هلدینگ آذرگستران آسیا ( شامل مجموعه شرکت های رزآرا آسیا ، رزنرمین تامین ، رزپلیمر نوین بهداشت و رزاتاپخش ، و برند های یونی لد ، یونی مد ، وی کر ، چیکی مانکی ، مام سان و ….. ) کار خود را با بنیانگذاری آقای بهرام جوادپور شروع کرد. بنیان اصلی هلدینگ آذرگستران آسیا بر مبنای تولید محصولات پلیمری ِ با کیفیت ، در داخل کشور بنا نهاده شد.

هلدینگ آذرگستران آسیا اولین وارد کننده محصولات مراقبتی و ملزومات تغذیه کودک با بسته بندی بهداشتی و مجوز رسمی از وزارت بهداشت ایران بوده است؛ آن هم در زمانی که کلیه محصولات تولید داخل به صورت فله ای و بدون بسته بندی بهداشتی و استاندارد به بازار عرضه می شدند.

هلدینگ آذرگستران آسیا با هدف ارتقا سلامت و بهداشت خانواده به عنوان فعالِ حوزه پلیمری کودک ، فعالیت خود را در سطح داروخانه ها و فروشگاه های Private Label زنجیره ای ، گالری ها و فروشگاه های محصولات کودک وسیسمونی آغاز نمود. پس از نیازسنجی های مجدد و نیاز بازار به دستمال مرطوب ، هلدینگ آذرگستران آسیا به همراهی یک تیم متخصص داخلی و خارجی به بازار دستمال های مرطوب نیز ورود کرد.

 

بنیان گذار و مدیر عامل
مهندس بهرام جوادپور

مهندس بهرام جوادپور ، بنیانگذار هلدینگ آذرگستران آسیا و رییس هیئت مدیره و مجامع شرکت ها و کار آفرین خودساخته و نخبه کشور ، متولد یازدهم خرداد ماه 1356 هجری شمسی در شهر تبریزی می باشد و نخستین فعالیت اقتصادی خود را در حین تحصیل ، نزد پدرشان که از بازرگانان خوش نام و اهل فضل منطقه محسوب می شدند ، آغاز نمودند. تحقیقات گسترده این نخبه کشوری پیرامون صنایع پلیمری کشور که به بیش از 2 دهه می رسد و با بازدیدهای متوالی از کارخانجات مختلف در جهان و ارائه چندین مقاله در این زمینه منجر به راه اندازی خطوط تولید گسترده در زادگاه تولد و سایر شهرهای کشور شد. در نهایت این اندیشه به شکل گیری چندین برند جهانی از جمله Weecare، Uniled ، Unimed ، Chicky-Munkey ، Mumsun و …. گردید . اکنون بیش از 500 نیروی فعال بطور مستقیم و بیش از 3000 نفر به طور غیر مستقیم در کارخانجات ، شرکت های پخش و شرکت های تحقیقاتی در سایه ای تفکر ارزنده و ارزشمند شامل می شود به عنوان یکی از پویاترین گروه های اقتصادی برآمده از بخش خصوصی و بالیده از همت فردی و بدون هیچ وام بانکی اکنون به مثابه الگویی پیشرو و مثال زدنی ، خون امید را در رگ های صنعت ملی جاری ساخته است و کارآفرینی را به بهترین شکل خود متبلور می سازد.

مزایای همکاری با آذرگستران آسیا

  • فضای حاکم بر هلدینگ آذرگستران آسیا، فضایی پویا و بالنده و در عین حال قانون مدار و مشتری محور است.
  • پایبندی به ارزش های انسانی بیش از هر اصل دیگری چارچوب فعالیت های این شرکت را مشخص می کند.
  • دوستی و صمیمیت،کار گروهی، یاد دادن و یاد گرفتن، انعطاف پذیری و خلاقیت از بارزترین ویژگی های حاکم بر فضای کاری هلدینگ آذرگستران آسیا است.
  • ما با فعالیت هایمان به ارزش اشیاء می افزاییم. ارزشی بزرگ، ارزشی که هیچ جای دیگر نمی تواند این چنین ایجاد شود.
آذرگستران آسیا (برندهای wee و uni)