شرکت یوژه پارت آریا در سال 1387 با در نظر گرفتن مواردی مانند لجستیک، دسترسی به منابع تامین مواد اولیه، دسترسی به گمرکات کشور و فاصله از خودروسازان ایرانی و دسترسی به منابع انسانی مجرب در شهرک صنعتی شمس آباد تهران افتتاح و شروع به فعالیت نمود. مزیت رقابتی پویا، اساس کارایی و اثربخشی این شرکت در بازار است. زیرا این مزیت باعث شده است که فعالیت کسب و کار خود را اثربخش تر و کاراتر از رقبا انجام دهد که آن بر مبنای دانش فنی و قابلیتهای شرکت استوار است. این شرکت توانایی آن را دارد به گونه ای پیشنهاد خود را تنظیم و عرضه نماید که مشتری تفاوت آن را با پیشنهاد رقبا به روشنی دریابد. شرکت یوژه پارت آریا تجربه خوب را می‌فروشد و این بدان معناست که مشتریان شرکت بیشترین ارزش را با قیمتی مناسب دریافت می کنند. بر این اساس به دنبال روش های جدید نو آورانه و خلق ارزش ها می باشد. همچنین لازم به ذکر است شرکت یوژه پارت آریا با داشتن توان مهندس داخلی و شرکای خارجی، هم اکنون در حال طراحی و مهندسی بیش از ده ها قطعه از مجموعه های ایران خودرو در زمینه شیفرهای خودرو، مجموعه های قالپاق سوپاپ های جدید، تسمه های خودرو، تنشنرها و هرزگردها می باشد.

 

 

هدف و تمرکز یوژه پارت آریا با نام تجاری یوپاکو طراحی، مهندسی، کیفیت، تولید ناب بر اساس نیازهای مشتریان خود بوده است. بر این اساس استراتژی تدوین شده مدیریت ارشد، این توانایی در واحدهای تولیدی ، مهندسی جهت طراحی، صحه گذاری، تولید ماژول هایی از جمله:

1- تسمه های دینام، تسمه سفت کن ها و هرزگردها

2- مجموعه سیستم های تعویض دنده اتومات و دستی

3-مجموعه پمپ های بنزین خودروهای داخلی

4-مجموعه درب های سوپاپ(قالپاق سوپاپ) روغن

و ...

ایجاد شده است و هم اکنون بیش از 100 قطعه مجموعه خودروهای ایران خودرو  و سایپا در این شرکت با همیاری پرسنل و تیم های مهندسی و تولید در این شرکت تولید می گردد.

یوژه پارت آریا
یوژه پارت آریا
یوژه پارت آریا
یوژه پارت آریا
یوژه پارت آریا

این شرکت با توجه به استراتژی Vision  همیشه دنبال اولین ها جهت داخلی سازی بوده است. هم اکنون برند این شرکت با عناوینی مانند:

1-اولین تولید کننده تسمه های خودرویی در ایران و خاورمیانه

2- اولین تولید کننده مجموعه انتقال قدرت و سیستم های تعویض دنده دستی و اتومات

  گره خورده است.

در حال حاضر با توجه به تعداد پروژه ها، شرکت در حال تکمیل نیروی انسانی فعال می باشد.

 

یوژه پارت آریا