اخبار استخدام فرزندان شاهد و جانباز در سال ۹۷

۸ روز قبل ۳۸۰ نظر

اخبار استخدام فرزندان شهید و جانباز

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه آخرین اخبار استخدامهای فرزندان شهید و جانباز کشور در اسرع وقت منتشر خواهد شد

فهرست اخبار استخدام فرزندان شاهد و جانباز موجود در این صفحه :


۱۳ آذر ۱۳۹۷
سقف معافیت فرزند ایثارگران با سابقه ۲۸ ماه خدمت پر نشده است
جانشین سازمان نظام وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: هنوز سقف ۲۰ هزار نفری معافیت فرزندان ایثارگرانی که ۲۸ و ۲۹ ماه حضور در جبهه داشته اند، پر نشده است.
ادامه مطلب ...
۶ آذر ۱۳۹۷
جزئیات معافیت فرزندان آزادگان و جانبازان از خدمت سربازی
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو‌های مسلح از معافیت یک نفر از فرزندان آزادگان و جانبازان خبر داد.
ادامه مطلب ...
۵ آبان ۱۳۹۷
نحوه محاسبه دوران رزمندگی جبهه برای دریافت تسهیلات سربازی
رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از احتساب سه چهارم معادل ۷۵ درصد مدت خدمت وظیفه عمومی سربازان دوران جنگ به عنوان خدمت داوطلبانه خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۹ مهر ۱۳۹۷
پیگیری بنیاد شهید نیشابور برای اشتغال فرزندان شهدا
امضاء تفاهم نامه های مشترک با شرکت های خصوصی برای استخدام فرزندان شهدا و ایثارگران نیشابور از مهم ترین اقدامات بنیاد شهید این شهرستان است.
ادامه مطلب ...
۲۹ مهر ۱۳۹۷
استخدام ۱۰۰ نفر از فرزندان شهدای کهگیلویه و بویراحمد در دستگاه‌های اجرایی
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد از استخدام ۱۰۰ نفر از فرزندان شهدای استان با مدرک تحصیلی دیپلم و زیر دیپلم در دستگاه‌های اجرایی استان خبر داد و گفت: ۵۴ نفر از این افراد تا پایان امسال توسط دانشگاه علوم پزشکی استخدام می‌شوند.
ادامه مطلب ...
۲۱ مهر ۱۳۹۷
اختصاص ۲۵ درصد از ظرفیت سهمیه استخدامی به خانواده های ایثارگران
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد از تسهیلات مختلف برای تحصیلات علمی و مادی به خانواده شهدا و ایثارگران خبر داد. به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد؛ علی نمازی مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد در نشست شورای هماهنگی مدیران امور اقتصادی و دارایی استان اشتغالزایی ۶۰ درصد از ایثارگران در اداره کل در پست‌های مدیریتی، تخصیص ۲۵ درصد از ظرفیت سهمیه استخدامی به ایثارگران، اجرای قوانین ایثارگری و اجرای ماده ۵۱ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران از جمله اقدماتی است که برای ایثارگران اداره کل اموراقتصادی و دارایی استان انجام شده است.
ادامه مطلب ...
۱۴ مهر ۱۳۹۷
معاف از رزم‌ها معاف از نگهبانی نیستند
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو‌های مسلح از امکان تبدیل کسری ۹ روزه به ۱۲ روزه برای فرزندان ایثارگران و جانبازان خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۰ مهر ۱۳۹۷
ثبت اطلاعات معاف از رزم روی کارت پایان خدمت
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو‌های مسلح از ثبت اطلاعات پزشکی معاف از رزم‌ها روی کارت‌های پایان خدمت خبر داد.
ادامه مطلب ...
۹ مهر ۱۳۹۷
امکان استفاده همزمان برادرها از کسری خدمت سربازی پدر ایثارگر و جانباز
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح گفت: برادرانی که پدرشان هم ایثارگر است و هم جانباز می‌توانند همزمان از کسری خدمت سربازی بهره‌مند شوند.
ادامه مطلب ...
۷ مهر ۱۳۹۷
اجرای کسر خدمت ایثارگری برای سربازان حین خدمت
جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: اجرای کسر خدمت ایثارگری فقط شامل کارکنان وظیفه حین خدمت می شود و گواهی مربوط صرفا در صورت اشتغال به خدمت، توسط سازمان های نیروهای مسلح صادر می‌شود.
ادامه مطلب ...
۳ مهر ۱۳۹۷
متقاضی شغل ۳۳۰۰ فرزند شاهد و ایثارگر همدان
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان گفت: با وجود اختصاص ۲۵ درصد از سهمیه‌های استخدامی دولت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران، ۳۳۰۰ نفر متقاضی شغل از فرزندان شهدا و جانباز داریم.
ادامه مطلب ...
۲ مهر ۱۳۹۷
معافیت‌های استخدامی خانواده شهدا، جانبازان، آزادگان در قالب طرح در مجلس
مجلس با شمولیت بند «و» ماده ۴۴ قانون استخدامی به جانبازان، آزادگان و همسران شهدا و جانبازان و آزادگان در قالب طرح استفساریه برنامه پنجم توسعه مخالفت کردند.
ادامه مطلب ...
۲۷ شهریور ۱۳۹۷
اعلام ۷ منطقه برای دریافت گواهی کسر خدمت ایثارگران نیروی زمینی ارتش
رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح اسامی مناطق هفت گانه صدور گواهی کسر خدمت، معافیت و گواهی مدت منطقه عملیاتی برای پرسنل نیروی زمینی ارتش در ۷ استان کشور را اعلام کرد.
ادامه مطلب ...
۱۹ شهریور ۱۳۹۷
فرزندان جانبازان مشمول مزایای ماموریت آموزشی نمی‌شوند
هیات عمومی دیوان عدالت اداری اعلام کرد: فرزندان ایثارگران مشمول مقررات خاص خود هستند و نمی توانند از مزایای ماموریت آموزشی استفاده کنند.
ادامه مطلب ...
۱۴ شهریور ۱۳۹۷
اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران پیگیری می شود
مشاور استاندار خراسان رضوی در امورایثارگران گفت: اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران از جمله مهم ترین اولویت های بنیاد شهید است.
ادامه مطلب ...
۱۲ شهریور ۱۳۹۷
جزئیات و نکات مهم از کسرخدمت‌های ایثارگری سربازی
رییس اداره سرمایه‌ انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح به پرسش‌ها و ابهامات درباره کسرخدمت‌های جدید ایثارگری پاسخ داد. ​سردار موسی کمالی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره اجرای قانون کسرخدمت‌های جدید ایثارگری اظهارکرد:‌ همانطور که در خبرهای قبلی آمده است، بالاخره بعد از جلسات مختلف میان نمایندگان مجلس و مسئولان ستاد کل نیروهای مسلح این قانون تعیین تکلیف شد و بر اساس آن به ازای هر یک ماه اسارت و رزمندگی و همچنین هر یک درصد جانبازی والدین، فرزندان سربازشان می‌توانند ۱۲ روز کسر خدمت دریافت کنند.
ادامه مطلب ...
۱۰ شهریور ۱۳۹۷
جزئیات اجرای قانون جدید کسر خدمت ایثارگری
جانشین سازمان وظیفه عمومی گفت: به ازای یک ماه جبهه، یک درصد جانبازی و یک ماه اسارت والدین، ۱۲ روز کسر خدمت به مشمولان تعلق می گیرد.
ادامه مطلب ...
۷ شهریور ۱۳۹۷
ایجاد ۹۵ هزار شغل برای جامعه ایثارگری
رئیس بنیادشهید و امور ایثارگران گفت: در طول دولت یازدهم و دوازدهم در مجموع ۹۵ هزار فرصت شغلی برای جامعه ایثارگری به ویژه فرزندان شهدا و جانبازان ایجاد شده است.
ادامه مطلب ...
۶ شهریور ۱۳۹۷
آغاز اجرای طرح کسری خدمت فرزندان ایثارگران
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از آغاز اجرای طرح کسری خدمت فرزندان ایثارگران خبر داد.
ادامه مطلب ...
۶ شهریور ۱۳۹۷
کسر خدمت ۱۲ روزه فقط شامل مشمولان در حال خدمت می‌شود
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص آخرین جزئیات طرح کسری خدمت فرزندان ایثارگران و اینکه این طرح فقط شامل افرادی می‌شود که در حال خدمت هستند و به غایبین تعلق نمی‌گیرد سخن گفت.
ادامه مطلب ...
۶ شهریور ۱۳۹۷
ضوابط جدید کسر خدمت فرزندان ایثارگران اعلام شد
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز معاونت نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح از ابلاغ ضوابط جدید کسر خدمت فرزندان ایثارگران به نیروهای مسلح خبر داد.
ادامه مطلب ...
۸ مرداد ۱۳۹۷
اعلام زمان اجرای مقررات کسرخدمت‌های جدید سربازی
جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا زمان اجرای طرح جدید کسرخدمت‌های رزمندگی، ایثارگری و آزادگی را تشریح کرد.
ادامه مطلب ...
۳ مرداد ۱۳۹۷
همه جزئیات طرح جدید کسری خدمت ایثارگران
خبرگزاری فارس: همه جزئیات طرح جدید کسری خدمت ایثارگران/ هیچ محدودیت سنی وجود نداردجانشین سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا گفت: با توجه به تصویب طرح جدید کسری خدمت ایثارگران در مجلس، فرزندان همه ایثارگران به ازاء هر ماه سابقه ایثارگری ۱۲ روز کسری خدمت دریافت خواهند کرد.
ادامه مطلب ...
۲ مرداد ۱۳۹۷
کسر خدمت بدون سقف به ازای هر ماه جبهه، هر ماه اسارت و درصد جانبازی
به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان؛ به دنبال جلسه امروز مسئولان ستاد کل نیرو‌های مسلح با اعضای کمیسیون امنیت ملی مقرر شد در راستای اجرای بند د. ماده ۸۸ قانون برنامه ششم توسعه، به ازای هر ماه جبهه، درصد جانبازی و هر ماه اسارت، ۱۲ روز کسر خدمت بدون سقف داده شود.
ادامه مطلب ...
۳۱ تیر ۱۳۹۷
نتیجه کسرخدمت جنجالی فرزندان ایثارگران سه شنبه مشخص می‌شود
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح با اعلام خبر برگزاری جلسه‌ای درباره نتیجه مذاکرات ستادکل با کمیته دفاعی مجلس در روز سه شنبه اعلام کرد: اگر توافق شود از طریق ستاد کل، پیگیری شود، انشاءلله در مرداد، امکان اجرای آن فراهم خواهد شد.
ادامه مطلب ...
۳۱ تیر ۱۳۹۷
جزئیات طرح اشتغال وارائه تسهیلات به خانواده‌های شهدا و ایثارگران
رئیس ستادکل نیروهای مسلح از اختصاص ۲۵ درصد از سهیمه اشتغال دستگاه‌ها به خانواده شهداء و ۵ درصد به ایثارگران خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۱ تیر ۱۳۹۷
مشکل اشتغال و جذب فرزندان شاهد و ایثارگر مرتفع می‌شود
مدیرکل بنیاد شهرستان‌های تهران با اشاره به اینکه با صبر، استقامت و همکاری متقابل می‌توانیم بسیاری از مشکلات را حل کنیم گفت: مشکل اشتغال و جذب فرزندان شاهد و ایثارگر مرتفع می‌شود.
ادامه مطلب ...
۹ تیر ۱۳۹۷
جذب ۲۰۱ ایثارگر در خراسان رضوی در بخش غیردولتی
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: طی یک سال اخیر ۲۰۱ نفر از اعضای خانواده شاهد و ایثارگر در این استان در قالب وامهای خوداشتغالی و استخدام در بخشهای غیردولتی مشغول کار شده اند.
ادامه مطلب ...
۲۹ خرداد ۱۳۹۷
تعیین تکلیف خدمت سربازی 20هزار نفر از فرزندان ایثار‌گران
حجت‌الاسلام سیدجواد حسینی‌کیا نایب رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، از نشست مشترک این فراکسیون با مسئولان ستاد کل نیروهای مسلح خبر داد و گفت: این جلسه احتمالا در هفته جاری برگزار می‌شود.
ادامه مطلب ...
۲۱ خرداد ۱۳۹۷
تعلل یک ساله ستاد کل در اجرای قانون کسر خدمت فرزندان ایثارگر
نایب رییس فراکسیون ایثارگران مجلس با بیان اینکه ستاد کل نیروهای مسلح موظف به اجرای قانون کسر خدمت فرزندان ایثارگران است، گفت: در صورت بی توجهی از تمامی اهرم های قانونی برای برخورد با دستگاه های متخلف استفاده خواهیم کرد.
ادامه مطلب ...
۱۳ خرداد ۱۳۹۷
سهمیه ۲۵ درصدی ایثارگران در آزمون استخدامی دستگاه‌ها
مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به برگزاری پنجمین آزمون ادواری دستگاه‌ها در تیرماه سال جاری توسط سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ایثارگران در این آزمون استخدامی حداقل ۲۵ درصد سهمیه دارند.
ادامه مطلب ...
۱۳ خرداد ۱۳۹۷
اختصاص هزار میلیارد تومان جهت خوداشتغالی فرزندان ایثارگران
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: پیش بینی شده است امسال هزار میلیارد تومان در زمینه خوداشتغالی و کارآفرینی فرزندان شاهد و ایثارگر در سراسر کشور هزینه شود.
ادامه مطلب ...
۷ خرداد ۱۳۹۷
اجرای طرح کسر خدمت فرزندان ایثارگران تا یک ماه آینده
رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: امیدواریم طرح کسر خدمت فرزندان ایثارگران تا یک ماه آینده ابلاغ و اجرایی شود.
ادامه مطلب ...
۶ خرداد ۱۳۹۷
برگزاری جلسه کمیته دفاعی مجلس درباره معافیت سربازی فرزندان ایثارگران
رئیس کمیته دفاعی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: این کمیته عصر امروز درباره معافیت سربازی فرزندان ایثارگران جلسه تشکیل می دهد.
ادامه مطلب ...
۵ خرداد ۱۳۹۷
اشتغال مهمترین دغدغه فرزندان ایثارگران است
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: در حال حاضر مهمترین دغدغه ایثارگران و خانواده های شهدا ایجاد اشتغال برای فرزندانشان است و این نهاد تاکنون اقدامات خوبی برای اشتغال آنها انجام داده است.
ادامه مطلب ...
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
آخرین وضعیت اجرای قانون استخدام فرزند ایثارگر در محل خدمت پدر
رئیس فراکسیون ایثارگران درمجلس، از عدم اجرای قوانین حمایت از ایثارگران و خانواده شهدا انتقاد کرد.
ادامه مطلب ...
۱۲ اسفند ۱۳۹۶
جزئیات اخذ گواهی کسر خدمت فرزندان ایثارگران
سردار ابراهیم کریمی در خصوص آخرین اخبار از کسر خدمت ایثارگری اظهار کرد: در اجرای قانون کسرخدمت ایثارگری مورد اشاره در بند (د) ماده (۸۸) قانون پنج ساله برنامه ششم توسعه کشور، مشمولانی که سابقه جبهه و یا تجمیع جبهه، جانبازی و آزادگی والدین آنان به امتیاز ۲۸ و ۲۹ می‌رسد، می‌توانند با مراجعه به یگان خدمتی والدین، گواهی کسرخدمت را دریافت کنند.
ادامه مطلب ...
۲۹ بهمن ۱۳۹۶
کسر خدمت و معافیت فقط برای ایثارگران ۲۸ و ۲۹ ماهه
جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: طبق اصرار مجلس شورای اسلامی و با توجه به برنامه پنجساله امسال فقط ۲۰ هزار نفر کسانی که دارای ۲۸ و ۲۹ ماه ایثارگری باشند معاف می‌شوند؛ طرح کسری خدمت که تا قبل از این بود ملغی شده است.
ادامه مطلب ...
۲۸ بهمن ۱۳۹۶
جزئیات کسر خدمت ایثارگران اعلام شد
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح جزئیات کسر خدمت فرزندان ایثارگر را تشریح کرد.
ادامه مطلب ...
۲۸ بهمن ۱۳۹۶
طرح دو فوریتی مجلس برای اصلاح قانون برنامه در خصوص کسری خدمت فرزندان ایثارگران
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از طرح دو فوریتی مجلس برای اصلاح قانون برنامه درباره رفع تبعیض درخصوص کسری خدمت فرزندان ایثارگران خبرداد.
ادامه مطلب ...
۲۵ بهمن ۱۳۹۶
۲۰ درصد مشمولان اعزام به خدمت سربازی غایب هستند
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی آذربایجان‌غربی گفت: ۱۵ تا ۲۰ درصد مشمولان اعزام به خدمت سربازی در اغلب اعزام‌ها غایب هستند.
ادامه مطلب ...
۲۴ بهمن ۱۳۹۶
لیست ۲۰ هزار نفره ایثارگران اعلام نشده،دارندگان ۲۸ و ۲۹ ماه ایثارگری، ثبت‌نام کنند
جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا در خصوص ابهامات موجود برای ثبت‌نام در مرحله دوم طرح کسری و معافیت خدمت ایثارگران گفت: لیستی از ۲۰ هزار نفر افرادی که امسال مشمول طرح کسری و معافیت خدمت می‌شوند اعلام نکرده‌ایم؛ همه افرادی که ۲۸ یا ۲۹ ماه ایثارگری دارند برای اخذ گواهی اقدام کنند.
ادامه مطلب ...
۲۳ بهمن ۱۳۹۶
آغاز مرحله دوم ثبت‌نام طرح کسری خدمت و معافیت ایثارگران از امروز
مرحله دوم ثبت‌نام در طرح کسری خدمت و معافیت ایثارگران از امروز با اخذ گواهی جبهه از سازمان‌های نیروهای مسلح برای ۲۰ هزار نفر منتخب مرحله اول کلید می‌خورد.
ادامه مطلب ...
۱۸ بهمن ۱۳۹۶
آغاز ثبت‌نام طرح معافیت و کسری خدمت فرزندان ایثارگران از ۲۳ بهمن
جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا در خصوص آخرین جزئیات و تصمیم‌گیری در خصوص طرح معافیت و کسری خدمت فرزندان ایثارگران و زمان ثبت‌نام آن سخن گفت.
ادامه مطلب ...
۱۷ بهمن ۱۳۹۶
استخدام ۷۵ فرزند شهید و ایثارگر لرستانی در آموزش‌وپرورش
مدیرکل بنیاد شهید لرستان از استخدام ۷۵ فرزند شهید و ایثارگر در آموزش‌وپرورش استان لرستان خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۵ بهمن ۱۳۹۶
نامه‌نگاری با رئیس مجلس برای تعیین تکلیف کسرخدمت ایثارگری
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از ارسال نامه‌ای به رئیس مجلس و طرح سه موضوع در خصوص کسرخدمت ایثارگری خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۰ بهمن ۱۳۹۶
ایراد در نحوه کسر خدمت فرزندان ایثارگران
جانشین سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا درباره آمار ۲۰ هزار نفر کسر و معافیت فرزندان ایثارگران، گفت: ۲۰ هزار نفر انتخاب شده‌اند اما ایرادی در کار وجود دارد و باید روشی اتخاذ کنیم که همه ایثارگران از این طرح سهم ببرند.
ادامه مطلب ...
۹ بهمن ۱۳۹۶
جزئیات جدید از معافیت های سربازی ایثارگری، جانبازی و آزادگی
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح آخرین جزئیات معافیت قطعی از سربازی با ارائه سابقه ایثارگری، آزادگی و جانبازی را اعلام کرد.
ادامه مطلب ...
۸ بهمن ۱۳۹۶
آخرین وضعیت معافیت سربازی ایثارگران/ چه کسانی معاف شده اند؟
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح آخرین وضعیت معافیت سربازی فرزندان ایثارگران را تشریح کرد.
ادامه مطلب ...
۴ بهمن ۱۳۹۶
اجرای قانون کسر خدمت فرزندان ایثارگر از هفته آینده
رییس فراکسیون ایثارگران درمجلس ازتوافق این فراکسیون با مسئولان ستاد کل نیروهای مسلح برای اجرای قانون کسرخدمت فرزندان ایثارگران از هفته آینده خبر داد.
ادامه مطلب ...

۳۸۰ نظر برای اخبار استخدام فرزندان شاهد و جانباز در سال ۹۷

 • سپیده
  سلام فرزند جانباز 30درصد هستم درازمون استخدامی آموزش پرورش شرکت کردم واقعا دوماه شبانه روز خوندم وخدارا شکردعوت ب مصاحبه شدم دوتا رقیب دارم ک هر دو خواهرشهید هستن یکیشون ک پایین تر از من بود یکیشون ب گفته خودشون نمیدونم چقد صحت داره 20نمره بالاتر بود ولی من مصاحبم خیلی عالی دادم خیلی خوششون آومد بنظرتون با مصاحبه عالی دادن و تو اولویت بودن میتونم جبران کنم. البته ی چیزی من بومی استانم ولی رقیبم متولد اینجا نبود از طریق بیمه همسرش، استفاده کرد بود لطفا اگه چیزی میدونید بهم بگید. ممنون
  پاسخ
 • فرشاد
  باسلام
  بنده فرزند جانباز ۲۵درصدهستم
  حدود۹سال است که درشرکت نیم دولتی بصورت فصلی مشغول بکارهستم پدرم هم بازنشسته همین شرکته
  میخواستم بدونم ازطریق شکایت دیوان میتونم دایمی بشم
  پاسخ
  • شاپوربزازی
   باسلام جانباز ۵۰ درصدهستم فرزندم بنام علی بزازی دارای مدرک کارشناسی سرامیک وارشدمدیریت بازرگانی میباشدومتاسفانه بیکار میباشد ودرضمن تنهافرزندمیباشدشمارا بخداکمکم کنیددیگرخسته شدم
   پاسخ
  • دهقان
   سلام مسئولین محترم بنیاد شهید فارس شیراز من جانباز بالینی هستم بیش از یکسال جبهه بسیجی دارم از سال91تاکنون پیگیر پرونده بالینی خود هستم برای دارو ودرمان خویش درمانده ام زیرا از هیچ اداره نهاد یا سازمان دولتی حقوق بگیر و بیمه نیستم راه در آمدی ندارم برای دارو ودرمان از یک نسخه پزشک متخصص چندین بار استفاده میکنم ناچارم توان هزینه نسخه پزشک متخصص از40 تا70هزارتومان را ندارم شما میبایست به حرمت خون شهیدان امثال من را که همرزم شهیدان بوده ام را در یابید حال هم از محضر بنیاد شهید شیراز استدعای عاجزانه دارم با توجه به اینکه من نامه بستری متخصص را دارم و هزینه بیمارستان را ندارم دستور مساعدت لازم را مبذول بفرمایند البته خدمات شما به جامعه ایثارگران قابل تقدیر است دعاگویتان هستم خداوند پشت پناهتان باشد
   پاسخ
   • زهرا
    باسلام خدمت دوستان من ۱۱سال فارغ التحصیل شدم خواهرشهیدم حتی تورقابت آزمون هم فکرنکنم کسی به فکرماباشه وضع مالی بدی داریم مادرم پیرافتاده پدرندارم بی سرپناه ومجردیم هیچکسی نداریم به بنیادمراجعه کردیم دوتاخواهریم هیچکسی به فکرمون نیست شرایط بسیارسختی داریم توروخدایه کم به فکرماباشین حداقل شرط سنی براماهم بردارین مثل بقیه ایثارگران یاحداقل ۱۰ سال اضاف بشه مادهه شصتیهابیچاره ایم چراهیچکس درکمون نمیکنه تاکی بایدامتحان بدم تاکی زجرنداری بکشیم دینمون گردنتون
    پاسخ
   • ارکان
    سلام من فرزندجانباز25درصدم دوساله متاهل بیکارم
    شرایطم واقعا سخته تا الان صدباره بنیادمراجعه کردم هی میگن فعلا خبری نیست .کسی نیست ب فکرماباشه!؟
    پاسخ
    • محمد
     سلام .من فرزند جانباز25درصد هستم .30سالمه و متاهل با فرزند بیکارم ..همه فکرمیکنندخانواده جانبازوشهیددررفاه کامل هستند..اما افسوس که اینگونه نیست ..تورو خدا به فکرباشید......
     پاسخ
     • مهسا
      سلام.میخواستم بدونم بچه هایی که از سهمیه بخوان استفاده کنن،رقابت بینشون به چه صورته؟آیا فقط درصد جانبازی ملاکه یا نمره و دانشگاه و رشته ی مرتبط هم ملاکه؟
      پاسخ
      • مهسا
       و اینکه آیا اگه مثلا نمره ی بالاتری بیاریم و درهر صورت بچه های دارای سهمیه جانبازی بالاتر انتخاب شدن، میشه آزاد ازشون ارزیابی کنن؟چون ممکنه نمره ی خوبی آورد.اگه نه که از اونور مونده از این ور رونده میشیم که?
       پاسخ
       • حسین
        یکسری ضریب داره جانباز و فرزند شهید ضریب 7 فرزند جانباز هفتاد وبالاتر ضریب 5 فرزند جانباز پنجاه تا شصت وپنج ضریب 3 و فرزند جانباز بیست وپنج تا چهل ونه ضریب 2 دارن نمره ای ازمون و مصاحبه دراینها ضرب میشن
        پاسخ
      • مهدی
       باسلام واحترام ازهمان اول به من گفتن شمافرزندان جانبازوشاهددرس بخوانیدکارازماوضمانت کاری میدیهم ودیپلم گرفتیم گفتن حیف است فوق دیپلم بگیریدوبازلیسانس گرفتیم وگفتن حیف است فوق لیسانس بگیریدومن فوق لیسانس گرفتم والعان میگن دکترابگیریدحالامن بازن وبچه کارکه ندادین ایادرست است به وعدهاتون عمل نکنیدوفقط بچه های خودتون برایتان مهم باشندنه بچه های دیگران.
       پاسخ
       • علی
        باسلام دوست عزیز بنده هم مشکل شمارو داشته و دارم به من گفته شد دیپلم بگیر برای استخدام ولی الان من کارشناسان و گرفتم و هیچ کس جوابگو نیست واقعیت اینه که ما فراموش شدگانیم و در این مدت تنها جوابی که من شنیدم این بود، دوره ی رابطه هستش نه ضابطه. و من مستاجر و باداشتن دو فرزند و بیکار و در فقر مطلق زندگی میکنم و کسی هم صدای من و نمی خواد که بشم که.
        پاسخ
       • مهدی
        سلام لطفا شرط دانشجو نبودن راجهت ازمون استخدامی ایثارگران حذف نمایید زیرا گروهی از دانشجویان مجازی هستندوجهت کار کردن در دستگاه مربوطه مشکلی ندارندوگروهی دیگردرامدی ندارندوناگزیر بایستی انصراف از تحصیل بدهند.در ضمن به دلیل عدم استخدام فرزندان ایثارگران دربخش خصوصی سهمیه استخدام ایثارگران افزایش یابد
        پاسخ
        • محمد
         آیا جانباز ۱۵درصدی برا این مملکت تو جبهه نجنگیده که شما هی دارین از ۱۵به۲۵واز اون به۳۰ والا ماشاالله میبرین بالا.حتما باید یکی لت وپار شه که بهش توجه کنین.تورو به مقدسات ما رو مسخره نکنین
         پاسخ
        • بیکار
         سلام من مهندسی برق از دانشگاه علم و صنعت و فرزند شهید هستم و بیکارم.چرا به وضعیت ما فرزندان شاهد که بیکار هستیم رسیدگی نمیکنید؟فقط شعار....بنیاد شهید واقعا مسئول نیست و هروقت من به آنجا مراجعه میکنم با برخورد خیلی بدی مواجه میشوم....نمیدونم واقعا باید به کجا حرفم و بزنم
         پاسخ
         • محسن
          پس کجاست منتقم مظللومان ای خدای مهربان...
          بنده فرزند جانباز25 درصد یک سال است که بیکار شدم الآن هم مستاجر هستم و ماهی 800000تومان باید اجاره بدهم منی که درآمدی ندارم از کجا بیاورم شما بگید چیکار کنم با زن و بچه و ...
          پاسخ

          لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید