با توکل به پروردگار رزّاق و به پشتوانه عزم و اراده ی نیروی انسانی متخصص و مشتریان ارزشمند، شرکت کیمیا فلز آذر کیفیت و مشتری مداری را سرلوحه خویش قرار داده است تا بهترین محصولات و خدمات را برای مشتریان خود به ارمغان آورد. این شرکت از سال 1374 فعالیت خود را در زمینه تامین انحصاری مواد شیمیایی در سطح جهانی آغاز نموده است. محصولات اصلی شرکت شامل پیگمنت ها،‌ حلال ها ، پلیمر و ... می باشد که در صنایع رنگ و رزین، مستربچ سازی، لعاب و پروفیل سازی،‌ چرمسازی و .... کاربرد دارد.

هم اکنون شرکت کیمیا فلز آذر یکی از برترین شرکتهای تجاری در سطح کشور محسوب می شود. دفاتر نمایندگی این شرکت در شهرهای تبریز، تهران و در خارج از ایران در شهرهای مسکو ،‌دبی و استانبول می باشد.

تعداد 40 نفر پرسنل در بخش های مختلف از جمله بازاریابی، فروش، خدمات مشتری، ‌انبار و شبکه جهت پاسخگویی به مشتریان فعالیت می نمایند.

کیمیا فلز آذر، استاندارد ایزو 9001:2008 در مدیریت کیفیت را به عنوان مرجع استاندارد و الگوی اجرایی، برای نیل به اهداف کیفی شرکت برگزیده است. هدف از استفاده از این استاندارد، استقرار یک نظام عملی برای دستیابی به خواسته های مشتریان و اثبات تواناییهای خود در ارائه خدمات با کیفیت می باشد. کیمیا فلزآذر موفق به کسب و استمرار استاندارد ایزو 9001:2008 از سال 2010 شده است.

کیمیا فلز آذر موفق به کسب و استمراراستاندارد ایزو 10002:2004 ازسال 2012 شده است . این استاندارد را به منظور حصول اطمینان از رسیدگی کامل و منصفانه به تمامی شکایات مشتریان برگزید تا اقدام اصلاحی و پیشگیرانه لازم را تعیین نماید.

از مهمترین اهداف شرکت، رضایت مندی مشتریان و مشارکت در توسعه ملی و اقتصادی و مطرح بودن در سطح جهانی می باشد.

انگیزه نو آوری واحدهای تحقیقات، بازاریابی و فروش حرفه ای، باعث پیش بینی نیاز مشتریان و در نتیجه پاسخگویی به موقع و موثر به نیازشان می باشد.

 

کیمیا فلز آذر
کیمیا فلز آذر
کیمیا فلز آذر
نمایشگاه رنگ و رزین تهران سال 84
کیمیا فلز آذر
نمایشگاه رنگ و رزین اصفهان سال 83
کیمیا فلز آذر
نمایشگاه ایران پلاست تهران سال 97