ثبت برند ماکان پروتئین در سال 1396 زمینه را برای خدمت به مردم عزیز فراهم کرد. از همین رو شرکت ماکان پروتئین با بکارگیری کادر باتجربه و مسئولین بهداشتی زیر نظر سازمان بهداشت و دامپزشکی کشور با تفکیک سازی قطعات مرغ و گوشت در وقت و هزینه مشتریان صرفه جویی بسیاری نموده است . از جمله تجهیزات و امکانات شرکت ماکان پروتئین خط تولید صنعتی اتوماتیک گوشت قرمز و چرخ کرده ، سردخانه های نگهداری با ظرفیت 120 تن و تونل های انجماد قوی با ظرفیت روزانه 10تن با آخرین تکنولوژی روز دنیاست که با انجماد سریع و دقیق موجب حفظ کیفیت محصولات می شود .

لازم بذکر است شرکت ماکان پروتئین با داشتن استانداردهای جهانی نظیر iso 9001 و iso 22000 علاوه بر اینکه با حجم مراودات سالیانه 3000 تن محصولات پروتئینی طبق اعلام وزارت صنعت و معدن ، جزء تامین کنندگان برتر سازمان میادین شهرداری تهران میباشد ، در زمینه صادرات نیز پیشرو بوده و توانسته محصولات با کیفیت خود را طبق سفارشات مشتریان خارجی به کشورهای همسایه نظیر عراق و افغانستان با رعایت اصول حرفه ای و استانداردهای مذکور صادر نماید

تاریخچه

برادران سلیمیان فعالیت خود را از سال 1377 در زمینه محصولات پروتئینی مرغ ، تخم مرغ و گوشت منجمد آغاز نمودند . پس از گذشت نزدیک به یک دهه ، این نام نیک برادران سلیمیان در صنعت محصولات پروتئینی آنان را بر این واداشت تا در سال 1388 شرکت تکین بسته را به ثبت رسانیدند و در همان ابتدای کار با شرکت های بزرگ خودروساز نظیر سایپا و ایرانخودرو قرارداد منعقد کردند ، که به دلیل کیفیت بالای محصولات و رضایت کامل مشتریان تا به امروز نیز جزء مشتریان خوب و ثابت شرکت به حساب می آیند .

با گذشت زمان و تغییر سلیقه مردم و گستردگی نیاز جامعه به محصولات قطعه بندی و بسته بندی با کیفیت جدید که بطور اختصاصی برای مصرف خاص مورد استفاده قرار می گیرد ، تصمیم بر آن گرفته شد که برای تامین این نیازها و سهولت و رضایت مردم جامعه در خرید محصولات گوشت سفید و قرمز ، اهمیت صنعت بسته بندی مورد توجه بیشتری قرار گیرد تا از اتلاف وقت و انرژی برای تامین معیشت زندگی مردم جلوگیری شود . لذا با ثبت برند ماکان پروتئین در سال 1396 زمینه را برای خدمت به مردم عزیز بطور ویژه آماده نموده ایم .

ماکان پروتئین
رئیس هیئت مدیره
مهدی سلیمیان

مدیر عامل و عضو هیئت مدیره
محمد سلیمیان

معرفی مدیریت:
هرساله با پیشرفت و ارتقای سطح جامعه نیازهای مردم با تغییراتی روبرو خواهد بود ، پس چه بهتر که جامعه کارآفرینان با هدف توسعه و بهبود این نیازها همراه و هم قدم آنان باشند و بستر این شرایط را برای سلامت جامعه آماده سازند . زیرا لازمه ی هر پیشرفت و توسعه ای ، سلامت مردم آن جامعه می باشد .
لذا با بیان این مقدمه که دغدغه اصلی خود می دانیم ، با پا نهادن به عرصه مواد غذایی در شاخه محصولات پروتئینی از سال 1372 روز به روز با هدف پیشرفت سطح کیفی محصولات خود تلاش کردیم نقش مهمی در ایجاد جامعه ای سالم داشته باشیم .
اکنون در قدم اول با ارتقای خود یعنی بکارگیری پرسنل متخصص و فنی و همچنین دستگاه های اتوماتیک صنعتی با آخرین استانداردهای بین المللی کوشیدیم تا زمینه را برای تولید محصولات با کیفیت طبق نیازهای جامعه فراهم ساختیم و بدین سان به شعار سازمانی ((بهترین را فرآوری می کنیم)) جامع عمل و واقعیت بخشیدیم .
و در آخر از خداوند متعال خواستاریم ، مثل همیشه تکیه گاهی استوار برایمان باشد تا در جهت پیشرفت و سلامت مردم عزیزمان همواره تلاش کنیم و نقش سازنده ای برای تحقق اهداف کشورمان داشته باشیم .