حاج محمدعلی فارسی بنیان گذار تهیه غذای فارسی در سال 1344 در سایه الطاف الهی پذیرایی زائران سرزمین وحی را به عهده گرفت و پس از گذشت بیست سال مدیریت گروه حج ، در سال 1364 فعالیت خود را در تالارداری و خدمات مجالس شروع کرد و با توجه به رضایت و استقبال روز افزون مشتریان عزیز توانست روز به روز بر کیفیت کار خود بیفزاید. و در طی این سالها، انتقادات و پیشنهادهای سازنده مشتریان را سرلوحه کار خود قرار دادیم.

اکنون پس ازگذشت یک عمر (54 سال) تلاش و تحصیل تجربیات بسیار، گروه صنایع غذایی فارسی افتخار دارد که در منازل، میهمانی‌ها، جشن‌ها، اجلاس و به عبارتی کنار شما جای گرفته است.

تحقیقات وسیع علمی درون مرزی و برن مرزی انجام دادیم و در نهایت بهترین شرکت آلمانی در زمینه طراحی و احداث کارخانه غذایی و کترینگ صنعتی بنام TIF Technologies & Concept را انتخاب و کلیه فرایندهای نقشه کشی , طرح ریزی و جانمایی را با مشاوره و نظارت آنها انجام دادیم و پس از آن با بهره گیری از مشاوران برتر داخلی و همکاری با شرکت TIF Technologies & Concept از یک سو و خرید ماشین آلات و دستگاه های مورد نیاز از برترین و معتبرترین کمپانی های کشورهای آلمان , اتریش و ایتالیا کار ساخت کارخانه گروه صنایع غذایی فارسی را که بنوعی یک کارخانه تمام صنعتی و منحصر به فرد درخاورمیانه می باشد را به اتمام رساندیم که در سال 95 آماده بهره برداری گردید که در فاز اول قسمت گوشت و مرغ راه انذلزی شد و در فازهای بعدی سبزیجات , نانوایی و ... و همزمان نیز با پیاده سازی ایزو 9001 , 22000 و HACCP که وزارت بهداشت نیز بر آن صحه گذاری نمود سعی بر تولید محصولات با کیفیت نمودیم .

فرصت های شغلی ثبت شده گروه صنایع غذایی فارسی