احتمال دارد نام ما برای بعضی از شما آشنا نباشد. اما این اتفاق عجیبی نیست. چون ما نزدیک به 20 سال است که در یک فضای تخصصی مشغول ارزش آفرینی برای سازمان هایی بزرگ هستیم؛ تولید راهکارهای نرم افزاری برای صنعت بیمه! مشتریان ما نام هایی آشنا برای شما هستند که فناوران را به عنوان تامین کننده ی اصلی نیازمندی های نرم افزاری خود انتخاب کرده و جایگاه و تاثیر فناوران در صنعت بیمه را به خوبی می شناسند. از طریق این شرکت­ها، ما به بیش از 40 میلیون نفر بیمه شده خدمت­ رسانی می­کنیم. پس علی القاعده شما یا یکی از اعضای خانواده تان از محصولات و خدمات ما بواسطه بیمه­‌نامه ­هایی نظیر بیمه نامه شخص ثالث یا بدنه ی خودرو یا بیمه نامه های درمان تکمیلی و عمر استفاده کرده اید. اهمیت رسالت فناوران بر هیچ کس پوشیده نیست زیرا بدون نرم افزارهای بیمه گری، صدور حتی یک بیمه نامه یا امکان پرداخت یک مورد خسارت هم ممکن نیست. امروز همکاری و همدلی بیش از 400 متخصص جوان است که داستان هیجان انگیز فناوران را روایت می­کند؛ داستانی که درباره کهکشان رویاهای بی انتهاست... مسیر تعالی همچنان ادامه دارد و این بار نوبت درخشش شماست.

 

 

مزایای همکاری

* مدل کار ترکیبی

در فناوران ترتیبی داده شده که امکان دورکاری برایمان فراهم باشد. ما البته برای حفظ ریشه ­های کار گروهی و دیدار هم ­تیمی­ ها دو تا سه روز در هفته را در شرکت حضور پیدا می­ کنیم. یکی از دلایل ایجاد تعادل بین کار و زندگی در فناوران که در نظرسنجی­ های سایت های کاریابی به آن اشاره شده، همین مدل کار ترکیبی است.
* آموزش
فرایندهای کسب و کاری بیمه پیچیده اند. ترجمه این فرایندها به زبانهای برنامه نویسی هم طبیعتا به دشواری کار می­ افزاید. اما در فناوران همه با دریافت آموزش­های متناسب در فرایندهای مشخص (نخست آموزش بدو همکاری و دوم آموزش حین همکاری که در دو فرایند جداگانه ­ای چرخه دانش فناوران و آموزش­های برون سازمانی انجام می ­پذیرد) در کسب و کار بیمه و فناوری آبدیده می­ شوند. همیشه هم از حمایت همکاران و ارشدهای فناوران برخوردارند. اگر از افرادی که تجربه همکاری با فناوران را داشته ­اند بپرسید که به یکی از مزایای کار در فناوران اشاره کند، یقینا آموزش از اولین هاست.
* ارتقاء شغلی
فناوران نه تنها با هدف ایجاد انگیزه، برای بهبود شرایط حرفه ­ای و ایجاد فرصت برای پیشرفت همکاران برنامه دارد بلکه پیشرفت شما را در رشد سازمان موثر می ­داند. ما در جهت به اجرا گذاشتن این هارمونی زیبا سخت می­ کوشیم. اما این صرفا یک شعار نیست: مثلا تعداد قابل توجهی از مدیران شرکت کار خود را در فناوران از سطوح کارشناسی آغاز کرده ­اند. 
* امنیت شغلی
قدمت شرکت، پذیرش ایده های خوب و انعطاف در ایجاد تغییرات روبه جلو میانگین ماندگاری همکارانمان را به بیش از 5 سال رسانده است. برخی از همکارانمان بیش از 15 سال سابقه کاری در فناوران دارند.
* امکانات رفاهی
برای ما تغذیه، سلامتی و استراحت اعضای فناوران بسیار مهم است و برای همه اینها برنامه داریم. میان وعده، ناهار، تسهیلات ورزشی، فضایی برای تجدید قوا مثل بام سبز و اتاق بازی و همچنین تسهیلات سفر از تمهیداتی است که برای اعضای فناوران درنظر گرفته ­ایم.
در فناوران هر سه ماه به همه همکاران کارانه تعلق می گیرد. همچنین به تشخیص مدیر تیم، همکاران مشمول پاداش می­شوند.

وام و هدایای مناسبتی و رویدادهای داخلی بخش دیگری از تلاش ما برای حال خوب همه فناورانی­ هاست. 

فرهنگ کاری فناوران اطلاعات خبره

ارتباط همکاران با یکدیگر و سبک زیست آنها در شرکت است که حس ما را نسبت به آن شکل می ­دهد. فرهنگ کاری شایسته و مترقی، با انجام پیگیرانه مسئولیت های اجتماعی شکوفا می­ شود. صداقت، احترام، انصاف، ارج‌نهادن به تلاش همکاران، پیشبرد پروژه ­ها بر پایه کار تیمی با رعایت نظم، شفافیت و پاسخگویی کلید روابط موثر در فناوران در همه سطوح است. ما با درنظر داشتن این اصول، در جهت استمرارِ حس خوبمان نسبت به هم و سازمان و در جهت شکوفایی توانمندی‌های همکارانمان حرکت می ­کنیم. مدل کار ترکیبی (حضوری و دورکاری) در فناوران که با برنامه ه­ای دقیق مهیا شده و هنوز هم پس از کرونا ادامه دارد، در واقع محصول همین نگاه است. این مدل کاری آزارهای ماندن پشت سد ترافیکی و پیدا کردن جای پارک یا گیرکردن در ازدحام وسایل حمل و نقل عمومی را نه تنها از زندگی کاری ما کمتر کرده بلکه تعادلی در ارتباطمان با خانواده و دوستانمان در محل کار ایجاد کرده. ادامه این سبک کاری از طریق اعتماد متقابل و همدلی اعضای سازمان برای فناورانی ­ها فراهم شده است.

فناوران اطلاعات خبره
در فناوران ترتیبی داده شده که امکان دورکاری سه روز در هفته برای همکاران فراهم باشد.
فناوران اطلاعات خبره
جریان داشتن فرهنگ تیمی بر پایه صمیمیت
(مدیرعامل)
مجید خاکور

همواره سعی کرده‌ایم در کنار توجه به توانمندی‌های فنی و تکنیکی همکارانمان، رعایت اخلاق حرفه‌ای و توجه به ارزش‌های انسانی را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهم. با همین رویکرد است که «فناوران» شکل گرفته، رشد کرده، به بلوغ رسیده و همین مسیر را با جدیت دنبال خواهد کرد.

(مدیر واحد جذب و آموزش)
زهرا معینی امجد

اگر فرد تلاشگر و با انگیزه ای هستید، در فناوران شرایط رشد و ارتقای شما در یک محیط سالم فراهم است. ما همواره در تلاش هستیم تا انتقال دانش را در فناوران به شکل های مختلف به جریان بیاندازیم.

(برنامه‌نویس)
محبوبه زال

همکاری با نیروهای خبره در حوزه توسعه نرم‌افزار در محیطی صمیمی و دوستانه، انگیزه و بستر رشد و تعالی روزافزون است. ما بر این باوریم که همواره در کنار یکدیگر می‌توانیم با بهره‌گیری از راهکارهای جدید عرصه توسعه نرم‌افزار، پیشرفت خود و محصولمان را میسر سازیم.

مشتریان : شرکت فناوران به عنوان بزرگ‌ترین و تخصصی‌ترین شرکت فعال در زمینه مکانیزاسیون صنعت بیمه توانسته با ارائه سامانه جامع بیمه‌گری و سامانه هوش تجاری، محصولات خود را به تعداد زیادی از شرکت‌های بیمه و نمایندگان بیمه عرضه نماید. تمام مشتریان ما متعلق به صنعتی هستند که جایگاه اجتماعی و اقتصادی رفیعی دارند. سعی شرکت فناوران این است که با تلاش بی وقفه و با ارائه خدمات مطلوب تر و با کیفیت تر سهمی اندک در ارتقا این جایگاه داشته باشد.
هم اکنون بیش از 13000 واحد شعبه و نمایندگی این شرکت‌ها با بیش از 30000 کاربر در سراسر کشور، از خدمات آنلاین این سامانه بهره‌مند می‌باشند و بخش اعظمی از خدمات رسانی صنعت بیمه کشور به بیمه شدگان در رشته های مختلف بیمه‌ای در سراسر کشور، از طریق سامانه جامع بیمه فناوران صورت می‌پذیرد. شرکت فناوران اطلاعات خبره به عنوان پیشروترین و تخصصی‌ترین شرکت فعال در زمینه مکانیزاسیون صنعت بیمه می‌باشد و سامانه بیمه ای فناوران هم اکنون مورد استفاده کلیه شعب و نمایندگی های 23 شرکت بزرگ بیمه‌ای در سراسر کشور می‌باشد.

فناوران اطلاعات خبره