شرکت کوروش پروتئین البرز(سهامی خاص) بیش از یک دهه در زمینه عرضه محصولات بسته بندی تازه گوشت قرمز، گوشت سفید و فرآورده های گوشتی و آلایشی دامی فعالیت می نماید.

با توجه به توصیه های مدیریت محترم عامل و اعضای محترم هیئت مدیره شرکت مبنی بر تولید محصولات تازه و با کیفیت همسو با دانش روز دنیا، این شرکت با بکارگیری نیروی کار متخصص و با بهره مندی از آخرین تکنولوژی در ماشین آلات بسته بندی و تولیدی خود توانسته است شرکت کوروش پروتئین البرز را در رده پیشتازان صنعت بسته بندی گوشت و مرغ و فرآورده های گوشتی و آلایشی دامی قرار دهد.

در حال حاضر محصولات کوروش پروتئین البرز در اکثر فروشگاه های زنجیره ای استان تهران و البرز (رفاه، شهروند، اتکا و…) فروشگاه های اینترنتی (دیجی کالا، بروزرسان و…) و همچنین در میادین استان های فوق الذکر به صورت تازه و روزانه عرضه می گردد.
همچنین با راه اندازی پیشرفته ترین خط تولید فرآورده های گوشتی (کباب لقمه، همبرگر و محصولات مرینیت طعم دار) توانسته است سهم قابل توجهی از بازار داخل و خارج از کشور را از آن خود نماید.

معاونت منابع انسانی کوروش پروتئین البرز

نیروی انسانی، سرمایه اصلی هر سازمانی می باشد که معاونت منابع انسانی شرکت کوروش پروتئین البرز مستقیما با این سرمایه های سرنوشت ساز در ارتباط است. معاونت منابع انسانی شرکت کوروش پروتئین البرز، با جذب و اموزش نیروهای متخصص، جوان و کارآمد وظیفه مدیریت، نظارت، تعامل و توسعه کارکنان در جهت ارتقاء سطح بهره وری سازمانی را بر عهده دارد.

همچنین از دیگر وظایف دپارتمان منابع انسانی شرکت کوروش پروتئین البرز می توان گزینش، استخدام، مدیریت هزینه های منابع انسانی سازمان، مدیریت مزایا، تضمین رضایت کارکنان، اجرای فرهنگ سازمانی و اموزش نیروهای جدید را نام برد.

کوروش پروتئین البرز

تندیس ها :

 • تندیس طلایی رعایت حقوق مصرف کننده (از سوی سازمان صنعت و معدن) در سال 98
 • تندیس و تقدیرنامه واحد نمونه صنایع تبدیل دامی (از سوی سازمان جهاد کشاورزی) در سال 97
 • پروانه استاندارد ملی ایران (تنها شرکت دارنده استاندارد تشویقی ملی ایران در زمینه تولید و بسته بندی محصولات گوشتی در کشور)
 • پروانه استاندارد ملی ایران جهت کلیه محصولات فرآورده
  پروانه سیب سلامت (از سوی سازمان غذا و دارو جهت محصولات فرآورده)
 • عضویت هیئت مدیره انجمن صنفی کارفرمایی صنعت تولید و بسته بندی مواد پروتئینی کل کشور
 • عنوان برند برتر سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران
کوروش پروتئین البرز

لوح ها :

 • لوح زرین یکصد برند ملی ایران در سال 1396
 • اصالت نامه کنگره عالی تولید ملی در سال 1396
 • لوح زرین اجلاس سراسری مدیریت مشتری مداری در سال 1396
 • گواهینامه استاندارد بین المللی سیستم مدیریت کیفیت ISO9001
 • گواهینامه استاندارد بین المللی سیستم مدیریت ایمنی صنایع غذایی ISO22000
 • گواهینامه استاندارد بین المللی سیستم آنالیز خطر و نقاط بحرانی در ایمنی صنایع غذایی HACCP
 • نشان جهانی حلال HALAL CERTIFICATE
 • نشان حلال سازمان غذا و دارو
 • لوح زرین پیشتازان چرخه تامین غذای سالم در سال 1395

 

کوروش پروتئین البرز

چشم انداز سازمانی شرکت

کوروش پروتئین البرز مصمم است تا سال 1400با بهره گیری از برترین تکنولوژی ، کارآزموده ترین نیروی انسانی و بالاترین استانداردهای بهداشتی و کیفی به توسعه پایدار بازار خود در زمینه محصولات بسته بندی شده شامل گوشت قرمز ، گوشت سفید بپردازد و با رعایت و خلق اصول مشتری مداری به یکی از 3 برند اصلی صنعت گوشت کشور بدل شود .
کوروش پروتئین با توجه به راه روشن و اصول متقن خود تصمیم دارد با بهره گیری از برترین فن آوری های روز جهان نسبت به فرآوری فرآورده های خام دامی و طیور اقدام نماید و با بهره گیری از ایده ی تولید سبز و پایدار به توسعه بازار خود در محصولات فرآوری شده و نیم پخته بپردازد.
کوروش پروتئین با نگاه برونگرا دستیابی به بازارهای منطقه ای خصوصا بازار کشورهای همسایه و دیگربازارهای جهانی را یکی از اهداف میان مدت خود می داند و با هدف دستیابی به فرآورده های تولیدی متناسب با فرهنگ و عادات غذایی هریک از مناطق مذکور دانش سازمانی و فن آوری های خود را منطبق بر اهداف منطقه ای و جهانی خود توسعه خواهد داد .

کوروش پروتئین البرز
سید کوروش سکاکی مدیر عامل و عضو هیئت مدیره
کوروش پروتئین البرز
سید کسرا سکاکی معاونت فروش و بازاریابی و عضو هیئت مدیره
کوروش پروتئین البرز
امیر آل بویه معاونت تامین و عضو عیئت مدیره