گروه خاوران صنعت پاسارگاد در سال 1389، در زمینه ماشین ابزار در ایران تاسیس گردید . به واسطه سالها تجربه و اعتبار مدیران و پشتیبانی تخصصی در بازار، گروه خاوران صنعت پاسارگاد توانسته است به جایگاه های معتبری در بازار ایران دست یابد.
مشتری مداری سرلوحه کار ماست و بمانند یک راهنما ما را هدایت میکند. تحقیق و توسعه، پرسنل فنی در کنار تیم متخصص فروش، خاوران صنعت پاسارگاد را در میان سایر رقبا پیشرو، و در میان مشتریان معتبر و قابل اتکا ساخته است.
گروه خاوران صنعت پاسارگاد در جنوب شرقی تهران، در مساحتی به متراژ 12000 متر مربع واقع شده است، که 600 متر آن به واحدهای اداری و 6000 متر به انبار و نمایشگاه تخصیص داده شده است. تعداد 50 نفر پرسنل در بخشهای مختلف این مجموعه فعالیت دارند.
شعار ما بهترین را ارائه میدهیم، باور همیشگی در تمام استراتژی های ماست.
مراودات تجاری با شرکتهای معتبری از اقصی نقاط جهان چون سوئیس، آلمان، چک، تایوان، کره جنوبی و چین، برند KSP را برندی مشهور از منظر بین المللی ساخته است.

موسس خاوران صنعت پاسارگاد
ابراهیم تهرانی

گروه بازرگانی - تولیدی خاوران صنعت پاسارگاد با تجربه بیش از چهار دهه فعالیت درخشان مدیران خود در صنعت تولید و توزیع ماشین آلات ، با هدف ارتقاء کیفی و کمی کالاها و محصولات صنعتی برای صنعتگران ایرانی با در نظر گرفتن شاخص های اقتصادی و بهبود بخشیدن به کارگاه های کوچک ضمن بهره گیری از پرسنلی آگاه، مجرب و متعهد توانسته است رزومه موفقی را ارائه نماید. در این راه پرچالش و ناهموار، بی شک دستیابی به چنین جایگاهی و فائق آمدن بر مشکلات جز با صبوری، دقت، صداقت، کیفیت، سرعت، تلاش و دانش پرسنل فهیم میسر نمی گردید. امید است همچون گذشته با همت این عزیزان و تاکید بر اصول کاری و اخلاقی در این راه پرفراز و نشیب به ایفای نقش خود در توسعه و آبادانی این خاک عزیز گام برداریم.

خاوران صنعت پاسارگاد
بخش انبار قطعات یدکی گروه خاوران صنعت پاسارگاد
خاوران صنعت پاسارگاد
نمایشگاه دائمی شعبه شمال غرب خاوران صنعت پاسارگاد
خاوران صنعت پاسارگاد
شرکت در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت – مهرماه 1394