موسسه آموزش آنلاین زبان انگلیسی آفاق AFAQ LANGUAGE CENTER  فعالیت خود را از سال 1386 و با اهداف آرمانی زیر تاسیس شده است:

ارتقاء سطح کیفی آموزش زبان و توزیع عادلانه فرصت‌های آموزش در سراسر کشور و با شعار ارتقای مهارت‌های کلیدی زبان‌آموزان آغاز نمود. جهت دستیابی به این مهم، از ابتدا موسسه زبان آفاق سیستم آموزشی خود را بر اساس سیستم استاندارد و شناخته شده آکادمی آکسفورد OXFORD ACADEMY کشور انگلستان تدوین نموده و همواره از منابع و کتب انتشارات مطرح و به روز دنیا بهره جسته است؛ کتاب‌های معتبر انتشارات یورک YORK PUBLICATIONS، که برای سالیان متمادی ناشر تخصصی کتاب های آموزش زبان بوده است، یکی از آن است.  موسسه آنلاین زبان انگلیسی آفاق معتقد است که آینده این مرز و بوم، توسط فرزندان تلاشگر و مصمم خانواده‌های ایرانی شکل خواهد گرفت و این دستاورد تنها با افزایش آگاهی از جهان اطراف و استفاده درست از دنیای مجازی صورت ‌خواهد گرفت. موسسه آفاق با تکیه بر سابقه‌ی 18 ساله‌ی فعالیت در سطح اول آموزش زبان کشور از یک سو و بهره ‌گیری از اساتید مجرب، متعهد و متخصص از سوی دیگر، در این مسیر گام بر می دارد.

موسسه زبان آفاق
مراسمات ویژه تقدیر و تشکر از پرسنل
موسسه زبان آفاق
جلسات همفکری و برنامه ریزی
موسسه زبان آفاق
تقدیر از برگزیدگان دوره‌های TTC
موسسه زبان آفاق
جلسات معارفه اساتید جدیدالورود
موسسه زبان آفاق
جشن تولد 17 سالگی موسسه زبان آفاق
موسسه زبان آفاق
ارائه بسته‌های ویژه مناسبت‌ها
موسسه زبان آفاق
برگزاری جشن‌های درون سازمانی
موسسه زبان آفاق
آکادمی آفاق با در اختیار داشتن بزرگترین جامعه مخاطبین آموزش آنلاین زبان انگلیسی بعنوان پرچمدار آموزش مجازی زبان انگلیسی با متدهای روز دنیا در این حوزه مطرح است.
موسسه زبان آفاق
Like a Butterfly

سالهاست که آفاق را با شعار "مثل یک پروانه" می‌شناسید.

هیچوقت کرم ابریشم بدون داشتن پیله مناسب به پروانه تبدیل نخواهد شد؛ محیط رشد ماست که می‌تواند از ما یک پروانه زیبا در اوج شکوه و وقار بسازد. محیط کاری همانند پیله برای پروانه، باید عامل رسیدن به شکوفایی و رشد کامل شخصیتی شود.

از ابتدا آفاق علاوه بر زبان‌آموزان، به اساتید و پرسنل خود هم فرصت "مثل پروانه شدن" را می دهد و در این راه از هیچگونه حمایت و پشتیبانی دریق نکرده است.

ارزش‌های سازمانی در آفاق جنس دیگری دارد، علاوه بر جدیت در کار و الزام به انجام برنامه‌ریزی، همدلی و صداقت، حس خوب رفاقت، کار تیمی و رشد جمعی جزء مهمترین ویژگی‌های آفاق است. اگر قصد پروانه شدن دارید و به ارزش های سازمانی آفاق پایبندید همواره چشم انتظار شما هستیم.