شرکت سارک در تهران فعالیت خود را در زمینه تولید پوشاک زنانه آغاز نموده است. کلیه مراحل تولید از خرید نخ، بافت پارچه، رنگرزی و طراحی زیر نظر برجسته ترین کارشناسان و طراحان مجرب انجام می‎گیرد.

این شرکت بر پایه خلاقیت و مسئولیت پذیری بنیان نهاده شده است. سارک با بهره گیری از ترند های روز دنیا و ترکیب آن با خلاقیت و سبک مینیمال تن پوش هایی برای زنانی که سادگی را زیبایی می دانند ، طراحی می کند.

شرکت سارَک در تهران فعالیت خود را در زمینه تولید پوشاک زنانه آغاز نموده است. کلیه مراحل تولید از خرید نخ، بافت پارچه، رنگرزی و طراحی زیر نظر برجسته‌ترین کارشناسان و طراحان مجرب انجام می‎گیرد.

از خصوصیات بارز محصولات شرکت سارک می‌توان به زیبایی و گوناگونی طرح‌ها، تنوع و هارمونی در رنگ‌بندی، توجه به جزییات و ایجاد یک استایل مناسب و به‌روز اشاره کرد. خانم‎ها برای اینکه احساس زیبایی و منحصر به فرد بودن داشته باشند، لازم است تا در انتخاب پوشاک خود هارمونی و هماهنگی ایجاد کنند، سارک بر این باور است که این امر را محقق می‌سازد.
برند سارک دارای 13 گروه محصول بوده که طیف گسترده‌ای از پوشاک بانوان را پشتیبانی می‌کند که این اقلام شامل البسه مورد نیاز بانوان چه در منزل و چه در اجتماع می‌شود.

سارک داری 15 نمایندگی رسمی در سراسر ایران می باشد