گروه شرکتهای فوژان اکسوم با بیش از ربع قرن تجربه تولید و عرضه در زمینه محصولات High-Tech در مساحتی بالغ بر یک هکتار واقع در شهرک صنعتی اشتهارد موفق به تولید محصولات متنوع با برندهای اکسوم و داکس گردیده است.
محصولات تولیدی این شرکت شامل انواع اسکنرهای اسناد، دوربین های مدار بسته حفاظتی و نظارتی، دستگاههای ضبط تصاویر، انواع سوییچ های POE و صنعتی، انواع صندوق های فروشگاهی، بارکد خوان و سیستم های هوشمند سازی ساختمان میباشد.

تولید
این واحد تولیدی با دارا بودن خطوط تولید تمام رباتیک قطعات پلاستیکی، خط کامل ماشین کاری، خط کامل رنگ الکترو استاتیک، خط کامل SMT، تولید و مونتاژ بردهای الکترونیکی، دستگاههای رباتیک مونتاژ، سالن مونتاژ و بسته بندی ضد الکتریسیته، سیستم های کنترل کیفیت در رتبه یکی از مجهزترین کارخانه های تولیدی قرار گرفته است.

آزمایشگاه
آزمایشگاه کنترل کیفیت شرکت فوژان اکسوم با دارا بودن انواع دستگاههای تست و کنترل کیفی زیر نظر سازمان استاندارد ایران، یکی از مجهز ترین آزمایشگاههای همکار سازمان استاندارد بوده و توان تست انواع پارامترهای فیزیکی و فنی را دارا میباشد.

واحد تحقیق و توسعه
در راستای سیاست های کلان کشور و خودکفایی در تولید محصولات داخلی، مهندسین مجرب الکترونیک ، مکانیک و کارشناسان سخت افزار و نرم افزار واحد تحقیق و توسعه در حال بومی سازی فرایند تولید کلیه قطعاتی هستند که امکان تولید داخلی آنها در کشور وجود داشته و تمامی مراحل طراحی قطعات و قالبسازی تا مرحله تولید انبوه به کمک این واحد در فوژان اکسوم انجام می گردد.

انبار
این شرکت با دارا بودن انبارهای اختصاصی قطعات، انبار ملزومات و انبار کالای تولید شده یکی از مطمئن ترین شرکتهای تولیدی در زمینه تامین کالا میباشد. کلیه محصولات تولیدی با استاندارد های جهانی در بهترین کیفیت، بسته بندی، انبار، حمل و اماده تحویل به مشتریان میباشد.

فروش
رقابت شدید، سرعت بالای تغییرات در بازار و تقاضاهای پیش بینی نشده مخصوصا در صنایع IT فوژان اکسوم را با بیش از 80 نماینده فعال در سراسر کشور همواره آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز نموده است

مرکز ارتباط مشتریان
فوژان اکسوم به منظور ارتقا سطح خدمات پس از فروش، مرکز تماس مخصوص مشتریان دایر نموده تا ضمن صرفه جویی در زمان و هزینه مالی مشتریان، پشتیبانی و رضایت بیشتر آنان را نیز فراهم آورند.

واحد خدمات پس از فروش
واحد خدمات پس از فروش شرکت فوژان اکسوم زیر نظر سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اقدام به افزایش هر چه بیشتر مراکز خدمت رسانی، کاهش زمان تعمیرات، استخدام نیروهای متخصص و درنتیجه افزایش رضایتمندی مشتریان نموده است.