شرکت کهن آسین در سال 1389 تاسیس و به عنوان یک تولید کننده و پیمانکار صنعتی فعالیت خود را آغاز نموده است.
امروز شرکت کهن آسین سازه تجهیز با بهره گیری از مدیران و پرسنل کارآمد و با تجربه در ساخت ،اجرا و راه اندازی تعداد زیادی از پروژه های ملی نظیر نفت ، گاز ، پتروشیمی ، نیروگاه ، معدنی یکی از فعالترین شرکت های پیمانکاری در ایران می باشد. این شرکت جزء معدود شرکت های فعال و پویائی است که با بهره گیری از دانش متخصصان کارآزموده و مجرب ، میتواند در زمینه های تخصصی مجری پروژه های ملی و خصوصی بوده و بر سه اصل تخصص ، تعهد و مسئولیت پذیری پایبند می باشد. در اجرای پروژه ها ، کنترل کیفیت و رعایت اصول ایمنی جایگاه ویژه ای دارد و بدین ترتیب میزان ریسک پروژه ها به حداقل می رسد. وظیفه مهم این شرکت ، ارائه خدمات با کیفیت تضمین شده ، انجام پروژه ها در زمان بهینه و با قیمت قابل رقابت با دیگران می باشد.
این شرکت درصدد است تا خدمات خود را در چارچوب تعیین شده ارائه نموده و همراه با دیگرمجموعه ها در جهت رشد و توسعه صنایع نفت ، گاز،پتروشیمی ، نیروگاهی ، فولاد ، معدن و سایر پروژه های صنعتی گام های اساسی بردارد و در اعتلای کمی و کیفی خدمات ارائه شده کوشا باشد.
محورهای فعالیت های شرکت:
محور اول: ساخت و تولید: طراحی، تولید، ساخت و نصب انواع سازه های فلزی صنعتی تجهیزات، ساختمان ها، برج ها، مجتمع های تجاری، مسکونی و رفاهی Ladder and Platform، Pipe Support، Pipe Rack طراحی و ساخت انواع تجهیزات مکانیکال ثابت، طراحی ساخت و نصب انواع مخازن ذخیره ( اتمسفریک و تحت فشار)
محور دوم: پیمانکاری:طراحی، تامین، اجرای عملیات ابنیه ای و ساختمانی به صورت مدیریت پیمان و پیمانکاری سازه فلزی پیچ و مهره ای و جوشی، نصب تجهیزات مکانیکی و الکترومکانیکی، اجرای عملیات لوله کشی روزمینی و زیرزمینی، اجرای عملیات برق و ابزار دقیق سرویس های جانبی، پیش راه اندازی و راه اندازی.

کهن آسین سازه تجهیز

شرکت کهن آسین(cast)در حال حاضر با ارایه ی خدمات مهندسی، تامین تجهیزات،ساخت و نصب پروژه های صنعتی، معدنی، نیروگاهی، تاسیسات نفت، گاز و پتروشیمی مشغول به فعالیت می باشد و اهم آنها به شرح زیر می باشد:


1.اجرای عملیات ساختمانی
2.ساخت و نصب سازه های فلزی صنعتی و انواع تجهیزات مکانیکال ثابت و دوار و مخازن ذخیره اتمسفریک و تحت فشار
3.نصب تجهیزات مکانیکی و الکترومکانیکی
4.عملیات لوله کشی
5.عملیات برقی
6.عملیات ابزار دقیق
7.خطوط لوله
8.سرویس های جانبی
9.پیش راه اندازی
10.راه اندازی

کهن آسین سازه تجهیز
نمایی از کارگاه آرسین
کهن آسین سازه تجهیز
نمایی از کارگاه آرسین
کهن آسین سازه تجهیز
نمایی از کارگاه آرسین