شرکت مدیریت پروژه نیروگاه های سولار در سال 94 تاسیس و از سال 1396 پس از استقرار در پارک علم و فناوری استان سمنان با کسب رتبه فناور اقدام به ارائه خدمات نموده است. این شرکت با گسترش زیرساخت ها و تشکیل تیم های مختلف نظیر CRM، IT، توسعه بازار، R&D، برندینگ، فنی و… فعالیت خود را در حوزه انرژی های تجدید پذیر جهت طراحی و ساخت اپلیکیشن MPNS برای کنترل و مدیریت نیروگاه های خورشیدی متمرکز گردانیده است

در سال های اخیر کمبود برق در شهرها و خاموشی در کلان شهرها رو به افزایش می باشد بنابراین از طرف وزارت نیرو و سازمان بهره‌وری انرژی طبق مصوبه هیئت وزیران دولت 100/30/14273/95 مورخ 19/02/1395 طرح احداث نیروگاه خورشیدی ارائه شده است که این طرح از طرف وزارت نیرو به مدت 20 سال جهت خرید تضمینی برق تولیدی این نیروگاه ها حمایت می گردد.

لذا هر چه تعداد نیروگاه‌های خورشیدی افزایش یابد، باعث بالا رفتن حجم تولید شبکه شده که این امر منجر به توسعه اقتصادی پایدار در تولید برق خواهد شد.

مدیریت ‍‍پروژه نیروگاه های سولار

تیم فنی شرکت سولار نظارت بر راه اندازی و احداث نیروگاه های فتوولتائیک و تیم IT ، مدیریت و کنترل نیروگاه ها را به انجام می رساند و در هر مرحله از پروژه تیم CRM متقاضیان را پشتیبانی نموده و از خدمات مشاوره بهره مند می سازد. تیم توسعه بازار، R&D و برندینگ ، تحقیق و توسعه زیرساخت ها و ایجاد بسترهای مناسب سرمایه گذاری را رقم می‌زنند. شرکت سولار با ایجاد شبکه نمایندگی در کل کشور و با به کارگیری نیروهای متخصص، متعهد به ایجاد اشتغال پایدار و توسعه دانش فنی در تلفیق فناوری با انرژی‌های تجدیدپذیر در کشور است.

مدیریت ‍‍پروژه نیروگاه های سولار
همایش آب مازندران
مدیریت ‍‍پروژه نیروگاه های سولار
حضور شرکت مدیریت پروژه نیروگاه های سولار در یازدهمین نمایشگاه بین المللی انرژی های تجدیدپذیر، بهره وری و صرفه جویی انرژی ایران
مدیریت ‍‍پروژه نیروگاه های سولار
نشست خبری خبرنگاران