شرکت دلتابان مفتخر است از سال 1375 با مدیریت استراتژیک و جامع نگر و با هدف راهبردی ارتقاء کیفی گردشگری، ضمن پاسداشت مواریث فرهنگی و تمدن اصیل ایرانی با همکاری پرسنل متخصص و مجرب با زیر ساخت علمی و پژوهشی در این صنعت و بهینه سازی امکانات موجود به منظور ارائه خدمات شایسته به هموطنان شریف، اقدام به برگزاری و اجرای مستقیم تورهای لوکس به مقاصد مختلف گردشگری نموده است.

همچنین ، شرکت خدمات مسافرتی دلتابان، با بهره گیری از تیم های برنامه نویس خارجی و داخلی ، سایت رزرواسیون آنلاین دلتابان (www.deltaban.com) را راه اندازی کرده است که در حال حاضر به عنوان یکی از برترین آژانس های مسافرتی آنلاین در ایران از لحاظ قیمت های بلیط پرواز و هتل با قیمت کاملا رقابتی، خدمات رزرو آنلاین متفاوت و استفاده از جامع ترین تامین کننده های داخلی و خارجی مشغول به کار است.

خدمات مسافرت هوایی دلتابان

شرکت دلتابان مفتخر است از سال 1375 با مدیریت استراتژیک و جامع نگر و با هدف راهبردی ارتقاء کیفی گردشگری ، ضمن پاسداشت مواریث فرهنگی و تمدن اصیل ایرانی با همکاری پرسنل متخصص و مجرب با زیر ساخت علمی و پژوهشی در این صنعت و بهینه سازی امکانات موجود به منظور ارائه خدمات شایسته به هموطنان شریف ، اقدام به برگزاری و اجرای مستقیم تورهای لوکس به مقاصد مختلف گردشگری نموده است. ما در دلتابان، بهترین‌ پکیج‌های مسافرتی را ارائه می‌دهیم. بنابراین کارکنان دلتابان، فرصت بی‌نظیری برای تجربه کار در بالاترین سطح رسته تورها و آژانس‌های مسافرتی را خواهند داشت.

فضای رقابتی و پرچالش تورهای مسافرتی محیط کاری هیجان انگیزی را فراهم می‌آورد. دلتابان در بالاترین و بهترین سطح این رسته فعالیت می‌کند. ما یکی از معتبرترین دستدرکاران سفر در ایران هستیم. برای همین شما فرصت تجربه کار در بهترین سطح را خواهید داشت. در دلتابان به آموزش کارکنان توجه زیادی می‌شود . تا حدی که حتی شما اماکن استفاده از آکادمی دلتابان را هم خواهید داشت . دلتابان فقط محل کار نیست ، خانواده پر جمعیتی است که علاوه بر محیط دلچسب ، صمیمی و دوستانه، محل توسعه فردی شما هم خواهد بود. ما هدفمندانه به دنبال به اوج رسیدن هستیم ، پس بهترین‌ ها را هم در کنار خود جمع کرده‌ایم. اگر شما هم دنبال چنین فضا و امکاناتی هستید، منتظرتان خواهیم بود.

موسس و رئیس هیئت مدیره
محمدصادق رنجکشان

در ابتدای راه با استخدام سه کارمند شروع به فعالیت نمودم و با تلاش ، اراده و پیشرفت امور جاری شرکت ، با جذب تعداد بیشتر پرسنل کارآمد ، تحصیلکرده و حرفه ای و لطف پروردگار بزرگ و مهربان توانستیم توسعه ای چشمگیر در صنعت گردشگری کشور ایجاد و جایگاه ویژه ای برای دلتابان فراهم نماییم . هم اکنون خانواده بزرگ دلتابان با بهره گیری از دانش و تخصص 280نفر از پرسنل مجرب ، مشتاق و دلسوز ، توانسته است ضمن کسب تندیس گردشگری برتر ملی طی سه سال متوالی ، خدمات شایان توجه ای به بخش توریسم کشور ارائه کرده است . در خاتمه اطمینان میدهم تا همچنان با صداقت در گفتار و تضمین کیفیت ، همراهی مشتریان وفادارمان را حفظ نماییم.

خدمات مسافرت هوایی دلتابان