شرکت صنعت پلاستیک بانی نو در سال 1385 تاسیس گردیده که با پشتوانه 30 سال سوابق مدیریتی آقای علی امینی و همچنین بهره گیری از دستگاههای تمام اتوماتیک مجهز به آخرین فناوری روز دنیا، با قابلیت و امکان تولید ظروف بادی و تزریق، لیبل گذاری داخل قالب، کنترل ضخامت دیواره ها، خط نشانگر سطح محصول، تست الکترونیکی نشتی و جداسازی پرت قطعات به صورت اتوماتیک مشغول فعالیت می باشد.

این شرکت همواره تلاش خود را برای نوآوری در طراحی، تولید و تامین ظروف مورد نیاز برای بسته بندی محصولات آرایشی بهداشتی، دارویی، غذایی، شیمیایی، صنعتی و ظروف مورد نیاز برای بسته بندی روغن موتور و انواع فرآورده های نفتی بکار گرفته است.

این آزمایشگاه در سال 1391 موفق به اخد گواهی ثبت خود اظهاری محصول از سوی سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران، جهت روش های آزمون محصولات شرکت صنعت پلاستیک بانی نو گردید.

روش های آزمون مورد استفاده در آزمایشگاه بانی نو بر اساس استاندارد کارخانه ای، دستورالعمل ها و روش های اجرایی کنترل کیفی درخواستی از سوی مشتری و دستورالعمل های ارائه شده از سوی اداره نظارت بر کنترل مواد غذایی می باشد.

صنعت پلاستیک بانی نو

آزمایشگاه بانی نو
آزمایشگاه بانی نو با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص و آموزش دیده و همچنین تجهیزات و ماشین آلات آزمایشگاهی در موازات واحد های دیگر سازمان، همواره در راستای کنترل ، حفظ و بهبود شاخص های کیفی در تلاش می باشد. این آزمایشگاه در سال 1391 موفق به اخد گواهی ثبت خود اظهاری محصول از سوی سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران، جهت روش های آزمون محصولات شرکت صنعت پلاستیک بانی نو گردید. روش های آزمون مورد استفاده در آزمایشگاه بانی نو بر اساس استاندارد کارخانه ای، دستورالعمل ها و روش های اجرایی کنترل کیفی درخواستی از سوی مشتری و دستورالعمل های ارائه شده از سوی اداره نظارت بر کنترل مواد غذایی می باشد.

آزمایشگاه کنترل کیفیت بانی نو با انجام آزمون های مختلف، بر روی مواد اولیه همچون :
- آزمون MFI
- آزمون مهاجرت مونومر ها
- آزمون اندازه گیری میزان درصد رطوبت و خاکستر پلیمر

و همچنین بر روی محصول مانند:
- آزمون مقاومت در برابر ضربه
- آزمون مقاومت در برابر فشار عمودی (BCT)
- آزمون اندازه گیری ضخامت (Ultra-Sonic-ThicKness)
- آزمون های وزنی، حجمی و ابعادی

صنعت پلاستیک بانی نو
مدیر عامل
علی امینی

خط مشی سیستم مدیریت یکپارچه IMS شرکت صنعت پلاستیک بانی نو به عنوان یکی از صنایع تولید کننده ظروف بسته بندی مورد نیاز صنایع غذایی، بهداشتی، دارویی و شیمیایی، خود را موظف می داند رضایت کلیه مشتریان را از محصولات و خدمات این شرکت و همچنین رعایت الزامات ایمنی و بهداشت و زیست محیطی همواره مدنظر قرار داده و در این راستا حداکثر توان فنی، سیستمی و مدیریتی خود را به کار گیرد. بدین منظور خط مشی سیستم مدیریت یکپارچه خود را به شرح ذیل اعلام می دارد: ارتقاء و حفظ کیفیت محصولات جهت نیل به برترین کیفیت و تکنولوژی در تولید ظروف بسته بندی حفظ ، توسعه و استفاده بهینه از سرمایه های انسانی از طریق ارتقا ء شایستگی های کارکنان ، ایجاد و افزایش فرصت های یادگیری و زمینه های مشارکت تعهد به رعایت الزامات، قوانین و مقررات زیست محیطی به منظور پیشگیری از ایجاد آلودگی های زیست محیطی و مدیریت مناسب انرژِی افزایش ضریب ایمنی به وسیله تجزیه و تحلیل رویدادها ، خطرات و رعایت الزامات قانونی ارتقاء برند شرکت از طریق دستیابی به بازارهای گسترده داخلی و خارجی ارتقاء سطح رضایت و وفادارای مشتریان و کارکنان از طریق برآورده نمودن خواسته های ایشان به بهترین نحو افزایش میزان فروش و دستیابی به تولید بیشتر با ارتقاء زیر ساختار های تولیدی جهت نیل به اصول فوق ، شرکت اقدام به بهره گیری از الزامات استانداردهای ISO 9001 و ISO 14001 ISO 45001, نموده است.

استانداردها
شرکت صنعت پلاستیک بانی نو در سال 93 موفق به اخذ گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه IMS از شرکت DQS (اولین سازمان گواهی کننده سیستم های مدیریت در آلمان) شد.

  • گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 : 2008
  • گواهینامه سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای OHSAS 18001 : 2007
  • گواهینامه سیستم مدیریت زیست محیطی ISO 14000 : 2004
  • در سال 1394 نیز به جهت برقراری حس اطمینان در میان مشتریان، موفق به اخذ گواهینامه GMP(شرایط تولید خوب) گردید.

افتخارت

  • شرکت بانی نو این افتخار را دارد که پیوسته در سالهای اخیر به عنوان بهترین تامین کننده شرکت هنکل پاکوش انتخاب شده است.
  • انتخاب شرکت بانی نو به عنوان بهترین کارفرمای استان البرز در زمینه ایمنی و بهداشت، بیانگر تعهد ما به حفظ سلامت همکاران و ارتقاء سطح ایمنی منابع انسانی بوده است.
صنعت پلاستیک بانی نو
تامین کننده برتر شرکت هنکل پاکوش