گروه صنعتی زاگرس پوش با پیشینه بالغ بر یک دهه فعالیت پویا و مستمر، واحدی صنعتی و نوین در عرصه پوشاک کشور به شمار می رود. در ابتدا با در نظر گرفتن این واقعیت که صنعت پوشاک حلقه مفقوده و نهایی تولیدات نساجی است و اعتلای آن نقش تعیین‌کننده‌ای در اشتغالزایی کشور دارد و ارزش افزوده بالایی را در بر می‌گیرد. و ما نیز همچون سایر کشورهای پیشرفته در راه نیل به توسعه پایدار، عدم وابستگی به استفاده از کالای خارجی و همچنین تضمین آتیه فرزندان این سرزمین کهن ایران در این مسیر گام نهادیم. و با استعانت از درگاه پروردگار و مساعدت مدیران نخبه و کارکنان دلسوز و از سوی دیگر بهره مندی از دانش جهانی متخصصین مطرح بین المللی و مدرن ترین ماشین آلات موجود در سطح دنیا، سنگ بنای کارخانه زاگرس پوش نهاده شد.

واحد تولید

تجارب سالیان متمادی خود را توشه راه قرار دادیم تا گامی بلند در جهت ارتقاء صنعت پوشاک کشور برداریم. مفتخریم که به پشتوانه همت والای تلاشگران این عرصه و اعتماد شما هم وطنان فهیم و ارجمند زادروز 10 سالگی زاگرس پوش را در قلب رشته کوه‌های سرافراز زاگرس نظاره‌گر هستیم.

بی تردید این موفقیت در پرتو عزم راسخ و پشتکار خانواده 500 نفری مجموعه حاصل گردیده است و اتکا، بر دانش و فناوری های کشورهای صاحب سبک ماشین آلات دوخت و دوز پوشاک همچنین آلمان، ایتالیا و ژاپن یاری رسان ما در طی مسیر بوده است.

شایان ذکر است که در حال حاضر ظرفیت تولید واقعی کارخانه زاگرس پوش در یک شیفت کاری در پنج خط تولید 300 دستگاه شلوار، 600 ثوب پیراهن، 500 شلوار، 150 دست مانتو شلوار و 100 عدد کاپشن می باشد که از مرحله طراحی تا تولید با نهایت دقت و ظرافت به صورت تمام صنعتی انجام می گردد.

زاگرس پوش

سخن مدیر عامل

برند زاگرس یکی از مطرح ترین برندهای تولید داخل است، و هر ایرانی نیاز دارد یک ست از کت و شلوارهای زاگرس را بپوشد تا بداند (( ایران سرزمین توانستن ، فرهنگ و هنر است )). زاگرس برندی است که نامش ، برگرفته از منطقه ی جغرافیایی با غنی ترین تاریخ و پیش از تاریـخ است، اما تا کنون به علت بی توجهـی ما به تاریـخ و پیشینه ی خود ، آن ارزش لازم را به خود اختصاص نداده است. برند زاگرس بر سه پایه اساسی شکل گرفته است ((هنر، طبیعت و فرهنگ)). هر سه مورد مذکور در زاگرس ، تصویری از ا صالت و منحصـر به فرد بودن را در ذهن تداعی می کند ، حتی اگر گران ترین برند کت و شلوار دنیا نباشیم ، ولی اصالت در بطن خود، ماورای هر قیمتی است و آنچه زاگرس پوش می بخشد (( اصالت در پوشش )) است.

زاگرس پوش