شرکت نقش رنگ خجستگان در سال 1389 با هدف تجمیع کلیه خدمات پیش از چاپ، چاپ و پس از چاپ در یک مرکز بزرگ و پیشرفته در شهرک وردآورد پایه گذاری گردید. این شرکت در مدت کوتاهی توانست با ایجاد ظرفیت های بالا و تنوع خدمات و با ارتقاء سطح کیفی و کمی تولیدات فرهنگی و انتشاراتی و با استفاده از تجربه مدیران با سابقه خود در این صنعت راه را برای گسترش و انتقال به محیطی بزرگتر و مجهزتر باز نماید.

به همین دلیل این شرکت در سال 1393 از مکان قبلی خود در شهرک وردآورد به کیلومتر دوم جاده قدیم کرج نقل مکان نموده و در زمینی به مساحت 8000 متر مستقر گردید. این مکان بزرگ زمینه را برای گسترش هر چه بیشتر شرکت مهیا نموده و ما تنوانستیم با اضافه کردن ماشین آلات رول، ماشین آلات کارتن سازی و همچنین تجهیز و تکمیل ماشین آلات چاپ و صحافی خود در عرصه صنعت چاپ کشور مدعی اجرای پروژه های بزرگ چاپی باشیم.

شرکت نقش رنگ خجستگان با به کار گیری مجموعه ای گسترده از ماشین آلات چاپ، صحافی، لیتوگرافی، پاکت سازی و ارائه تمامی خدمات پس از چاپ با در اختیار داشتن نیروی انسانی متخصص و کارآمد یکی از توانمندترین مجموعه های صنعت چاپ در ایران میباشد که چاپخانه خجستگان در زمینی به مساحت 8000 متر مربع در غرب شهر تهران جای گرفته است.

مدیریت این مجموعه عظیم بر عهده جناب آقای محمود ذوالفقاری می باشند که در صنعت چاپ مدیری شناخته شده، کارآمد و کارآفرین می باشند که با سعی و تلاش بی وقفه خود توانسته تعریف جدیدی برای چاپ و چاپخانه در صنعت چاپ کشور به وجود بیاورد

نقش رنگ خجستگان