در سال 1380 پایه گذاران این شرکت ، موسسه تحقیقات صنایع غذایی برکتین را با هدف طراحی فرمولاسیون طعم برای کارخانجات صنایع غذایی تاسیس نمودند و از همان ابتدا پروژه های بزرگی را در این ارتباط به انجام رسانیدند . استقبال بی نظیر صاحبان صنعت غذا از محصولات طراحی شده سبب تاسیس شرکت طعم و عطر ماگنولیا در سال 1383 و متعاقبا احداث کارخانه طعم و عطر ماگنولیا در ساوه ، شهر صنعتی کاوه گردید .

این کارخانه در زمینی به مساحت 5700 متر مربع احداث شد و دارای بالغ بر 2000 متر مربع سالن تولید ، انبار ، فضاهای اداری و 7 آزمایشگاه مجهز تخصصی در ارتباط با طعم می باشد .

در سال 1385 این شرکت موفق به اخذ پروانه های ساخت برای طعم های مایع و پودری خود گردید .

در سال 1389 خط تولید رنگ های طبیعی خوراکی نیز راه اندازی شد . خلاقیت و نوآوری متکی به برخورداری از تیم متخصص در واحد تحقیق و توسعه و مشتری مداری سبب موفقیت روز افزون این شرکت گردید به گونه ای که این شرکت در سال 1391 موفق به اخذ عنوان " تعاونی برتر کشور" گردید .

طراحی و تولید بیش از 400 نوع محصول ، تکنولوژی منحصر به فرد تولید رنگ های طبیعی خوراکی ، انجام بیش از یکصد پروژه تحقیقاتی در زمینه غذا و انجام چندین مورد ثبت اختراع سبب شد این شرکت به عنوان شرکت دانش بنیان به ثبت برسد . هم اکنون افتخار می کنیم که به عنوان بزرگترین تولید کننده داخلی طعم در ایران بخش بزرگی از مواد اولیه مورد نیاز صنعت غذا در زمینه طعم ، اسانس و رنگ طبیعی خوراکی را تامین می نماییم .

 

چشم انداز:

در سطح بازار داخلی، بالاترین سهم بازار همراه با سبد کامل محصولات را کسب و از آن حفاظت نماید. دامنه نفوذ برند را در عرصه تجارت جهانی چنان افزایش نماید تا بتواند در زمره 10 صادرکننده برتر جهان قرار گرفته و محصولات با کیفیت خود را در اختیار تمامی انسان‌ها در اقصی نقاط جهان قرار دهد. به پشتوانه نیروی انسانی خود، برترین فن‌آوری و به روزترین علوم مرتبط را در اختیار داشته باشد تا از این طریق بتواند به عنوان یکی از صاحبان دانش و دارندگان توان تولید انواع عطر و طعم در جهان معرفی شود. با حفظ دائمی و ارتقاء ممتد کیفیت و تنوع محصولات خود، از شایسته‌ترین برند‌ها نزد مصرف‌کنندگان نهایی تلقی گردد.

تعاونی طعم و عطر ماگنولیا
حضور ماگنولیا در دومین نمایشگاه بین‌المللی و تخصصی میتکس تهران
تعاونی طعم و عطر ماگنولیا

ما معتقدیم؛ طعم و عطر یک زبان بین‏ المللی بوده و معرف فرهنگ و هویت ملت‏ها است.

از این رو :
با بهره‏ گیری از نیرو‏های انسانی دانش‏ محور، متعهد، جوان و توانمند ایرانی، تکنولوژی روز دنیا، استفاده از بهترین مواد اولیه و ملزومات در تولید و بسته‏ بندی محصولات و با تکیه بر چابکی سازمانی و برآورده ساختن خواسته‌ های مشتری در کمترین زمان کوشش می‌نماییم ضمن ارائه پشتیبانی موثر از صنایع مرتبط کشور، محصولاتی ریشه گرفته از فرهنگ ایران، با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت را بدون هرگونه تبعیض در دسترس تمامی مصرف‌ کنندگان قرار داده و با مسئولیت‏ پذیری اجتماعی و با تاکید بر حفظ و توسعه نیروی انسانی شایسته، افزایش تولید و تنوع محصولات و رشد و تعمیق در بازارهای داخلی و صادراتی، علاوه بر تکریم مشتریان و کارکنان، موجبات رضایت سهامداران و سایر ذینفعان سازمان را فراهم آوریم.

مدیر عامل ماگنولیا
دکتر محسن برکتین

امید داریم که با همت و پشتکار جوانان سخت کوش کشور عزیزمان ایران که سرزمین علم و هنر است و مهد بهترین خوراک‌ها‌، دسرها و نوشیدنی‌ها بوده و هست‌، بتوانیم جایگاهی بسیار ارزشمند و شایسته در عرصه صنعت طعم و عطر در ایران‌، در منطقه و در جهان را کسب کنیم و طعم‌های خود را به عنوان یک هویت بومی و ملی به همه دنیا معرفی کنیم‌.

رئیس هیئت مدیره ماگنولیا
دکتر فرحناز موسوی

اگر نیرویی را جذب کنید که بتوانید به او یک مقدار اختیارات و قدرت رهبری در حوزه کاری خودش را بدهید تا بتواند با چالش‌های متفاوت مواجه شود و حلشان کند، فکر می‌کنم بیشترین انگیزه را به او داده‌اید که خودش از کاری که دارد انجام می‌دهد، احساس رضایت کند.

تعاونی طعم و عطر ماگنولیا