شرکت «ترام چاپ سپاهان» با رویکردی کاملا تخصصی به صنعت بسته‌بندی در سال 1386 به مدیریت علی رضا احمدی به بهره برداری رسید .فعالیت تولیدی این شرکت در محل کارخانه واقع در استان اصفهان ، شهرستان اصفهان ،شهرک صنعتی رنگ‌سازان (رازی) می باشد. تولید انواع کاغذ و مقوای کروگیت شده و ظروف و محفظه های کاغذی و مقوایی ، ساخت کاغذ و محصولات کاغذی برای انواع جعبه مقوایی به ظرفیت 5000 تن از فعالیت های این مجموعه می باشد . این مجموعه با شعار « بهترین راهکار برای بهترین محصول » رسالت خود را ارتقاء کارایی بسته‌بندی محصولات مشتریان قرار داد تا بسته‌بندی نیز نقطه قوت محصولات مشتریان باشد.

تاریخچه :

سال 1386 تا 1390 : مهندس علیرضا احمدی (پسر) که تجربه مدیریت خانه چاپ را با خود همراه داشت، با درک نیازهای روز افزون بازار ایران و به پشتوانه‌ی تجربه‌ی نسل‌های قبلی خانواده ، به همراه همسر خود خانم دکتر نژادستاری مجموعه «ترام چاپ سپاهان» را با رویکردی کاملا تخصصی به صنعت بسته‌بندی در سال 1386 راه‌اندازی نمود

سال 1390 تا 1394 : خلا امکان تولید بسته‌بندی‌های لوکس در تیراژ انبوه ، مجموعه ترام چاپ را به سمت استراتژی « متمایزسازی » پیش برد و به این منظور با نصب مدرن‌ترین ماشین Bobst انجام عملیات Hot Foil Stamping (طلاکوب) امکان ایجاد مزیت « تمایز » را در بسته‌بندی مشتریان خود فراهم نمود.

سال 1394 تا 1397 : در این سال‌‌ها مطالعات طرح توسعه ترام انجام و از ابتدای سال 1396 ساخت سایت جدید شرکت برمبنای ملاحظات زیست محیطی در بخش غذا و داروی شهرک صنعتی رازی آغاز گردید ، همچنین استانداردهای IMS (ISO 9001 – ISO 14001 – ISO 18001 ) مستقر گردید.

سال 1398 : در این سال در راستای پاسخ‌گویی به نیازهای انبوه و متنوع مشتریان، شرکت ترام به سایت جدید خود در فضایی نزدیک به یکصد هزار متر مربع منتقل شد و عملیات نصب و راه‌اندازی سی و دو ماشین (پیش از چاپ ، چاپ و پس از چاپ ) در سایتی با استانداردهای غذا و دارو آغاز گردید

ترام چاپ سپاهان
طرح توسعه ترام

چشم انداز ترام:

ترام؛ انتخاب اول بسته‌بندی برای برندهای برتر

رسالت ترام :

مشتریان ما شرکتها و سازمان های معتبری هستند که محصولات آنها نیاز به بسته بندی دارد و به اهمیت بسته بندی واقف هستند و نقش تامین کننده ی بسته بندی را در راستای دستیابی به اهداف خود کلیدی می دانند.

ما ارتقای “کارایی بسته بندی” محصوالت مشتریان را رسالت خود می دانیم و به نیازهای متنوع آنها در حوزه بسته بندی پاسخ می دهیم.

 

 

ترام چاپ سپاهان
بازدید خانواده ترام از سایت جدید

مسئولیت اجتماعی
بر این باوریم که حفظ و ارتقا جامعه ای که در آن زندگی می کنیم وظیفه همه افرادی است که در جامعه زندگی می کنند. معتقدیم در جامعه ای سالم افراد سالم رشد می کنند و مطلوبیت و رضایت در چنین جامعه ای میسر خواهد بود. در این راستا مسئولیتهای زیر را برای ترام قائل هستیم.

ارزش‌ها

ترام شرکتی ارزش‌محور است و فلسفه وجودی آن، جدای از مسئولیت‌ها و ارزش‌های آن نیست. ما باور داریم که ارزش‌های ترام نه تنها معرف ما هستند بلکه موجب پایداری و رشد ما نیز می‌باشند.

ترام چاپ سپاهان

مدیر جوان برتر

  • مهندس علیرضا احمدی،‌‌‌‌ مدیر عامل گروه ترام در نهمین دوره معرفی چهره های ماندگار صنعت و معدن و تجارت ایران در بیستم آذر ماه سال هزار و سیصد‌‌ ‌‌‌و نود و شش به عنوان مدیر جوان برتر تندیس جشنواره ملی تولید کنندگان و مدیران جوان را از جناب آقای دکتر صالحی معاون رییس جمهور و جناب آقای دکتر رضا رحمانی وزیر صنعت معدن تجارت دریافت کرد .
کارآفرین برتر ملی
  • مدیر عامل گروه ترام مهندس علیرضا احمدی،‌‌‌‌ به جهت توسعه کارآفرینی و اشتغال‌زایی از سوی وزارت کار به عنوان کارآفرین برتر ملی انتخاب گردید. طی مراسمی که با حضور معاون وزیرکار رفاه و تامین اجتماعی برگزار گردید از ایشان تقدیر به عمل آمد.
ترام چاپ سپاهان
مدیر جوان برتر
ترام چاپ سپاهان
کارآفرین برتر ملی