شرکت صنعتی فیبر وینا فعالیت خود را از سال 1383 در زمینه واردات ورقهای رنگی و خام MDF و فرآورده های چوبی از کشورهای مختلف آغاز نمود. این شرکت که با هدف تامین نیاز داخلی و ارائه جدیدترین محصولات و رنگها به هموطنان عزیزمان شروع کار نموده است ، در اوایل سال 1388 آغاز به تولید ورقهای ملامینه و رنگی MFD در ایران نمود و در مدت زمانی کوتاه به یکی از بزرگترین واردکنندگان MDF تبدیل گردید.
این شرکت افتخار دارد که از نیمه دوم سال 1389 با ارائه 50 رنگ متنوع و جذاب ، موفق به جلب رضایت مصرف کنندگان محترم و بالاخص طراحان و سازندگان مبلمان و کابینت گردید. جدیدترین نو آوری این شرکت که ورقهای ملامینه رنگی MDF با سطح برجسته (Matex) میباشد نیز در اواخر سال 1389 به بازار ارائه گردید.

شرکت صنعتی فیبر وینا با ارائه ورقهای MDF با بالاترین کیفیت و بهترین کیفیت و از معتبرترین تولید کنندگان جهان ، همواره سعی در جلب رضایت خاطر مشتریان خود نموده است.
این شرکت از سال 1388 و با توجه به نیاز بازار اقدام به واردات پارکت لمینت ، ورقهای HPL جهت نمای ساختمان و MDF براق از شرکتهای معتبر بین المللی نمود.

ماموریت ها

توسعه صنعت چوب به اتکا سرمایه های انسانی و نواوری به جهت جلب رضایت مشتریان و بهبود مداوم کیفیت و بکارگیری فناوری پیشرفته و ورود به بازهای جدید

چشم انداز

  • سال 1398 : راه اندازی تولید تخته فشرده با کیفیت و ایجاد اشتغال
  • سال 1399: تولید تخته فشرده با کیفیت مشابه نمونه های وارداتی و پیاده سازی سیستم مدیریت یکپارچه
  • سال 1400: توسعه تولید و افزایش بهره وری
  • سال1410: قرار گرفتن جز برترین تولید کنندگان در زمینه تخته فشرده و صادرات محصول نهایی
صنعت فیبر وینا
محیط کارخانه