گروه صنعتی سهام سرما فریدونی با بیش از چهل سال فعالیت مستمر و پویا هم اکنون در زمره ی شرکت های برتر صنعت برودت شناخته می شود.

این گروه صنعتی توانسته است با تکیه بر خلاقیت و دانش تیم خود محصولاتی را به بازار ارائه کند که دکوراتیو هستند و قابلیت انتخاب دکور متناسب با فضای کاری مشتریان را فراهم می سازد و این امر سبب شده تا صرفه جویی قابل توجهی چه از نظر زمانی و چه از نظر ریالی برای مشتری به ارمغان بیاورد.

همچنین ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است که به صورت پویا و نظام مند در جهت توسعه و تعالی این صنعت ایفای نقش نماید و با اتکا به دانش تجربه پیشینیان و نیروی انسانی خود در راستای تحقق اهدافی چون توسعه صنایع برودت کشور از طریق اجرای طرح های نوین بومی با رویکرد جهانی گام بردارد.

این مجموعه فعالیت خود را از سال 1353 در تهران در قالب یک کارگاه شروع کرد و از همان ابتدا تولیدات محصولات برودتی بعضا گرمایشی را در دستور کار خود قرار داد و همواره سعی براین داشته تا محصولات با کیفیت بالا جهت عرضه به بازار تولید کند.

در سالهای ابتدای فعالیت این مجموعه با نام صنایع سرد و گرم سوپر تکنیک فعالیت داشته و تغییرات زیادی را در طی این سالها به خود دیده است که این تغییرات در جهت رشد و شکوفایی هرچه بیشتر مجموعه سهام سرما فریدونی بوده است.

به لحاظ نوآوری در تنوع محصولات نیز قطعا سعی ما بر این بوده که طی سالهای متمادی تحولی در این زمینه نیز ایجاد کنیم که محصولات تولیدی فعلی ما که شامل انواع یخچال و فریزرهای صنعتی و فروشگاهی است گواه بر این مطلب می باشد .

همچنین تولید محصولات برودتی با نمای دکوراتیو که طی دو سال اخیر جزو خدمات جدید این شرکت می باشد به تنهایی تنوع و تحول شگرفی در عرضه محصولات برودتی موجود در بازار ایجاد کرده که این امر سبب شده که استقبال کم سابقه ای را از جانب مصرف کننده گان شاهد باشیم .

مجموعه سهام سرما فریدونی در راستای تحقق اهداف بلند مدت خود همواره سعی بر نوآوری و به روز رسانی دانش و اطلاعات فنی داشته و تمام تلاش خود را بر این موضوع منعطف نموده که از به روزترین ابزار آلات و تجهیزات فنی و نیروهای با تجربه جهت امر تولید بهره ببرد و همچنین در زمینه خدمات پس از فروش نیز بتوانیم بهترین خدمات را در کوتاهترین زمان ممکن به مشتریان خود ارائه دهیم.

در پایان امیدواریم تا بتوانیم در جهت اعطلا صنعت کشور و اشتغال زایی برای جوانان این مرز و بوم قدم کوچکی برداشته و خدمتگزار خوبی برای هموطنان عزیزمان باشیم.

سهام سرما فریدونی پلاست