مجموعه تجاری گالریا دارای زمینی به مساحت 3195.50 متر مربع، 15 طبقه جنوبی و 17 طبقه شمالی را داراست که مجموعه تجاری دارای 8 طبقه زیر همکف و 7 طبقه بالای همکف که 5طبقه آن دارای واحد های تجاری با مجموعه 55 واحد و 2 طبقه غذایی شامل رستوران منحصر به فرد در طبقه 6 به مساحت 1100 متر مربع فضای سرپوشیده و 580 متر مربع تراس با سقف متحرک می‌باشد. فودکورت با مجموعه غذاهای بین المللی شامل ایتالیایی، ایرانی، ترکی، برگر، آسیایی مجموعاً 8 واحد غذایی در طبقه پنجم می‌باشد.

ساختمان شمالی نیز دارای 10 طبقه زیر همکف و 6 طبقه بالای آن می‌باشد که این دو مجموعه در امتداد یکدیگر قرار گرفته اند و از طریق رمپ پارکینگ در طبقه منفی 5با یکدیگر ارتباط دارند. مجموعه زیربنای ساختمان شمالی و تجاری 40511.83 متر مربع می‌باشد.

از دیگر ویژگی های منحصر به فرد گالریا استفاده از متریال خاص از جمله سنگ های تراورتن درجه 1 صادراتی به کشور های مختلف و استفاده از ابزار دستی و کلاسیک در بدنه و استفاده از سنگ های گرانیت ایتالیایی با کیفیت بسیار بالا و سنگ های واترجت منحصر به فرد در طبقه همکف و همچنین استفاده از برند KONE فندلاند و ایتالیایی در تمامی آسانسور ها و پله برقی ها می‌باشد.

فرصت های شغلی ثبت شده مجموعه تجاری گالریا