صنعت آونگ از سال 1396 با در اختیار داشتن نیروهای متخصص و مجرب و همچنین برخورداری از امکانات و تجهیزات مناسب ساخت انواع فیکسچر و قالبهای صنعتی و تولید قطعات تزریق پلاستیک در شهر کرج تاسیس شد.

این شرکت با تلاش و سخت کوشی فراوان ، نیل به چشم اندازهای روشن فردا را ممکن میداند و همواره کوشش مینماید تا محصولات ساخته شده توسط این شرکت در سطح بالای کیفی و مطابق نیاز مشتریان باشد.

این شرکت مفتخر است با شرکت های بزرگی چون مهندسی و ساخت پره توربین مپنا پرتو و موادکاران،گروه صنعتی بوتان، هیمالیا،آسیابسپار ،چراغ خودرو ایفا یدک ، بهسازان و…… همکاری میکند.

 

مبتکران پیشرو صنعت آونگ

 

شرکت مبتکران پیشرو صنعت آونگ متخصص در ساخت و تولید انواع قالب های صنعتی با پشتوانه دانش فنی کارکنان متعهد خود برای ارائه بهترین سرویس با مناسب ترین قیمت و در کمترین زمان ساخت برابر با بالاترین استاندارد های ساخت قالب در دنیا و با بهره گیری از مجموعه نرم افزار های مدرن طراحی صنعتی قالب ها جهت رسیدن به حداکثر باز دهی کیفی قالب و محصول و همچنین استفاده از مواد اولیه شرکت های تولید کننده معتبر دنیا ، فعالیت مستمر و پویای خود را ادامه میدهد.

شرکت مبتکران پیشرو صنعت آونگ با تخصص و تجربیات چندین ساله خود در زمینه طراحی و ساخت قالبهای صنعتی به شما کمک میکند ایده ها و طرح های خود را به بهترین وجه ممکن به واقعیت و تولید تبدیل کنید.