شرکت مدیران پیشرو معاصر ماهان (سهامی خاص) در سال 1394 به منظور ایفای نقش در حوزه بازرگانی تاسیس گردید. شرکت با توجه به تجربیات پیشین مدیران خود در زمینه فعالیت واردات خودرو بورگوارد ساخت کشور آلمان و لوازم خانگی روتل ساخت کشور سوئیس اکنون با شناسایی کمبودها و کاستی های موجود در بازار در جهت خدمت رسانی به کسب و کارها اقدام به ایجاد یک لاین توسعه کسب و کاری جدید در حوزه پرداخت الکترونیک نموده است. مدیران پیشرو در راستای آرامش خیال و جلب اعتماد کاربران تحت نظارت سازمان امور مالیاتی کشور از اخذ هیچ نوع گواهینامه معتبری (اعم از : نماد اعتماد الکترونیک، نماد رسانه های دیجیتال، شورای عالی انفورماتیک، انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی، نظام صنفی رایانه ایی استان و مجوز کسب و کارهای اینترنتی) دریغ نکرده و فضای انتقاد، پیشنهاد و شکایات را برای عموم آزاد گذاشته است.

مدیران پیشرو معاصر ماهان

این مجموعه با اخذ جواز به شماره 12033/2/99 از psp های شاپرک، اقدام به ارائه خدمات پرداخت الکترونیک مطابق با استانداردهای ITIL و ISO20000 در سراسر کشور نموده است که خدمات ذیل را جهت آسایش و رفاه کاربران این حوزه ارائه میکند.

  1. ارائه انواع دستگاه های کارتخوان Pos به صورت امانی یا مالکیت قطعی (سیار و ثابت)
  2. طرح ارائه دستگاه های خودپرداز ATM
  3. ارائه درگاه پرداخت اینترنتی
  4. ارائه خدمات سرویس های ارزش افزوده

مدیران پیشرو معاصر ماهان جهت آسایش و رفاه مدیران و نمایندگان شعب در سراسر کشور، قابلیت ارائه انواع خدمات و پرداخت الکترونیک و مدیریت هوشمند پذیرندگان و دستگاه ها اعم از : (ورود اطلاعات، تخصیص از انبار، فسخ، پشتیبانی های دوره ای PM و اضطراری EM، امکان مشاهده ریز تراکنش ها و اصالت گارانتی، مشاهده تراکنش های انجام شده، تعریف شماره حساب جدید، درخواست پشتیبانی و …) فراهم کرده است.

مدیران پیشرو معاصر ماهان
مدیران پیشرو معاصر ماهان

بخش دیگر خدمات این مجموعه جهت کسب اعتماد و اعتبار، با عنوان گارانتی که احراز صحت گارانتی محصولات و خدمات می باشد نیز برای کاربران فراهم شده است.