شرکت تیم‌یار‌کیش از سال 1388 با رویکردی دانش‌بنیان و با هدف تولید نرم‌افزار ملی TeamYar Modern ERP، در حوزه‌های مدیریت جامع سازمان، اتوماسیون‌های اداری و صنعتی، اتوماسیون‌های بانکداری و مدیریت هولدینگ‌های ارزی بین‌المللی چند‌زبانه فعالیت خود را آغاز نموده است.
این شرکت با بهره‌گیری از کارشناسان متخصص، متعهد و کارآزموده خود توانسته است ساختار و پایه نرم‌افزارهای منحصربه‌فردی در همه زمینه‌ها به صورت کارا، ایمن و انعطاف‌پذیر طراحی و تولید نماید که هم‌اکنون در حال توسعه و گسترش است.
شرکت تیم‌یار‌کیش همگام با آخرین دستاوردها و استانداردهای جهانی در حوزه فن‌آوری اطلاعات و تولید نرم‌افزارها، در جهت تحقق اهداف دولت الکترونیک با راهکارهای انفورماتیکی، امکان مدیریت، سازماندهی و تجارت آسان، امن و سریع را برای کاربران نرم‌افزار‌های تولیدی و مشتریان خود فراهم نموده است. بدین منظور نرم افزار جامع، قدرتمند و تحت وب تیم‌یار برای استفاده صاحبان حرفه‌های کوچک تا سازمان‌ها و تشکیلات بزرگ عرضه می‌گردد.

تیم یار کیش

محصــولات

تیم‌یار اولین ERP و وب‌سرور مدیریت یکپارچه کسب‌و‌کار 100% ایرانی است که با زبان برنامه‌نویسی ++C/C توسط متخصصان متعهد داخلی طراحی و تولید شده است. این نرم‌افزار به عنوان یک محصول دانش‌بنیان و نوآور با معماری بومی از جدیدترین فناوری‌های روز IT بهره گرفته‌ است. ماموریت اصلی تیم‌یار، یکپارچه‌سازی فعالیت کسب‌و‌کارهاست، در اهداف توسعه‌ای تیم‌یار کلیه نیازهای کسب‌و‌کارهای کوچک تا بسیار بزرگ امکان پیاده سازی و توسعه وجود دارد.

 ERP تیم‌یار چیست؟

محصولات تیم‌یار به دو دسته اصلی تیم‌یار سرور اختصاصی و تیم‌یار ابری تقسیم می‌شوند. تیم‌یار سرور اختصاصی به صورت استاندارد (Teamyar Standard) و ادونس (Teamyar Advance) ارائه می‌شود.