بیست و نهم بهمن هر سال یادآور صدور پروانه تاسیس شرکتی به بزرگی بیمه پاسارگاد توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران است، شرکتی که عملکرد آن با اتکا به خداوند بزرگ و تلاش و کوشش کارکنان عزیز و مدیران محترم، نشان می دهد که مجموعه سختکوش و قوی، دلسوزانه در راستای تحقق اهداف بلند پیش روی صنعت بیمه کشور گام بر می دارند.

شرکت بیمه پاسارگاد (سهامی عام) یکی از نخستین شرکت های بیمه خصوصی کشور است که به منظور عرضه خدمات بیمه ای در سطح استانداردهای جهانی، کسب سود متوازن و همسو با مصالح ملی و فعالیت در زمینه بیمه های زندگی و غیر زندگی (به طور مستقیم و قبولی اتکایی) توسط گروه مالی پاسارگاد تاسیس شد.

از پایبندی به تعهدات است که الگو می‌شویم!

بیمه پاسارگاد،رتبه اول در میان صد شرکت برتر ایران رتبه اول از نظر شاخص بهره وری کل عوامل ورتبه اول از نظر شاخص بازده فروش در گروه موسسات بیمه ای در سال مالی 1399

استخدام نیرو 

حداقل سواد دیپلم

روابط عمومی عالی

بدون محدودیت سنی

برای آقایان کارت معافیت یا پایان خدمت 

عمده سرمایه انسانی شرکت را دو گروه سرمایه انسانی مجرب و سرمایه انسانی جوان تشکیل می دهند.
به دلیل ماهیت و خصوصیت کسب و کار بیمه گری که با پیچیدگی و ظرافتهای ویژه ای همراه می باشد، آموزش مستمر ضمن خدمت برای همکاران جوان به منظور ارتقاء سطح دانش، توانایی ها و مهـارت های فنی و رفتاری آنان به یکی از سیاست های اصلی تربیت و پرورش سرمایه انسانی شـرکت تبـدیل شده است. در ایـن راستا همکاران متخصص و مجرب شرکت بـه مـوازات مسئولیت های اجرایی خود نقشی اساسی در آموزش مستمر همکاران جوان شرکت، برعهده داشته اند.

گواهینامه و تقدیرنامه های بیمه پاسارگاد

کسب رتبه اول بیمه پاسارگاد در شاخص «توانایی ایفای تعهدات» دریافت لوح تقدیر بیمه پاسارگاد در زمینه سهم بیمه عمر از پرتفوی شرکت نشان بین المللی مدیریت مدرن و شایسته (MDM) نشان بین المللی اعتماد مشتریان (TBA) نشان برتر ملی نوآوری در خدمات بیمه نشان شرکت برتر از نظر رشد سریع

بیمه پاسارگاد
بیمه پاسارگاد
آخرین سمینار سال 1400
بیمه پاسارگاد
بیمه پاسارگاد بیمه برتر کشور