شرکت گلسار فارس، واقع در کیلومتر 5 جاده شیراز – سپیدان، در سال 1363 برای پاسخگویی به نیاز فزاینده محصولات در حوزه چینی‌آلات بهداشتی به ثبت رسید و در سال 1372 مورد بهره‌برداری قرار گرفت . با کسب موفقیت در بازار، پروژه‌های توسعه و افزایش ظرفیت از سال 1375 بصورت پی در پی و در چند فاز مورد بهره‌برداری قرارگرفتند. هم اکنون این واحد با تولید 17000تن محصول نهایی یکی از بزرگترین تولیدکنندگان داخلی و یکی از صادرکنندگان موفق این نوع از محصولات در بازارهای خارجی محسوب می‌شود. شرکت گلسار فارس با بهره‌مندی از نیروی‌های متخصص و دانش فنی بالا و با اتکا به تجربیات و یادگیریهای حاصل از رقابت و حضور موثر در بازارهای داخلی و خارجی، ارتقا کیفیت محصولات و گسترش کمی تولیدات را سرلوحه حرکتهای آتی خود قرار داده است. افزایش سطح کیفیت ، تنوع محصولات(بیش از 100 نوع محصول مختلف) و نوآوری در طراحی موجب گشودن بازارهای جدیدیبه روی محصولات گلسار شده است بطوری که هم اکنون علاوه بر حضور در بازار تمامی استانهای کشور با بیش از 180 نماینده فروش ،محصولات خود را به بیش از 13 کشور جهان صادر می نماید.

گلسار فارس
جناب آقای عبدالصمد دادگر

تجربیات شخصی افراد در حقیقت سنگ بنای ایدئولوژی ها وعقاید آن ها می باشد و تاریخ متعلق به کسانی است که در زندگی هدف و امیدهای بزرگ دارند و به دنبال آن می روند. در این مسیر هیچ میانبری به برتر بودن نیست، به تجربه دریافته ایم که باید برتری خودمان را تعهد کنیم و از استعدادها و توانایی های خود استفاده نمائیم و مهارت هایی که برای دستیابی به اهدافمان داریم را به کار گیریم. در این راه آگاهانه هدف ها را تشخیص دهیم و برای هدف هایی که به زندگی همه ما معنی و ارزش می بخشد تلاش کنیم. عشق به تولید و مشکلاتش را هیچ گاه کتمان و از مسئولیت خود شانه خالی نکرده ایم واگر دغدغه ای بوده آن را با شیرینی لبخند انسان هایی که در کنارمان هستند از پیش رو برداشته ایم. ما معتقدیم در گلسار کاری را می کنیم که دوستش داریم و آرزویی را دنبال می کنیم که به دستیابی به آن اعتقاد داریم. برای سرآمد بودن هر ابزاری را که نیاز بوده یا به کار گرفته ایم و یا ساخته ایم و در این رهگذر محیط پیرامون، جامعه واصول انسانی را مانند چراغی در پیش روی خود و در همه شرایط روشن نگهداشته ایم زیرا به آنچه انجام داده ایم و در آرمان گلسار به دنبال آن هستیم ایمان راسخ داریم.

کیفیت در گلسار تنها به حرف نیست، همه با هم کیفیت را در روح گلسار دمیده ایم برای بهبود آن پیمان بسته ایم و برای ارتقاء آن چه در شرکت و چه در زندگی شخصی هریک از ذینفعان گلسار تلاش می کنیم. با جذب متخصصین توانمند بومی، آموزش های لازم و سیستم های مدیریتی به روز دنیا ، مجموعه ای ساخته ایم در خور فارس و ایران بزرگ و حرکت، تلاش و تغییر را برای کسب بالاترین قله ها آغاز نموده ایم. امروز گلسار تنها افتخار یک استان نیست، گلسار شرکتی است که نام خود را در خارج از این مرز و بوم به رخ رقیبان می کشد و مسیری را طی می کند که بالندگی آن را مانند نقشه راه ترسیم نموده است

گلسار فارس
گلسار فارس
گلسار فارس