دیده بان نت، فعالیت خود را از سال 1383 با کسب مجوزهای لازمه از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و با هدف ارائه خدمات در حوزه فناوری اطلاعات و با همراهی تیمی متشکل از کارشناسان و متخصصان کارآزموده آغاز کرد. فعالیت‌های این مجموعه از هنگام تاسیس، تا به امروز نیز به ‌طور خاص بر روی ارائه خدمات دسترسی به اینترنت پرسرعت متمرکز می باشد. دیده بان نت، پس از دریافت مجوزهای یاد شده، توانست با سرمایه‌گذاری قابل توجه و توسعه زیرساختی با ارائه انواع خدمات اینترنت بر بسترهای دامنه‌ DSL و Wireless دامنه ی فعالیت‌ها و خدمات خود را به میزان چشم‌گیری گسترش دهد. با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌ها، خدماتی همچون ارائه پهنای باند اختصاصی DSL راهکارهای اختصاصی مجتمع های تجاری، اداری و مسکونی GPON راهکارهای ویژه برای سازمان‌ها و سرویس های اشتراکی فضاهای عمومی HOTSPOT نیز به سبد خدمات و محصولات افزوده گردید.

در سال 1394 با دریافت مجوز کشوری از سازمان تنظیم مقررات رادیویی دیده بان نت گام بزرگ دیگری در ارائه و تحول خدمات نوین به مشتریان و تکمیل سبد محصولات و خدمات خود برداشت. این مجوز برای ایجاد و بهره‌برداری از بستر شبکه های ارتباطات ثابت و بی سیم مستقل از فناوری صادر و اعطا شده و یک پروانه جامع در حوزه ارائه خدمات اینترنتی و تلفن ثابت می باشد.

 

دیده بان نت
دیده بان نت
دیده بان نت

دیده بان نت، درسال 1389 با هدف ورود به حوزه خدمات پرداخت آنلاین، با دریافت نمایندگی شرکت آسان پرداخت (آپ) و با تکیه بر زیرساخت موجود در بخش خدمات اینترنت، توانست خدمات پایانه های فروشگاهی را نیز به سبد خدمات خود افزوده و همواره یکی از برترین نمایندگان آپ در سطح کشور محسوب می گردد.

هم ‌اکنون، دیده بان نت به‌ عنوان یکی از شرکت های ارائه کننده ‌خدمات اینترنت در کشور، سهم بزرگی از مشتریان اینترنت و خدمات تکمیلی در میان کاربران خانگی، شرکت‌ها و سازمان‌ها را به خود اختصاص داده است. به گونه‌ای که بیش از 45,000 نفر از کاربران خانگی، شرکت‌ها و سازمان‌ها در سراسر کشور از خدمات اینترنت دیده بان نت بهره می‌گیرند. که این تعداد به همراه استفاده کنندگان از دیگر خدمات این شرکت به ویژه در زمینه پایانه های فروشگاهی با بیش 40,000 پایانه فعال دیده بان نت را به نامی شناخته شده و قابل اطمینان در میان شرکت‌های ارائه دهنده‌ی خدمات اینترنت، نصب و پشتیبانی پایانه های فروشگاهی در سطح کشور تبدیل کرده است.

دیده بان نت
دیده بان نت
دیده بان نت
دیده بان نت