شرکت تجارت بین المللی حامیران با بیش از نیم قــرن تجربه درزمینه صنعت فولادهای آلیاژی از بزرگترین و معتبرترین مراکز توزیع فولاد های الیاژی در ایران به شمار می رود. این شرکت هر ساله با بررسی علمی بازار فولاد و بروز رسانی تجهیزات خود تلاش مینماید تا محصولاتی با کیفیت و عملکرد بالا را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد. نمایندگی های اخذ شده از بزرگترین کارخانجات ایران از جمله مجتمع فولاد آلیاژی اصفهان و فولاد آلیاژی ایران و همچنین ارتباط مستمر با بزرگان این صنعت در آنسوی مرزهای کشور، تضمین کننده کیفیت خدمات شرکت فولاد حامیران می باشد.

تاریخچه

نیاز صنعت فولاد به خدمات با کیفیت تر و درخواست های متنوع از سمت مشتریان ما را بر آن داشت تا مذاکرات بین المللی برای اخذ نمایندگی انحصاری اره های نواری کسمک را آغاز نماییم. اخذ نمایندگی انحصاری اره های نواری کسمک ترکیه  با توجه به سابقه و برند فولاد حامیران پروسه زمان بری برای تیم مذاکرات بین المللی مجموعه نبود و در این سال سبد محصولات و خدمات فولاد حامیران به پاس اعتماد مشتریان پر بار تر شده بود.

در راستای اعتماد سازی و ارتقاء کیفیت خدمات رسانی به مشتریان آزمایشگاه متالورژی حامیران با به روز ترین تجهیزات جهانی و گواهینامه ISO 17025 تاسیس شد که انواع آزمایش های کوانتومتری، مکانیکی،متالوگرافی،خوردگی و... را با بالاترین درجه کیفیت و اطمینان پوشش می دهد.

 

حامی آلیاژ آسیا
حامی آلیاژ آسیا
نمایشگاه های فولاد حامیران
حامی آلیاژ آسیا
انبارهای شرکت فولاد حامیران
حامی آلیاژ آسیا
نمایشگاه صنعت ساختمان 1398