شرکت مهندسی تذرو افزار در سال 1376 با هدف ارائه خدمات نرم افزاری و سخت افزاری در صنعتIT کشور پا به عرصه خدمت نهاد و با بیش از خود در صنعت IT به عنوان شرکتی و دارای ر توانسته است، با اجرایی نمودن پروژه های موفق و ملی در سطح کشور به اهداف کوتاه و بلند مدت خود و ماموریت های سازمانی دست پیدا نماید و اکنون با بیش از 80 نفر کارشناس متخصص در زمینه‌های فناوری اطلاعات، صنایع و مدیریت ، به بیش از 2000 شرکت و سازمان بزرگ خدمات فنی مهندسی ارائه می نماید.

این شرکت تاکنون با مطالعه روشهای جدید و تکنیک های روز دنیا و با بهره گیری از نیروهای متخصص و جوان و با تکیه بر ارزش ها و باورهای کلیدی خود:

  • احترام به مشتری
  • وفای به عهد
  • شفافیت در کسب و کار
  • ارتقاء کیفیت خدمات و محصولات
  • بکارگیری استانداردها

توانسته است گامی ارزشمند در تولید، طراحی و پیاده سازی راهکارهای نرم افزاری در صنایع بزرگ، سازمان های دولتی و خصوصی کشور بردارد و در این مسیر نقش بسزایی در اجرای موفق پروژه های سفارش مشتری با رویکرد اشتغال و تولید ملی در حوزه فناوری اطلاعات کشور ایفاد نماید.

باورهای ما :

ما فکر میکنیم نیروی انسانی، اصلی‌ترین سرمایه هر سازمان هستند و همواره در تلاشیم، با توجه به ظرفیت موجود، نیروهایی توانمند و پر انرژی را، که از کار در یک محیط پویا‌ و صمیمی‌ لذت می برند، به جمع همکارانمان اضافه کنیم. همکارانی هدفمند، که رویا و انگیزه دارند و سرشار تلاش و پشتکارند.

بدون رشد تک به تک افراد یک مجموعه، آن مجموعه رشد نخواهد کرد. باید امکان و شرایط رشد برای همه اعضاء فراهم باشد؛ این یک باور قطعی است. معتقدیم، پیشرفتهایی که به دست آورده‌ایم، نتیجه نبوغ و تلاش تیمی تک تک همکارانمان بوده است .

 

 

تخصص ما :

شرکت مهندسی تذرو افزار اولین انتخاب سازمان هایی است که به دنبال راه حل ها و راهکارهای نوآورانه، حرفه ای و چابک و سفارش سازی شده برای سازمان خود می باشند. بر این اصل حوزه های اصلی فعالیتی شرکت از ابتدا تاکنون:

· ارائه راهکارهای فناوری اطلاعات بر اساس الزامات ITIL

· نرم افزارهای سفارش مشتری مبتنی بر سیستم های BPMS

· مرکز تماس Call & Contact Center

· سیستم های حرفه ای ضبط مکالمات و مستند سازی صوتی (Voice Logging System)