اخبار استخدام فرزندان شاهد و جانباز در سال ۹۸

۴۷ روز قبل ۳۸۷ نظر

اخبار استخدام فرزندان شهید و جانباز

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه آخرین اخبار استخدامهای فرزندان شهید و جانباز کشور در اسرع وقت منتشر خواهد شد

فهرست اخبار استخدام فرزندان شاهد و جانباز موجود در این صفحه :


۱۷ فروردین ۱۳۹۸
مجوز استخدام ۱۰ هزار فرزند شهید و جانباز اخذ می شود
 معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: برای ایجاد اشتغال فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصد، قرار است توافقی با سازمان امور اداری و استخدامی کشور منعقد و مجوز استخدام حدود ۱۰ هزار نفر از این فرزندان بیکار مانده طی برنامه ششم اخذ شود.
ادامه مطلب ...
۱۰ فروردین ۱۳۹۸
آخرین مهلت استفاده از کسری خدمت سربازی برای فرزندان ایثارگر اعلام شد
مهلت استفاده از کسری خدمت سربازی برای فرزندان ایثارگر، ۱۲ فروردین به پایان می‌رسد.فرزندان ایثارگران برای استفاده از کسری خدمت سربازی تا چه زمانی مهلت دارند؟به گزارش خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، بسیاری از مشمولان خدمت وظیفه عمومی در رابطه با کسر خدمت فرزندان ایثارگر سوالاتی دارند که در این گزارش به برخی از آن‌ها پاسخ داده شده است.
ادامه مطلب ...
۲۲ اسفند ۱۳۹۷
آخرین مهلت فرزندان ایثارگران برای استفاده از کسر خدمت سربازی
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح درباره شرایط بهره‌مندی فرزندان ایثارگران از کسر خدمت‌ سربازی توضیحاتی داد.
ادامه مطلب ...
۸ اسفند ۱۳۹۷
۲۵ درصد سهمیه‌ اشتغال کشور برای فرزندان شاهد و ایثارگر است
مدیرکل کارآفرینی و اشتغال بنیاد شهید و امور ایثارگران بر ضرورت رعایت سهمیه استخدام فرزندان شاهد و ایثارگر در ادارات سمنان تاکید کرد و گفت: ۲۵ درصد سهمیه‌ اشتغال کشور برای این قشر است.
ادامه مطلب ...
۷ اسفند ۱۳۹۷
روند استخدام فرزندان شاهد و ایثارگر در ایلام بهبود می یابد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام گفت: روند استخدام فرزندان شاهد و ایثارگر در استان ایلام بهبود می یابد.
ادامه مطلب ...
۵ اسفند ۱۳۹۷
بنیاد شهید سهم ۳۰ درصدی ایثارگران از استخدام‌های را پیگیری می‌کند
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بهارستان گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران در راستای رفع این مشکل با رایزنی‌هایی انجام شده تلاش دارد سهم ۳۰ درصدی ایثارگران از استخدام‌ها را پیگیری و به سرانجام برساند.
ادامه مطلب ...
۴ اسفند ۱۳۹۷
پرونده جریمه مشمولان غایب بالای ۸ سال بسته شد
رئیس اداره سرمایه انسانی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: پرونده جریمه مشمولان غایب بالای ۸ سال در سال جدید بسته شده و کسر خدمت فرزندان دارای غیبت ایثارگر در همه یگان‌ها شروع شده است.
ادامه مطلب ...
۱ اسفند ۱۳۹۷
اشتغال‌زایی ۷۱۹ نفر از خانواده معظم شهدا وایثارگران در سال جاری
معاون تعاون بنیاد شهید وامورایثارگران استان کهگیلویه وبویراحمد گفت :طی سال جاری زمینه اشتغال برای ۷۱۹ نفر از خانواده های معظم شهدا وایثارگران فراهم شده است.
ادامه مطلب ...
۲۸ بهمن ۱۳۹۷
شرایط بهره‌مندی مشمولان غایب از امتیاز ایثارگری والدین
رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: مشمولان غایب برای بهره‌مندی از کسر خدمت ایثارگری والدین یا معافیت به ازای ۲۸ یا ۲۹ ماه سابقه ایثارگری والدین تنها تا ۱۲ فروردین سال ۹۸ فرصت دارند.
ادامه مطلب ...
۲۴ بهمن ۱۳۹۷
شرایط بهره‌مندی فرزندخوانده جانبازان از معافیت
در چه صورت فرزند خوانده جانبازان می‌توانند معافیت بگیرند؟به گزارش خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، بسیاری از مشمولان خدمت وظیفه عمومی، سوالاتی در رابطه با معافیت فرزندخوانده قانونی جانبازان دارند که در این گزارش پاسخ خواهیم داد.
ادامه مطلب ...
۲۴ بهمن ۱۳۹۷
افزایش کمک معیشت جانبازان و خانواده های شهدا در سال ۹۸
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید از افزایش کمک معیشت جانبازان و خانواده های شهدا بر اساس افزایش حداقلی حقوق کارکنان دولت در سال ۹۸ خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۴ بهمن ۱۳۹۷
جزئیات کسر خدمت سربازی فرزندان غایب ایثارگران
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح جزئیات بهره‌مندی فرزندان غایب ایثارگران از کسر خدمت‌های ناشی از ایثارگری را تشریح کرد.
ادامه مطلب ...
۱۰ بهمن ۱۳۹۷
مشکل تبدیل وضعیت هیات علمی خانواده های ایثارگران و شهدا حل شد
دبیر هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی، گفت که این هیات مصوبه ای برای رسمی قطعی شدن قرارداد اعضای هیات علمی خانواده های ایثارگران و شهدا صادر کرد و بر این مبنا مشکلات تبدیل وضعیت آنها در دانشگاه ها برطرف شد.
ادامه مطلب ...
۱۰ بهمن ۱۳۹۷
استخدامی سهمیه خانواده شهدا و ایثارگران، فقط از طریق آزمون های استخدامی
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: استخدامی سهمیه شهدا و ایثارگران فقط از طریق آزمون های استخدامی امکان پذیر است.
ادامه مطلب ...
۸ بهمن ۱۳۹۷
مشکل استفاده فرزندان ایثارگر دارای غیبت از کسر خدمت برطرف شد
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از برطرف شدن مشکل استفاده فرزندان ایثارگر دارای غیبت از کسرخدمت خبرداد.
ادامه مطلب ...
۴ بهمن ۱۳۹۷
مشمولان خدمت سربازی چگونه می‌توانند از معافیت ایثارگری استفاده کنند؟
مشمولان سربازی در نظر داشته باشند که در صورت غیبت نمی‌توانند از مزایای ایثارگری بهره‌مند شوند.
ادامه مطلب ...
۱۹ دی ۱۳۹۷
رای دیوالت عدالت اداری استخدام ایثارگران قانونمند میکند
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام گفت: رای اخیر دیوان عدالت اداری در استخدام ایثارگران در دستگاه های اجرایی استان روند جذب این افراد در دستگاه های اجرایی را قانونمند خواهد کرد.
ادامه مطلب ...
۱۶ دی ۱۳۹۷
مصوبه استخدام ایثارگران بدون شرکت در آزمون استخدامی باطل شد
 هیات عمومی دیوان عدالت اداری، صورت جلسه بین سازمان بنادر و بنیاد شهید مبنی بر استخدام خانواده های شاهد و ایثارگران جویای کار، بدون شرکت در آزمون استخدامی و به صرف معرفی از سوی بنیاد شهید را غیرقانونی دانست و باطل کرد.
ادامه مطلب ...
۲ دی ۱۳۹۷
تسهیلات ۳۷ میلیارد تومانی جهت اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگر لرستان
معاون اقتصادی استاندار لرستان گفت: برای کارآفرینی ۳۷ میلیارد تومان تسهیلات حمایتی در اختیار بنیاد شهید قرار گرفته و فرزندان شهدا و ایثارگر با مراجعه به بنیاد و معرفی کسب‌وکار می‌توانند تسهیلات لازم را دریافت کنند.
ادامه مطلب ...
۲۸ آذر ۱۳۹۷
دستگاه‌های اجرایی یزد استخدام فرزندان شاهد و ایثارگر ‌‌را به خوبی اجرایی کردند
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد با بیان اینکه ایثارگران هم به مانند دیگر مردم با مشکلات سخت روبه رو هستند گفت: دستگاه‌های اجرایی یزد استخدام فرزندان شاهد و ایثارگر ‌‌را به خوبی اجرایی کردند.
ادامه مطلب ...
۲۴ آذر ۱۳۹۷
سهمیه ۲۵ درصدی استخدام خانواده شهدا و ایثارگران رعایت شود
 استاندار ایلام به رعایت قانون ۲۵ درصد سهمیه استخدام ایثارگران تاکید کرد و گفت: خانواده های شاهد و ایثارگر حافظان اصلی نظام و کشور هستند و دستگاه های متولی باید سهم ۲۵ درصد اشتغال آنان را رعایت و اگر این مهم انجام نشده درصدد جبران آن برآیند.
ادامه مطلب ...
۱۳ آذر ۱۳۹۷
سقف معافیت فرزند ایثارگران با سابقه ۲۸ ماه خدمت پر نشده است
جانشین سازمان نظام وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: هنوز سقف ۲۰ هزار نفری معافیت فرزندان ایثارگرانی که ۲۸ و ۲۹ ماه حضور در جبهه داشته اند، پر نشده است.
ادامه مطلب ...
۶ آذر ۱۳۹۷
جزئیات معافیت فرزندان آزادگان و جانبازان از خدمت سربازی
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو‌های مسلح از معافیت یک نفر از فرزندان آزادگان و جانبازان خبر داد.
ادامه مطلب ...
۵ آبان ۱۳۹۷
نحوه محاسبه دوران رزمندگی جبهه برای دریافت تسهیلات سربازی
رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از احتساب سه چهارم معادل ۷۵ درصد مدت خدمت وظیفه عمومی سربازان دوران جنگ به عنوان خدمت داوطلبانه خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۹ مهر ۱۳۹۷
پیگیری بنیاد شهید نیشابور برای اشتغال فرزندان شهدا
امضاء تفاهم نامه های مشترک با شرکت های خصوصی برای استخدام فرزندان شهدا و ایثارگران نیشابور از مهم ترین اقدامات بنیاد شهید این شهرستان است.
ادامه مطلب ...
۲۹ مهر ۱۳۹۷
استخدام ۱۰۰ نفر از فرزندان شهدای کهگیلویه و بویراحمد در دستگاه‌های اجرایی
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد از استخدام ۱۰۰ نفر از فرزندان شهدای استان با مدرک تحصیلی دیپلم و زیر دیپلم در دستگاه‌های اجرایی استان خبر داد و گفت: ۵۴ نفر از این افراد تا پایان امسال توسط دانشگاه علوم پزشکی استخدام می‌شوند.
ادامه مطلب ...
۲۱ مهر ۱۳۹۷
اختصاص ۲۵ درصد از ظرفیت سهمیه استخدامی به خانواده های ایثارگران
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد از تسهیلات مختلف برای تحصیلات علمی و مادی به خانواده شهدا و ایثارگران خبر داد. به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد؛ علی نمازی مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد در نشست شورای هماهنگی مدیران امور اقتصادی و دارایی استان اشتغالزایی ۶۰ درصد از ایثارگران در اداره کل در پست‌های مدیریتی، تخصیص ۲۵ درصد از ظرفیت سهمیه استخدامی به ایثارگران، اجرای قوانین ایثارگری و اجرای ماده ۵۱ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران از جمله اقدماتی است که برای ایثارگران اداره کل اموراقتصادی و دارایی استان انجام شده است.
ادامه مطلب ...
۱۴ مهر ۱۳۹۷
معاف از رزم‌ها معاف از نگهبانی نیستند
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو‌های مسلح از امکان تبدیل کسری ۹ روزه به ۱۲ روزه برای فرزندان ایثارگران و جانبازان خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۰ مهر ۱۳۹۷
ثبت اطلاعات معاف از رزم روی کارت پایان خدمت
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو‌های مسلح از ثبت اطلاعات پزشکی معاف از رزم‌ها روی کارت‌های پایان خدمت خبر داد.
ادامه مطلب ...
۹ مهر ۱۳۹۷
امکان استفاده همزمان برادرها از کسری خدمت سربازی پدر ایثارگر و جانباز
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح گفت: برادرانی که پدرشان هم ایثارگر است و هم جانباز می‌توانند همزمان از کسری خدمت سربازی بهره‌مند شوند.
ادامه مطلب ...
۷ مهر ۱۳۹۷
اجرای کسر خدمت ایثارگری برای سربازان حین خدمت
جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: اجرای کسر خدمت ایثارگری فقط شامل کارکنان وظیفه حین خدمت می شود و گواهی مربوط صرفا در صورت اشتغال به خدمت، توسط سازمان های نیروهای مسلح صادر می‌شود.
ادامه مطلب ...
۳ مهر ۱۳۹۷
متقاضی شغل ۳۳۰۰ فرزند شاهد و ایثارگر همدان
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان گفت: با وجود اختصاص ۲۵ درصد از سهمیه‌های استخدامی دولت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران، ۳۳۰۰ نفر متقاضی شغل از فرزندان شهدا و جانباز داریم.
ادامه مطلب ...
۲ مهر ۱۳۹۷
معافیت‌های استخدامی خانواده شهدا، جانبازان، آزادگان در قالب طرح در مجلس
مجلس با شمولیت بند «و» ماده ۴۴ قانون استخدامی به جانبازان، آزادگان و همسران شهدا و جانبازان و آزادگان در قالب طرح استفساریه برنامه پنجم توسعه مخالفت کردند.
ادامه مطلب ...
۲۷ شهریور ۱۳۹۷
اعلام ۷ منطقه برای دریافت گواهی کسر خدمت ایثارگران نیروی زمینی ارتش
رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح اسامی مناطق هفت گانه صدور گواهی کسر خدمت، معافیت و گواهی مدت منطقه عملیاتی برای پرسنل نیروی زمینی ارتش در ۷ استان کشور را اعلام کرد.
ادامه مطلب ...
۱۹ شهریور ۱۳۹۷
فرزندان جانبازان مشمول مزایای ماموریت آموزشی نمی‌شوند
هیات عمومی دیوان عدالت اداری اعلام کرد: فرزندان ایثارگران مشمول مقررات خاص خود هستند و نمی توانند از مزایای ماموریت آموزشی استفاده کنند.
ادامه مطلب ...
۱۴ شهریور ۱۳۹۷
اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران پیگیری می شود
مشاور استاندار خراسان رضوی در امورایثارگران گفت: اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران از جمله مهم ترین اولویت های بنیاد شهید است.
ادامه مطلب ...
۱۲ شهریور ۱۳۹۷
جزئیات و نکات مهم از کسرخدمت‌های ایثارگری سربازی
رییس اداره سرمایه‌ انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح به پرسش‌ها و ابهامات درباره کسرخدمت‌های جدید ایثارگری پاسخ داد. ​سردار موسی کمالی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره اجرای قانون کسرخدمت‌های جدید ایثارگری اظهارکرد:‌ همانطور که در خبرهای قبلی آمده است، بالاخره بعد از جلسات مختلف میان نمایندگان مجلس و مسئولان ستاد کل نیروهای مسلح این قانون تعیین تکلیف شد و بر اساس آن به ازای هر یک ماه اسارت و رزمندگی و همچنین هر یک درصد جانبازی والدین، فرزندان سربازشان می‌توانند ۱۲ روز کسر خدمت دریافت کنند.
ادامه مطلب ...
۱۰ شهریور ۱۳۹۷
جزئیات اجرای قانون جدید کسر خدمت ایثارگری
جانشین سازمان وظیفه عمومی گفت: به ازای یک ماه جبهه، یک درصد جانبازی و یک ماه اسارت والدین، ۱۲ روز کسر خدمت به مشمولان تعلق می گیرد.
ادامه مطلب ...
۷ شهریور ۱۳۹۷
ایجاد ۹۵ هزار شغل برای جامعه ایثارگری
رئیس بنیادشهید و امور ایثارگران گفت: در طول دولت یازدهم و دوازدهم در مجموع ۹۵ هزار فرصت شغلی برای جامعه ایثارگری به ویژه فرزندان شهدا و جانبازان ایجاد شده است.
ادامه مطلب ...
۶ شهریور ۱۳۹۷
آغاز اجرای طرح کسری خدمت فرزندان ایثارگران
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از آغاز اجرای طرح کسری خدمت فرزندان ایثارگران خبر داد.
ادامه مطلب ...
۶ شهریور ۱۳۹۷
کسر خدمت ۱۲ روزه فقط شامل مشمولان در حال خدمت می‌شود
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص آخرین جزئیات طرح کسری خدمت فرزندان ایثارگران و اینکه این طرح فقط شامل افرادی می‌شود که در حال خدمت هستند و به غایبین تعلق نمی‌گیرد سخن گفت.
ادامه مطلب ...
۶ شهریور ۱۳۹۷
ضوابط جدید کسر خدمت فرزندان ایثارگران اعلام شد
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز معاونت نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح از ابلاغ ضوابط جدید کسر خدمت فرزندان ایثارگران به نیروهای مسلح خبر داد.
ادامه مطلب ...
۸ مرداد ۱۳۹۷
اعلام زمان اجرای مقررات کسرخدمت‌های جدید سربازی
جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا زمان اجرای طرح جدید کسرخدمت‌های رزمندگی، ایثارگری و آزادگی را تشریح کرد.
ادامه مطلب ...
۳ مرداد ۱۳۹۷
همه جزئیات طرح جدید کسری خدمت ایثارگران
خبرگزاری فارس: همه جزئیات طرح جدید کسری خدمت ایثارگران/ هیچ محدودیت سنی وجود نداردجانشین سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا گفت: با توجه به تصویب طرح جدید کسری خدمت ایثارگران در مجلس، فرزندان همه ایثارگران به ازاء هر ماه سابقه ایثارگری ۱۲ روز کسری خدمت دریافت خواهند کرد.
ادامه مطلب ...
۲ مرداد ۱۳۹۷
کسر خدمت بدون سقف به ازای هر ماه جبهه، هر ماه اسارت و درصد جانبازی
به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان؛ به دنبال جلسه امروز مسئولان ستاد کل نیرو‌های مسلح با اعضای کمیسیون امنیت ملی مقرر شد در راستای اجرای بند د. ماده ۸۸ قانون برنامه ششم توسعه، به ازای هر ماه جبهه، درصد جانبازی و هر ماه اسارت، ۱۲ روز کسر خدمت بدون سقف داده شود.
ادامه مطلب ...
۳۱ تیر ۱۳۹۷
نتیجه کسرخدمت جنجالی فرزندان ایثارگران سه شنبه مشخص می‌شود
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح با اعلام خبر برگزاری جلسه‌ای درباره نتیجه مذاکرات ستادکل با کمیته دفاعی مجلس در روز سه شنبه اعلام کرد: اگر توافق شود از طریق ستاد کل، پیگیری شود، انشاءلله در مرداد، امکان اجرای آن فراهم خواهد شد.
ادامه مطلب ...
۳۱ تیر ۱۳۹۷
جزئیات طرح اشتغال وارائه تسهیلات به خانواده‌های شهدا و ایثارگران
رئیس ستادکل نیروهای مسلح از اختصاص ۲۵ درصد از سهیمه اشتغال دستگاه‌ها به خانواده شهداء و ۵ درصد به ایثارگران خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۱ تیر ۱۳۹۷
مشکل اشتغال و جذب فرزندان شاهد و ایثارگر مرتفع می‌شود
مدیرکل بنیاد شهرستان‌های تهران با اشاره به اینکه با صبر، استقامت و همکاری متقابل می‌توانیم بسیاری از مشکلات را حل کنیم گفت: مشکل اشتغال و جذب فرزندان شاهد و ایثارگر مرتفع می‌شود.
ادامه مطلب ...
۹ تیر ۱۳۹۷
جذب ۲۰۱ ایثارگر در خراسان رضوی در بخش غیردولتی
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: طی یک سال اخیر ۲۰۱ نفر از اعضای خانواده شاهد و ایثارگر در این استان در قالب وامهای خوداشتغالی و استخدام در بخشهای غیردولتی مشغول کار شده اند.
ادامه مطلب ...
۲۹ خرداد ۱۳۹۷
تعیین تکلیف خدمت سربازی 20هزار نفر از فرزندان ایثار‌گران
حجت‌الاسلام سیدجواد حسینی‌کیا نایب رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، از نشست مشترک این فراکسیون با مسئولان ستاد کل نیروهای مسلح خبر داد و گفت: این جلسه احتمالا در هفته جاری برگزار می‌شود.
ادامه مطلب ...

۳۸۷ نظر برای اخبار استخدام فرزندان شاهد و جانباز در سال ۹۸

 • مرسانا
  فرزند جانباز 30 درصد. دوساله آزمون میدم و قبول نشدم.لیسانس حسابداری.واقعا خسته شدم تو خونه.حالم از این زندگی بهم میخوره.درصدای ازمونم بالاس.معلوم نیس بنیاد از قبل اسامی میده یا ن.
  زندگیم خسته کننده. شده
  پاسخ
  • مرسانا
   فرزند جانباز 30 درصد. دوساله آزمون میدم و قبول نشدم.لیسانس حسابداری.واقعا خسته شدم تو خونه.حالم از این زندگی بهم میخوره.درصدای ازمونم بالاس.معلوم نیس بنیاد از قبل اسامی میده یا ن.
   زندگیم خسته کننده. شده
   پاسخ
   • سید محمد طباطبایی
    با سلام.من در سال 65 به استخدام شرکت نفت و سپس شرکت گاز استخدام شدم بعلت عصر وحرج های بوجود امده با همسرم متارکه وفرزند پسری دارم 28 ساله با مدرک لیسانس مهندسی معماری وبا اینکه رزمنده دفاع مقدس و فرزند شهید هستم ولی نشده او را استخدام کنم .با اینکه چندین سال پیش ایثارگران اداره گاز و مدیر عامل هم قول دادند اما عملی نشده وبا اینکه بچه های طلاق آسیب پذیر تر هستند باید چکار کنم من خودم استخدام خانواده شهید نبودم وان روزها استخدام زیاد بود .راه چاره من چیست خواهشمند م راهنمای نمایید .بنده در این ساعت وتاریخ که خدا ناظر اعمال انسان ها است و میبیند ومیشنود.گفتم ؟
    پاسخ
    • علی جهدی استانچین
     بعد حدود بیست سال در کشتیرانی ج ا ا در کادر دریایی هنوز استخدام رسمی نشدم - دهها بار نامه بردم ولی جواب نمیدهند میگن شرکت شتر مرغی هستیم نه دولتی و نه خصوصی هستیم کلا مافیای اداره میشه والسلام
     پاسخ
     • مهناز سلطانی دوغ ابادی
      سلام من دختری 23ساله هستم و پدرم شیمیایی هستن متاسفانه با درصد 15 درصد به همین دلیل من نتونستم درسمو ادامه بدم و الان دارای مدرک دیپلم هستم و جویای کار هستم ممنون میشم به کسایی که نتونستن درس بخونن کمک کنین
      خیلی علاقه به رشتم داشتم برای ادامه تحصیل متاسفانه بنیاد هزینشو قبول نکرد و بنده ادامه ندادم. ممنون میشم پیگیری کنین
      پاسخ
      • آمنه
       سلام .واقعا هیچکی به فکر ما نیست من فرزند آزاده و جانبازم هفت ساله فارغ التحصیل شدم بیکارم بارها به بنیاد شهید شهرستان مراجعه کردم میگن اسمت تو لیست بیکاران هستش هفت ساله اینو بهم میگن خدا بهمون رحم کنه
       پاسخ
       • سپیده
        سلام فرزند جانباز 30درصد هستم درازمون استخدامی آموزش پرورش شرکت کردم واقعا دوماه شبانه روز خوندم وخدارا شکردعوت ب مصاحبه شدم دوتا رقیب دارم ک هر دو خواهرشهید هستن یکیشون ک پایین تر از من بود یکیشون ب گفته خودشون نمیدونم چقد صحت داره 20نمره بالاتر بود ولی من مصاحبم خیلی عالی دادم خیلی خوششون آومد بنظرتون با مصاحبه عالی دادن و تو اولویت بودن میتونم جبران کنم. البته ی چیزی من بومی استانم ولی رقیبم متولد اینجا نبود از طریق بیمه همسرش، استفاده کرد بود لطفا اگه چیزی میدونید بهم بگید. ممنون
        پاسخ
       • فرشاد
        باسلام
        بنده فرزند جانباز ۲۵درصدهستم
        حدود۹سال است که درشرکت نیم دولتی بصورت فصلی مشغول بکارهستم پدرم هم بازنشسته همین شرکته
        میخواستم بدونم ازطریق شکایت دیوان میتونم دایمی بشم
        پاسخ
        • شاپوربزازی
         باسلام جانباز ۵۰ درصدهستم فرزندم بنام علی بزازی دارای مدرک کارشناسی سرامیک وارشدمدیریت بازرگانی میباشدومتاسفانه بیکار میباشد ودرضمن تنهافرزندمیباشدشمارا بخداکمکم کنیددیگرخسته شدم
         پاسخ
        • دهقان
         سلام مسئولین محترم بنیاد شهید فارس شیراز من جانباز بالینی هستم بیش از یکسال جبهه بسیجی دارم از سال91تاکنون پیگیر پرونده بالینی خود هستم برای دارو ودرمان خویش درمانده ام زیرا از هیچ اداره نهاد یا سازمان دولتی حقوق بگیر و بیمه نیستم راه در آمدی ندارم برای دارو ودرمان از یک نسخه پزشک متخصص چندین بار استفاده میکنم ناچارم توان هزینه نسخه پزشک متخصص از40 تا70هزارتومان را ندارم شما میبایست به حرمت خون شهیدان امثال من را که همرزم شهیدان بوده ام را در یابید حال هم از محضر بنیاد شهید شیراز استدعای عاجزانه دارم با توجه به اینکه من نامه بستری متخصص را دارم و هزینه بیمارستان را ندارم دستور مساعدت لازم را مبذول بفرمایند البته خدمات شما به جامعه ایثارگران قابل تقدیر است دعاگویتان هستم خداوند پشت پناهتان باشد
         پاسخ
         • زهرا
          باسلام خدمت دوستان من ۱۱سال فارغ التحصیل شدم خواهرشهیدم حتی تورقابت آزمون هم فکرنکنم کسی به فکرماباشه وضع مالی بدی داریم مادرم پیرافتاده پدرندارم بی سرپناه ومجردیم هیچکسی نداریم به بنیادمراجعه کردیم دوتاخواهریم هیچکسی به فکرمون نیست شرایط بسیارسختی داریم توروخدایه کم به فکرماباشین حداقل شرط سنی براماهم بردارین مثل بقیه ایثارگران یاحداقل ۱۰ سال اضاف بشه مادهه شصتیهابیچاره ایم چراهیچکس درکمون نمیکنه تاکی بایدامتحان بدم تاکی زجرنداری بکشیم دینمون گردنتون
          پاسخ
         • ارکان
          سلام من فرزندجانباز25درصدم دوساله متاهل بیکارم
          شرایطم واقعا سخته تا الان صدباره بنیادمراجعه کردم هی میگن فعلا خبری نیست .کسی نیست ب فکرماباشه!؟
          پاسخ
          • محمد
           سلام .من فرزند جانباز25درصد هستم .30سالمه و متاهل با فرزند بیکارم ..همه فکرمیکنندخانواده جانبازوشهیددررفاه کامل هستند..اما افسوس که اینگونه نیست ..تورو خدا به فکرباشید......
           پاسخ
           • مهسا
            سلام.میخواستم بدونم بچه هایی که از سهمیه بخوان استفاده کنن،رقابت بینشون به چه صورته؟آیا فقط درصد جانبازی ملاکه یا نمره و دانشگاه و رشته ی مرتبط هم ملاکه؟
            پاسخ
            • مهسا
             و اینکه آیا اگه مثلا نمره ی بالاتری بیاریم و درهر صورت بچه های دارای سهمیه جانبازی بالاتر انتخاب شدن، میشه آزاد ازشون ارزیابی کنن؟چون ممکنه نمره ی خوبی آورد.اگه نه که از اونور مونده از این ور رونده میشیم که?
             پاسخ
           • مهدی
            باسلام واحترام ازهمان اول به من گفتن شمافرزندان جانبازوشاهددرس بخوانیدکارازماوضمانت کاری میدیهم ودیپلم گرفتیم گفتن حیف است فوق دیپلم بگیریدوبازلیسانس گرفتیم وگفتن حیف است فوق لیسانس بگیریدومن فوق لیسانس گرفتم والعان میگن دکترابگیریدحالامن بازن وبچه کارکه ندادین ایادرست است به وعدهاتون عمل نکنیدوفقط بچه های خودتون برایتان مهم باشندنه بچه های دیگران.
            پاسخ
            • علی
             باسلام دوست عزیز بنده هم مشکل شمارو داشته و دارم به من گفته شد دیپلم بگیر برای استخدام ولی الان من کارشناسان و گرفتم و هیچ کس جوابگو نیست واقعیت اینه که ما فراموش شدگانیم و در این مدت تنها جوابی که من شنیدم این بود، دوره ی رابطه هستش نه ضابطه. و من مستاجر و باداشتن دو فرزند و بیکار و در فقر مطلق زندگی میکنم و کسی هم صدای من و نمی خواد که بشم که.
             پاسخ
            • مهدی
             سلام لطفا شرط دانشجو نبودن راجهت ازمون استخدامی ایثارگران حذف نمایید زیرا گروهی از دانشجویان مجازی هستندوجهت کار کردن در دستگاه مربوطه مشکلی ندارندوگروهی دیگردرامدی ندارندوناگزیر بایستی انصراف از تحصیل بدهند.در ضمن به دلیل عدم استخدام فرزندان ایثارگران دربخش خصوصی سهمیه استخدام ایثارگران افزایش یابد
             پاسخ
             • محمد
              آیا جانباز ۱۵درصدی برا این مملکت تو جبهه نجنگیده که شما هی دارین از ۱۵به۲۵واز اون به۳۰ والا ماشاالله میبرین بالا.حتما باید یکی لت وپار شه که بهش توجه کنین.تورو به مقدسات ما رو مسخره نکنین
              پاسخ
             • بیکار
              سلام من مهندسی برق از دانشگاه علم و صنعت و فرزند شهید هستم و بیکارم.چرا به وضعیت ما فرزندان شاهد که بیکار هستیم رسیدگی نمیکنید؟فقط شعار....بنیاد شهید واقعا مسئول نیست و هروقت من به آنجا مراجعه میکنم با برخورد خیلی بدی مواجه میشوم....نمیدونم واقعا باید به کجا حرفم و بزنم
              پاسخ
              • محسن
               پس کجاست منتقم مظللومان ای خدای مهربان...
               بنده فرزند جانباز25 درصد یک سال است که بیکار شدم الآن هم مستاجر هستم و ماهی 800000تومان باید اجاره بدهم منی که درآمدی ندارم از کجا بیاورم شما بگید چیکار کنم با زن و بچه و ...
               پاسخ

               لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید