ایران انفورماتیک پایا در سال 1377 به منظور فعالیت در زمینه فروش قطعات سخت افزاری و خدمات کامپیوتر با نام کامپیوتر ارکیده تاسیس گردید و راه پرفراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت به پیشرفت تکنولوژی در کشور با همراهی مدیران و متخصصین علوم فناوری اطلاعات و ارتباطات پیموده است .همچنین با توجه به تجربیات کسب شده شرکت، با فاصله کوتاهی در سال 1381 با شرکت نرم افزاری طرفه نگار بعنوان نمایندگی فروش وارد همکاری شد.

همواره اهداف مدیران متعهد و همکاران متخصص ما بر شناخت و رفع نیازهای مشتریان و ارائه خدمات به بهترین شکل ممکن می باشد. هم اکنون این مجموعه شامل واحد فنی، مشاوره فروش، خدمات پشتیبانی، آموزش، خدمات مالی، سخت افزار، تجهیزات فروشگاهی و دور کاری ( پیاده سازی نرم افزار حسابداری تحت وب ) می باشد و با گردآوری این واحد ها سعی در ارائه پکیج کاملی از خدمات حسابداری به اشخاص، اصناف، شرکتها و تولیدی ها دارد.

از اهداف گروه نرم افزاری ایران انفورماتیک پایا حصول بالاترین کیفیت در پرتو رعایت اصول حرفه ای و استانداردهای کسب و کار و اصول مشتری مداری است. این اصل همواره سرلوحه سیاست‌های شرکت بوده و رمز موفقیت،حضور قدرتمند در بازار، کسب رضایت و وفاداری مشتریان و قرار داشتن در زمره پیشتازان صنعت فن آوری اطلاعات مرهون وفاداری به ارزشهای سازمانی می داند. دیدگاه بلندمدت در فروش و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کسب و کار است، امید است که از دانش، تجربه و تخصصمان برای یافتن بهترین نتیجه بهره بگیریم.

اشتغال در ایران انفورماتیک پایا چه مزایایی دارد ؟

محیطی سالم و پویا ، امکان پیشرفت شغلی امنیت شغلی ، وجهه و جایگاه اجتماعی مناسب

می خواهید تغییری ایجاد کنید ؟

ما هم بدنبال تغییر هستیم ، تا بتوانیم کیفیت بهتری را در زندگی خود و رفاه و خدمات شایسته و رضایتمندی برای مشتریانمان ایجاد نماییم

نقشه آینده خود را طراحی کنید

ما بستری را برای شما فراهم می کنیم که بتوانید که در شغل مورد انتظار خود مشغول به کار شوید. ما از شما حمایت می کنیم تا پله های ترقی را یکی پس از دیگری طی کنید.

ایران انفورماتیک پایا

افتخارات :

 ایران انفورماتیک پایا در جمع 10 نماینده برتر شرکت طرفه نگار  ایران انفورماتیک پایا در طرح رتبه بندی شرکت طرفه نگار عنوان نماینده برتر را کسب و موفق به دریافت تنها تندیس 3 ستاره شد کسب تندیس چهار ستاره و عنوان نماینده برتر شرکت طرفه نگار کسب عنوان واحد نمونه صنفی توسط اتحادیه الکترونیک و کامپیوتر شهر کرج تقدیر توسط انجمن حسابداران و حسابرسی استان البرز

ایران انفورماتیک پایا
افتخارات و جوایز