گروه صنعتی انتخاب الکترونیک (تولیدکننده محصولات برندهای اسنوا، دوو و بُست) با در اختیار داشتن کامل‌ترین و فراگیرترین محصولات لوازم خانگی در سبد مصرفی خانوار در راستای کسب بالاترین میزان رضایت‌مندی مشتریان با ارائه مطلوب‌ترین کیفیت ممکن در حال فعالیت است.
این گروه صنعتی با برخورداری از 12 کارخانه مختلف در حوزه‌های متفاوت صنعت پیشران لوازم خانگی در مساحتی بیش از 300هزار متر مربع و با داشتن پیشرفته‌ترین ماشین آلات در خطوط تولیدی خود، یکی از قطب‌های صنعتی کشور محسوب می‌شود.
انتخاب الکترونیک با بومی‌سازی دانش و فناوری تولید لوازم خانگی، احداث مجتمع‌های بزرگ تحقیقاتی در جنوب شرق آسیا و همچنین اروپای غربی، نام خود را در ردیف بزرگ‌ترین و پیشرفته‌ترین تولید‌کنندگان لوازم خانگی در جهان نیز مطرح کرده است.
محصولاتی که در مجموعه انتخاب الکترونیک تولید می‌شود، قابلیت رقابت با برندهای جهانی را داشته و ارائه لوازم خانگی با کیفیت برای مردم در سخت‌ترین شرایط اقتصادی نیز از جمله نقاط قوت این گروه محسوب می‌شود.
سرمایه اجتماعی به دست آمده از اعتماد مشتریان به خدمات پس از فروش محصولات برندهای وابسته به گروه صنعتی انتخاب الکترونیک، قابل قیمت‌گذاری نیست و تمرکز بر ارائه خدمات پس از فروش با کیفیت به مشتریان بخش مهمی از زنجیره ارزش این مجموعه محسوب می‌شود.
جامعه هدف تولید محصولات گروه صنعتی انتخاب الکترونیک، تمام اقشار نظام اجتماعی بوده و در قیمت گذاری کالاها شاخص‌های بالای کیفی، فنی و زیبایی محصولات با توجه به سطح توانمندی آحاد مردم در خرید، در نظر گرفته شده است.

 

 

گروه صنعتی انتخاب الکترونیک
آشنایی با کارکنان
بیش از چندین هزار نفر از افراد پرشور و متعهد، هر روز رویای تولید و توزیع محصولات و خدمات با کیفیت ایرانی و ایفای نقش در جهت تعالی جامعه انسانی را در سراسر جهان تحقق می بخشند. این چیزی است که چگونگی ساخت ارزشهای پایدار ما را نشان می دهد؛ و ما برای حفظ آن، هر روز بهترین هایمان را توسعه می دهیم.
در انتخاب، همه کارکنان چهار ارزش بزرگ را به اشتراک می گذارند. آنها ریشه های فرهنگ سازمانی ما را شکل می دهند. اعتماد، اشتیاق به پیروزی، آزادی عمل و بودن برای یکدیگر؛ ما متقاعد شده ایم که تنها بر یک بستر شکل گرفته از این ارزشها، تولیدات، خدمات و راه حلهای خودمان را ارائه دهیم.
انتخاب، همه کارکنان را تشویق می کند تا همواره در مسیر تکامل توانمندی های خود، در حرکت باشند. برای انجام این کار، ما یک فرهنگ مبتنی بر اعتقاد به اهداف متعالی را حفظ کرده ایم و آزادی عمل را برای توسعه مسئولیتهای شخص در سطح سازمان و جامعه فراهم می کنیم.
مدیر عامل
محمد رضا دیانی

ایران کشوریست با ظرفیت عظیم فکری و قابلیت‌های فراوان، استفاده از این ظرفیت، نیازمند همت والای کارآفرینی‌ است که با خرد و ایمان که مسیر رشد کشور را شکل می‌دهند. ما با اعتماد به همین ظرفیت از ابتدا (سال 1385) تفکر ناب اقتصاد ایرانی اسلامی را گسترش داده‌ایم و در ثروت‌آفرینی برای رشد و تعالی مادی و معنوی، ابعاد جدیدی را ترسیم کرده‌ایم، دستیابی به دانش و فناوری ارزش آفرین، پیشران این مسیر بوده‌ است و خواد بود و معتقدیم تعاملات جهانی هم باید بر این اساس صورت گیرد. ما باور داریم که چنین دیدگاهی می‌تواند الگویی نوین برای اقتصاد جهان باشد و ابعد اجتماعی جدیدی را توسعه دهد.

چشم‌انداز و ماموریت

سرمایه گذاری برای ساختن آیندهای انسان محور؛ جهانی که استعدادها و افکار تکامل یافته، زندگی ای متعالی را تحقق بخشیده اند. اولین نقطه دستیابی ما در این چشم انداز، قرار گرفتن در زمره 10 مجموعه موثر اقتصادی اجتماعی ایران اسلامی در افق «ایران 1400» خواهد بود.
ما به عنوان یک شرکت سرمایه گذاری پیشرو که بر فعالیت های اقتصادی اجتماعی متمرکز است، شناخته می شویم.
گروه توسعه سرمایه گذاری انتخاب، بازده سرمایه گذاریهای خود را با استفاده از تجربیات قدرتمند تیم ها و شبکه دانش جهانی اش به صورت مستمر افزایش می دهد؛ در نتیجه، ما از طریق ارتقای سطح فکری و فرهنگی انسان ها به جهانمان کمک می کنیم تا سودآوری را در تعالی اجتماعی معنا کنند.

ما به دنبال افرادی حرفه ای هستیم که تجربه کاری حرفه ای و اشتیاقی زیاد برای رشد و تعالی خود و سازمانشان دارند و با اعتماد به تیمشان برای توسعه یکپارچگی در مسیر رهبری اقتصادی متعهد هستند.

 اعتماد مهمترین پایه ارزشهای ماست و پیش شرط موفقیت ما این بوده است که وعده هایمان را عملی کرده ایم؛ این اعتماد در بازه ای درازمدت ساخته شده است و همکاری های ما با وجود مشکلات و چالشهای فراوان، در طول این مدت همواره پایدار بوده و باثبات خواهد ماند.

گروه صنعتی انتخاب الکترونیک

نوع فعالیت ها
فعالیت ما پیچیده و در عین حال سریع است، تا بتوانیم کیفیت و دقتی را که از ما انتظار می رود، برآورده کنیم. آن چه از ما منتج می شود، یک گزینه عالی برای تمام ذینفعان است؛ زیرا نوآوری و بهینه سازی بر محورهایی شکل گرفته است که مبتنی بر دانش جهانی قرار دارد. گروه توسعه سرمایه گذاری انتخاب، روی فعالیت ها و راه حل های تولیدی و خدماتی ای متمرکز شده، که نیاز قرن 21 است؛ نیازهایی مانند شرکت های اطلاعاتی و تکنولوژیک. ما پارامترهای تصمیم سازی را به داده ها، افراد و ایده ها متصل می کنیم و نتایج به دست آمده را در اقتصاد و تجارت با یک نگاه جهانی عملیاتی می کنیم. بیش از چندین هزار نفر در سراسر جهان، به طور مستقیم در دفاتر و کارخانجات این گروه فعالیت می کنند.

گروه صنعتی انتخاب الکترونیک