شکل‌ گیری و تاسیس

شکل‌گیری شرکت برید سامانه نوین می‌تواند داستانی الهام‌بخش برای کسب و کارهای نوظهور در ایران قلمداد شود. داستانی که نشان می‌دهد رویاهایمان چقدر می‌توانند در راستای باورهایمان، قدرت شدن داشته باشند.
هسته اولیه شکل‌گیری داستان برید از شرکت جهان گرافیک کامپیوتر که متعلق به آقایان عباسعلی خادمی، نادر جامی مقدم و آقای محمودی بود شکل می‌گیرد. آقای محمودی که همزمان معلم دوران دبیرستان آقایان مرتضی آزادکیان و محمدرضا حدادی بود پس از ورود آنها به دانشگاه از آنها برای همکاری در این شرکت در سال 1373 دعوت می‌نماید. این معلم با دعوت از این دو دانشجو در شرکت جهان گرافیک، یک حلقه ارتباطی محکم میان آنان ایجاد نمود.
باور قلبی این افراد برای موفقیت، در ماندن برای ساختن بود. پایداری و مقاومت این افراد برای منحل نشدن آن شرکت موجب گردید که سهام شرکت را خریداری نمایند تا بتوانند با بررسی نیاز بازار روز فناوری ایران کسب و کار جدیدی را راه‌اندازی نمایند؛ کسب و کاری که همیشه با نیاز مشتریان خود همگام باشد تا هرگز روی شکست به خود نبیند.

نام‌گذاری

نام جدید شرکت “برید سامانه نوین” شد. اما چرا برید؟ برید به معنی پیک، چاپار، نامه‌رسان و قاصد می‌باشد. این واژه دارای ریشه‌ای اوستائی با نام “باره ئیتی” است و آن را به معنی دارنده شغل با اسب یا دارند‌‌ه‌ی شغل و پیشه دانسته‌اند. در دوره زمام‌داری هخامنشیان واژه‌ی برید بر پیک‌های نامه‌رسان اطلاق می‌شد. برید واژه‌ای معرب است که از زبان فارسی وارد زبان عربی شده است.

 ارزش های سازمانی

برید را یک خانواده می‌دانیم و اتحاد برای کسب جایگاه برترین شدن در ایران، همواره برایمان نیروئی پیش‌برنده‌ی بوده و هست و برای توسعه روزافزون برید در این کارزار سخت با سرسختی پا سفت نموده‌ایم. بر حفظ کرامت انسانی کارکنان فارغ از هرگونه پیش‌داوری تاکید بسیار داریم و بر اشاعه آن نیز بیش‌تر. بر این تلاش بوده و هستیم با ایجاد یک فضای کاری دوستانه و مبتنی بر ارزش‌های والای انسانی، محیطی بی‌تنش و در خور زیست اجتماعی فراهم آوریم. فرصت برای اثرگذاری ثمربخش در برید را با ایجاد فضائی جهت بروز و ظهور نوآوری و خلاقیت در تمامی بخش‌ها از دست نداده‌ایم و غنیمت شمرده‌ایم. می‌آموزیم تا بتوانیم هر روز با خلق ایده‌های شگفت‌انگیز در بهبود و اثر بخشی خدماتمان برای مشتریان اثرگذار باشیم. بی‌قید و شرط به نیروهایمان و سعیشان برای ارائه کیفیت مطلوب خدمات‌رسانی به مشتریان اعتماد داریم. برای گرفتن تصمیما‌تمان، چه خرد و چه بزرگ، به خرد جمعی معتقدیم و همه را در این مهم شریک می‌کنیم. بر تسهیم دانش به منظور ارتقاء و توسعه دانش سازمانی و دسترسی آزاد به دانش و فن‌آوری‌های نوین، مهر تایید زده‌ایم. برایمان اهمیت دارد که بتوانیم با کشف و به کارگیری نیروهای متخصص و متعهد الگوئی برای اشاعه فرهنگ خدمت‌رسانی مطلوب، شایسته و اثر بخش به مشتریان در ایران باشیم.

برید سامانه نوین

 

 

 

ارزش های مشتریان

پاسخگوئی به مشتریان با ارائه مطلوب و با کیفیت خدمات پشتیبانی و استقرار هدف ماست و همچنین پایبندی به تعهدات در عقد قراردادهای منعقد شده با مشتریان جزو اخلاق حرفه‌ای ماست و در اجرایش هرگز تعلل نورزیده‌ایم. از نقدهای تخصصی، کارشناسانه و منصفانه خانواده بزرگ مشتریانمان برای بهبود و کیفیت اثربخش خدمات‌مان بهره برده‌ایم و خود را بی‌نیاز از دانستن ندانسته‌ایم. حفظ حریم شخصی مشتریان جزو خطوط قرمز ماست که هرگز از آن عدول نکرده‌ایم و بر سر آن با هیچ چیز معامله نکرده‌ایم و نمی‌کنیم. شهره بودن به سلامت اداری در بین کسب و کارهای ایرانی و دور بودن از مصادیق فساد اداری جزو ضرورت‌های ماست و هزینه‌اش هرچه باشد؛ آن را می‌پردازیم.

مدیر اتوماسیون اداری از شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب
جناب آقای هادی زاده

محصول برید به خوبی توانسته است مفهوم اتوماسیون اداری را در سازمان ما پیاده کند.مواردی همچون مدیریت مکاتبات اداری و تبادل اطلاعات توسط سیستم برید انجام گرفته است و نتایج خوبی در سازمان ما به همراه داشته است.

مدیر اداری و منابع انسانی شرکت کشت و صنعت شمال
مهندس مجید قاسمی

َیکپارچه سازی، انسجام ، پایش مکاتبات، ردیابی، پیگیری و استفاده بهینه از زمان، نتایج قابل لمس استفاده از سیستم اتوماسیون اداری پرگار است.

مدیر بخش نرم افزار شرکت پارس خودرو
محمد رحیم زاده عابدی

از ویژگی های خوب این سیستم سهولت در کار دبیرخانه ها، کاهش مصرف کاغذ، دسترسی سریع و آسان به سوابق نامه ها و ارسال و دریافت نامه ها با استفاده از سرویس چاپاری بین سازمان و سایر شرکت های زیر مجموعه.

برید سامانه نوین
گواهینامه ها
برید سامانه نوین
گواهی ارزیابی امنیت محصول پرگار از مرکز مدیریت راهبردی افتای ریاست جمهوری
برید سامانه نوین
استقرار سامانه اتوماسیون اداری پرگار در شرکت نفت ستاره خلیج فارس
برید سامانه نوین