شرکت دانش بنیان عامر اندیش هوشمند فعالیت خود را از سال 96 اغاز کرده است . و با طراحی و تولید محصولات مختلف در زمینه های پردازش گفتار ، تبدیل گفتار به متن فارسی ، دستیار هوشمند فارسی ، فهم و درک هوشمند تصویر و ویدئو توانسته است در ظرف دو سال به یکی از بهترین شرکت ها در زمینه هوش مصنوعی تبدیل و صلاحیت های لازم و تاییدیه از شرکتها ارگانهای و موسسات دولتی معتبر را دریافت نماید .

عامر اندیش هوشمند
در عامر اندیش افراد از اینکه مهم‌ترین رکن شرکت هستند خوشحالند و دلداده انجام کارهایی هستند که موضوعات مهم و به روز دنیا را فراهم می‌کند..

باور داریم که خود را برای پیشرفت، نو آوری و تحول آماده کرده‌ایم و با نگاه متفاوت آن را انجام خواهیم داد.

ما با صداقت، شفافیت و بهره مندی از افراد خلاق و شایسته ایمان داریم که در حوزه هوش مصنوعی آینده بزرگی را رقم خواهیم زد. تجربه‌ها، افکار  وایده هایمان را با چاشنی تلاش و خودباوری برای یک تحول بزرگ اماده کرده‌ایم.

در عامر اندیش افراد از اینکه مهم‌ترین رکن شرکت هستند خوشحالند و دلداده انجام کارهایی هستند که موضوعات مهم و به روز دنیا را فراهم می‌کند. وجود احساس مشترک برای خلق لحظات مهم و تاثیرگذار برای جامعه ایرانی در تمامی اعضای شرکت، تیم ما را مصمم‌تر از همیشه به سوی تحولی شگرف سوق خواهد داد.

ارزش های شرکت ما:

  • اخلاق مداری
  • مشتری محوری
  • دانش محوری
  • خلاقیت و نوآوری
عامر اندیش هوشمند
به تیممان تعهد و تعلق خاطر داریم...
عامر اندیش هوشمند
به حقوق هم احترام میذاریم حتی اگه هم عقیده نباشیم..

آشنایی با تیم ما:
فارغ از اینکه در آینده به عنوان یک هم تیمی یا مشتری به تیم ما ملحق شوید از ما ارتباط سالم، رفتار شفاف و صادقانه، انعطاف پذیری در شرایط مختلف و مسئولیت پذیری را پذیرا خواهید بود.

کار تیمی:
ما اینجا با کمک مهندسان یادگیری ماشین مدل‌های هوشمند می‌سازیم، با کمک مهندسان نرم‌افزار از آن‌ها سرویس‌های هوشمند تولید می‌کنیم و با کمک توسعه‌دهندگان نرم‌افزار از آن‌ها محصولات متنوع می‌سازیم. اینجا همیشه موضوعات هیجان انگیز برای کار کردن وجود داره.

تعهد:
تو عامر اندیش همه به هم اعتماد و اعتقاد داریم، به حقوق هم احترام میذاریم حتی اگه هم عقیده نباشیم، به هم کمک می‌کنیم، همیشه دنبال افزایش دانش خودمان هستیم و به تیممان تعهد و تعلق خاطر داریم.

موفقیت:
اینجا جاییه که باید برای موفقیت و پیشرفت تلاش کنی، ما مسیر پر فراز و نشیبی را با عشق و علاقه طی کرده‌ایم، شرکتمان را با تکیه بر تجربه، ایده و خلاقیت و نوآوری تاسیس کردیم وبرای رسوندن اون به قله‌های موفقیت به نیروهای متخصصی مثل تو احتیاج داریم