیده کشور ما کافی نیست و نتوانستند، بخشی از رشد و توسعه اقتصادی جامعه ما را یدک بکشند، اگر فضای صنعتی به درستی در دانشگاه های ما ایجاد شود، مسائل پایه ای مانند ماشین سازی و طراحی توسط دانش پژوهان خلق می شود و اینگونه صنعت نیاز به دانشگاه ندارد.
ادامه مطلب ...
۲۳ مرداد ۱۳۹۷
فعالیت ۳۷۰۰ شرکت دانش‌بنیان در کشور
معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور از فعالیت ۳ هزار و ۷۰۰ شرکت دانش بنیان در کشور خبر داد و گفت: این شرکت‌ها توانسته‌اند به صورت مستقیم ۳۰۰ هزار شغل ایجاد کنند.
ادامه مطلب ...
۲۱ مرداد ۱۳۹۷
جزئیات ارائه تسهیلات سربازی به محققان شرکت‌های دانش‌بنیان
جزئیات ارائه تسهیلات سربازی به محققان شرکت‌های دانش‌بنیان تشریح شد.
ادامه مطلب ...
۱۳ تیر ۱۳۹۷
توسعه شرکت های دانش بنیان زمینه ساز ایجاد اشتغال است
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: توسعه شرکت های دانش بنیان زمینه ساز ایجاد اشتغال در چهارمحال و بختیاری است.به گزارش خبرنگار مهر، اقبال عباسی ظهر سه شنبه در بازدید از واحدهای علم و فناوری با اشاره به اینکه توسعه شرکت های دانش بنیان زمینه ساز ایجاد اشتغال است، اظهار داشت: توسعه شرکت های دانش بنیان نقش مهمی در تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور دارد.
ادامه مطلب ...
۱۱ تیر ۱۳۹۷
پرداخت ۱۲ هزار میلیارد تومان تسهیلات به شرکت‌های دانش‌بنیان
معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از پرداخت ۱۲ هزار میلیارد تومان تسهیلات از سوی بانک‌ها طی پنج سال گذشته به شرکت ‌های دانش‌ بنیان خبر داد.
ادامه مطلب ...
۶ تیر ۱۳۹۷
اعلام شرایط استفاده شرکت‌های دانش‌بنیان از معافیت مالیاتی سال ۱۳۹۶
به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور، سید محمد صاحبکار خراسانی رئیس مرکز شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان ضمن اشاره به اعمال معافیت مالیاتی سال ۹۶ برای شرکت های دانش بنیان تولیدی و نوپای نوع (۱) گفت: برای این منظور شرکت‌های نوپا و تولیدی باید به قسمت پیام‌های کارتابل اختصاصی خود بر روی سامانه ارزیابی شرکت‌های دانش‌بنیان به نشانی reg.daneshbonyan.ir مراجعه و بعد از رویت اطلاعات موجود در پیام «مصادیق مشمول معافیت مالیاتی سال مالی ۹۶» اظهارنامه خود را بر اساس آن اطلاعات تکمیل کنند و این اطلاعات به سازمان امور مالیاتی هم ارسال خواهد شد.
ادامه مطلب ...
۱۹ خرداد ۱۳۹۷
راهی برای اشتغال دانش بنیان
  صنعت تولید نرم افزارهای ایرانی در بخش های سرگرمی، آموزش و غیره با ایجاد 31هزار شغل مستقیم و غیرمستقیم در سال 1396 راهگشای اشتغالزایی دانش بنیان بر پایه بومی سازی محتوا و خودکفایی فنی شده است.
ادامه مطلب ...
۱۵ اسفند ۱۳۹۶
ده هزار شرکت‌کننده در بزرگ‌ترین مصاحبه شغلی تاریخ ایران
اولین آزمون استخدام شرکت‌های خصوصی و دانش‌بنیان، بزرگ‌ترین مصاحبه شغلی ایران، چهارشنبه در محل مصلای دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.
ادامه مطلب ...
۱۹ دی ۱۳۹۶
آزمون استخدام شرکت‌های خصوصی و دانش بنیان در سال ۹۶
آزمون استخدام شرکت‌های خصوصی و دانش بنیان برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید. برای دانلود نمونه سوالات رایج آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید
ادامه مطلب ...
۱۷ دی ۱۳۹۶
تحقق اشتغال زایی در البرز با اقتصاد دانش بنیان
استاندار البرز در نشست شورای فرماندهی اقتصاد مقاومتی تحقق اقتصاد دانش بنیان را زمینه اصلی تحقق اشتغال زایی خواند و گفت: اقتصاد دانش بنیاد یکی از شاهراه های تحقق اشتغال زایی است.
ادامه مطلب ...
۸ آبان ۱۳۹۶
اجرای طرح‌های اشتغال دانش‌بنیان برای مددجویان استان زنجان
خبرگزاری تسنیم: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی زنجان با اشاره به اینکه از ابتدای امسال یک هزار و ۵۲ مددجو مشغول به کار شدند ابراز کرد: در راستای اشتغالزایی طرح‌های اشتغال دانش‌بنیان برای مددجویان استان زنجان اجرا می‌شود.
ادامه مطلب ...
۲۶ مهر ۱۳۹۶
حوزه دانش بنیان پیش برنده اقتصاد واشتغال درالبرز
خبرگزاری ایرنا:رئیس پارک علم و فناوری البرز با اشاره به فعالیت های اثربخش مراکز دانش بنیان گفت: حوزه دانش بنیان می تواند پیش برنده اقتصاد و اشتغال استان شود.
ادامه مطلب ...
۱۵ مهر ۱۳۹۶
ضرورت ایجاد شرکت‌های دانش بنیان در زمینه گاز
خبرگزاری ایسنا : یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت ایجاد شرکت های دانش بنیان در زمینه گاز گفت: همگرایی کشورهای عضو اوپک گازی می‌تواند کمک زیادی به صنعت گاز و تجارت آن کند.
ادامه مطلب ...
۵ مهر ۱۳۹۶
آزمون استخدامی شرکتهای دانش بنیان ارتباطی با دانشگاه شریف ندارد
خبرگزاری مهر: دانشگاه صنعتی شریف در خصوص برگزاری آزمون استخدامی شرکت های خصوصی و دانش بنیان توضیحاتی ارائه کرد.
ادامه مطلب ...
۴ مهر ۱۳۹۶
فعالیت موسسه میزان گستران شریف غیرقانونی اعلام شد
وزارت کار اعلام کرد: فعالیت موسسه دانش بنیان میزان گستران شریف در خصوص فراخوان برای ثبت نام کارجویان و برگزاری آزمون استخدام جهت معرفی بیکاران به شرکت های خصوصی به دلیل عدم اخذ مجوز، غیرقانونی است.
ادامه مطلب ...
۲۸ شهریور ۱۳۹۶
ثبت‌نام بیش از ۳۳ هزار نفر در آزمون استخدام شرکت‌های دانش‌بنیان
خبرگزاری ایسنا : با پایان یافتن زمان ثبت نام در نخستین آزمون استخدام شرکت‌های خصوصی و دانش بنیان بیش از ۳۳ هزار نفر از طریق سامانه این آزمون ثبت نام خود را قطعی کردند.
ادامه مطلب ...
۲۵ شهریور ۱۳۹۶
آزمون استخدامی شرکت‌های دانش‌بنیان و خصوصی غیر قانونی است
بازار کار : مدیرکل هدایت نیروی کار و کاریابی‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار آزمون استعداد تحت عنوان شرکت‌های دانش‌بنیان و خصوصی را غیرقانونی خواند.
ادامه مطلب ...
۲۲ شهریور ۱۳۹۶
توجه به شرکت های دانش بنیان برای ایجاد اشتغال
خبرگزاری مهر : استاندار خراسان رضوی گفت: شرکت های دانش بنیان فرصت های خوبی برای اشتغال ایجاد می کنند که باید از این ظرفیت استفاده شود.
ادامه مطلب ...
۱۵ شهریور ۱۳۹۶
شرکت های دانش بنیان ظرفیت ایجاد ۱۵۰ هزار شغل دارند
بازار کار : نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی گفت: با استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان می‌توان ۱۵۰ هزار شغل در کشور ایجاد کرد.
ادامه مطلب ...
۱۳ شهریور ۱۳۹۶
فردا شروع ثبت نام آزمون استخدام شرکت‌های خصوصی و دانش‌بنیان
خبرگزاری فارس : دبیر شورای سیاست‌گذاری اولین آزمون استخدامی شرکت‌های خصوصی و دانش‌ بنیان گفت: ثبت‌نام اولین آزمون استخدامی شرکت‌های خصوصی و دانش‌بنیان فردا آغاز می‌شود.
ادامه مطلب ...
۱۳ شهریور ۱۳۹۶
زمان آزمون استخدام شرکت های خصوصی و دانش بنیان
باشگاه خبرنگاران جوان : به گزارش حوزه فن‌آوری‌های نوین گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در ۳ سال گذشته مسابقه‌ای تحت عنوان مسابقه فناور با همکاری دانشگاه شریف برای حل مسئله صنعت و رسیدن به یک راه حل مناسب واستخدام تمام وقت و یا پاره وقت برگزار می‌شد، در سال گذشته از ۱۰ هزار و پانصد نفری که در ۶ رشته و ۲۱ گرایش شرکت کرده بودند حدود ۶۰۰ نفر استخدام شدند.
ادامه مطلب ...
۱۱ شهریور ۱۳۹۶
زمان برگزاری آزمون استخدامی شرکت‌های دانش بنیان
باشگاه خبرنگاران جوان : آزمون استخدامی شرکت‌های خصوصی و دانش بنیان در مهر ماه برگزار می‌شوند و براساس مهارت و توانایی تجربی افراد گزینش و استخدام خواهند شد.
ادامه مطلب ...
۵ شهریور ۱۳۹۶
آزمون استخدامی شرکت‌های خصوصی و دانش‌بنیان برگزار می‌شود
خبرگزاری مهر : آزمون استخدامی شرکت‌های خصوصی و شرکت‌های دانش‌بنیان با حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان در سطحی ملی و به صورت گسترده برگزار می‌شود.
ادامه مطلب ...
۲۵ مرداد ۱۳۹۶
پیش بینی جذب ۶۶ شرکت دانش بنیان در سال ۹۶
خبرگزاری مهر : رئیس پارک علم و فناوری خوزستان گفت: پیش بینی سازمان برای سال ۹۶ جذب ۶۶ شرکت دانش بنیان است که این تعداد، ۳۹۵ شغل با توجه به استانداردهای تعریف شده در پی خواهند داشت.
ادامه مطلب ...
۲۳ مرداد ۱۳۹۶
شرکت های دانش بنیان برای دانشجویان ایجاد اشتغال خواهد کرد
بازارکار: رئیس دانشگاه پیام نور اردستان از کارهای مختلفی که در کنار آموزش دانشگاه پیام نور انجام می شود فعالیت شرکت های دانش بنیان دانست که در آینده ای نه چندان دور اشتغال دانشجویان را نیز تامین خواهد کرد.
ادامه مطلب ...
۱۵ مرداد ۱۳۹۶
توسعه شرکت های دانش بنیان راهکار نجات اقتصاد کشور
باشگاه خبرنگاران جوان: دبیر ستاد توسعه فرهنگ اقتصاد دانش بنیان تاکید کرد: راه نجات اقتصاد کشور از معبر شرکت های دانش بنیان می گذرد و باید در جهت توسعه این بخش حرکت کنیم.
ادامه مطلب ...
۷ مرداد ۱۳۹۶
سرمایه‌گذاری در ۳ هزار و ۵۰۰ شرکت دانش بنیان
خبرگزاری فارس: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جلسه شورای اداری استان زنجان گفت: در ۳ هزار و ۵۰۰ شرکت دانش بنیان در کشور سرمایه‌گذاری شده است.
ادامه مطلب ...
۷ مرداد ۱۳۹۶
ایجاد تشکیلات مردم‌نهاد برای شرکت‌های دانش‌بنیان
خبرگزاری ایسنا: رییس دفتر توسعه نوآوری سلامت وزارت بهداشت از ایجاد تشکیلات مردم‌نهاد برای شرکت‌های دانش‌بنیان خبر داد و گفت: قصد داریم بخش عمده‌ای از اجرای برنامه‌های مربوط به شرکت‌های دانش‌بنیان را به خودشان واگذار کنیم.
ادامه مطلب ...
۱ مرداد ۱۳۹۶
شرکت‏های دانش بنیان برای تولید دارو و تجهیزات پزشکی حمایت می شوند
خبرگزاری ایرنا: رئیس سازمان غذا و دارو گفت: سازمان غذا و دارو براساس سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی، حمایت از شرکت‏های دانش بنیان برای تولید دارو و تجهیزات و ملزومات پزشکی به ویژه تجهیزات گران قیمت وارداتی را در دستور برنامه و اقدامات خود قرار داد.
ادامه مطلب ...
۱۹ تیر ۱۳۹۶
شرکت های دانش بنیان باید مالیات دهند
خبرگزاری خانه ملت: عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید از طریق افزایش بودجه از شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها حمایت کرد، گفت: چون نظام مالی کشورما شفاف نیست باید همه مالیات پرداخت کنند.
ادامه مطلب ...
۱۸ تیر ۱۳۹۶
خیز مازندران برای ایجاد ۲۰۰ شرکت دانش بنیان جدید
خبرگزاری ایرنا : رئیس پارک علم و فن آوری مازندران گفت که برای ایجاد ۲۰۰ شرکت دانش بنیان در پردیس زیست فناوری استان در جویبار برنامه ریزی شده و منتظر حل مشکل زمین هستیم .
ادامه مطلب ...
۱۳ تیر ۱۳۹۶
ایجاد ۵۰۵ شرکت دانش‌بنیان در بخش کشاورزی
خبرگزاری ایسنا: رئیس سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی تعداد شرکت‌های دانش‌بنیان در بخش کشاورزی را ۵۰۵ شرکت ذکر کرد و گفت: این میزان برای توسعه فناوری کافی نیست و باید تعداد این شرکت‌ها به ۱۰۰۰ شرکت بالغ شود.
ادامه مطلب ...
۳۰ خرداد ۱۳۹۶
اشتغال ۶۴۰۰ دانش آموخته دانشگاهی در شرکت های دانش بنیان اصفهان
خبرگزاری ایرنا : بیش از ۶ هزار و ۴۰۰ دانش آموخته دانشگاهی به صورت تمام وقت و پاره‌وقت در شرکت‌های دانش بنیان مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان اشتغال دارند.
ادامه مطلب ...
۲۷ خرداد ۱۳۹۶
لزوم حمایت و توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان در راستای رونق اشتغال
خبرگزاری ایسنا: ‌استاندار خراسان رضوی بر لزوم حمایت و توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان در راستای رونق اشتغال تاکید کرد و گفت: حمایت و توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان در راستای رونق اشتغال ضروری است.
ادامه مطلب ...
۶ خرداد ۱۳۹۶
با حل مشکلات شرکت‌های دانش‌بنیان به اشتغال جوانان کمک خواهیم کرد
خبرگزاری ایسنا: رییس کمیسیون فناوری کارگروه آموزش، پژوهش، فناوری و نوآوری استان خراسان رضوی گفت: با حل مشکلات شرکت‌های دانش‌بنیان به مقوله اشتغال فارغ‌التحصیلان کمک خواهیم کرد.
ادامه مطلب ...
۱ خرداد ۱۳۹۶
پرداخت ۱۰۴۳میلیارد تومان تسهیلات به شرکتهای دانش بنیان
خبرگزاری مهر: فعالان اقتصادی بخش خصوصی با بزرگداشت روز ملی بهره وری از این شاخص اقتصادی به عنوان کلید اصلی دستیابی به رشد اقتصادی نام بردند.
ادامه مطلب ...
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
حمایت شرکت های دانش بنیان زمینه ساز ایجاد اشتغال است
خبرگزاری مهر : رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری گفت: حمایت شرکت های دانش بنیان زمینه ساز ایجاد اشتغال در این استان است.
ادامه مطلب ...
۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
تبلور اقتصاد درون‌زا با تقویت شرکت‌های دانش بنیان ممکن می‌شود
خبرگزاری فارس: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم توجه به نیازسنجی در بخش صنعت گفت: تقویت شرکت های دانش بنیان و مدیریت بهینه باعث رشد بهره‌وری در استفاده از منابع داخلی می شود.
ادامه مطلب ...
۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
توسعه شرکت های دانش بنیان؛ مهم ترین هدف دانشگاه پیام نور
خبرگزاری ایسنا: رییس دانشگاه پیام نور مرکز ارومیه گفت: توسعه شرکت های دانش بنیان از مهم ترین بستر هایی است که دانشگاه می تواند در راستای افزایش تولید و اشتغال بنا به فرموده مقام معظم رهبری فراهم کند.
ادامه مطلب ...
۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
هزینه ایجاد اشتغال دانش‌بنیان یک‌سوم دیگر بخشهاست
باشگاه خبرنگاران پویا :  رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی با بیان اینکه از ابتدای فعالیت صندوق ۵۶ هزار شغل مستقیم و غیرمستقیم ایجاد شده است، گفت: پتانسیل اشتغالزایی اقتصاد دانش‌بنیان حداقل سه برابر دیگر بخشهاست و هزینه آن یک‌سوم است.
ادامه مطلب ...
۲۸ فروردین ۱۳۹۶
تقویت شرکت‌های دانش‌بنیان در راستای تحقق شعار سال
خبرگزاری ایسنا: معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی ایران با بیان اینکه تقویت شرکت‌های دانش‌بنیان و تبدیل آن‌ها به شرکت‌های تولیدکننده از مهم‌ترین برنامه‌های دانشگاه است، گفت: به احتمال زیاد پارک فناوری سلامت تا پایان دولت یازدهم افتتاح می‌شود.
ادامه مطلب ...
۲۳ فروردین ۱۳۹۶
ایجاد ۴۰۰۰ شغل دانش‌بنیان در مازندران
خبرگزاری ایسنا: محمود واعظی در بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی، صنعتی، بهداشتی مازندران با حضور رئیس‌جمهور و از طریق ویدئو کنفرانس، اظهار کرد: در راستای عمل به تعهدات قرارگاه اقتصاد مقاومتی، تسهیلات به ۱۰۹۳ واحد در بخش‌های مختلف پرداخت شد و در این زمینه مازندران رتبه نخست کشور را دارد.
ادامه مطلب ...
۲۰ فروردین ۱۳۹۶
شرکت‌های دانش‌بنیان تنها راه رسیدن به اشتغال و رفاه اجتماعی هستند
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم، شرکت‌های دانش‌بنیان را تنها راه رسیدن به اشتغال و رفاه اجتماعی و فرهنگی دانست.
ادامه مطلب ...
۶ فروردین ۱۳۹۶
اشتغال ۲۶۰۰ نفر در شرکتهای دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی
باشگاه خبرنگاران جوان : مدیر کل توسعه فناوری و ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ۲۶۰۰ نفر در قالب ۱۰۹ مرکز رشد مشغول به فعالیت هستند و این شرکت‌ها از تسهیلات بانکی بهره‌مند می‌شوند.
ادامه مطلب ...
۲۳ اسفند ۱۳۹۵
ایجاد ۵۶ هزار شغل از طریق شرکت‌های دانش‌بنیان
خبرگزاری مهر: رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی با اشاره به اشتغال زایی به واسطه شرکت های دانش بنیان گفت: تاکنون به واسطه این شرکت ها ۱۴ هزار شغل مستقیم و ۴۲ هزار شغل غیرمستقیم برای جوانان کشور ایجاد شده است.
ادامه مطلب ...
۱۹ اسفند ۱۳۹۵
استفاده از ظرفیت فارغ التحصیلان برای تشکیل شرکت های دانش بنیان
خبرگزاری ایسنا: در جلسه هیات امنا کانون فارغ التحصیلان دانشگاه‌آزاد اسلامی، بحث استفاده از ظرفیت فارغ التحصیلان برای تشکیل شرکت های دانش بنیان مطرح و به بحث گذاشته شد.
ادامه مطلب ...
۱۷ اسفند ۱۳۹۵
اعطای مشوق‌های صادراتی به دانش‌بنیان‌ها
خبرگزاری ایسنا: نایب رئیس اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی ایران حمایت از ثبت پتنت شرکت‌های دانش‌بنیان و اعطای مشوق‌های صادراتی را از برنامه‌های این اتاق نام برد و گفت: علاوه بر آن برنامه‌هایی را برای تسهیل در صادرات محصولات دانش‌بنیان در دستور کار داریم.
ادامه مطلب ...
۸ اسفند ۱۳۹۵
الزام وزارت علوم برای ارائه مجوز به شرکت‌های دانش‌بنیان شهر سلول‌های بنیادی
خبرگزاری فارس: وزیر علوم گفت: وزارت علوم وظیفه دارد مجوز شرکت‌های دانش‌بنیان شهر سلول‌های بنیادی را به سرعت در چارچوب قانون صادر کند.
ادامه مطلب ...

۲۷ نظر برای اخبار ثبت و استخدام شرکت های دانش‌ بنیان در سال ۹۸

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید