شرکت سامانه صنعت طاها در سال 1389 با هدف توسعه فناوری­ های نوین و به روز دنیا در حوزه های مهندسی سیستم­ های پردازشی( شامل تحقیق و توسعه، طراحی ، آنالیز و شبیه سازی پروژه ها) در ایران تاسیس شد و هم اکنون به عنوان یک شرکت دا نش بنیان در این حوزه فعالیت می کند.

این شرکت با اتکا به خداوند متعال و بکارگیری نیروهای جوان و با استعداد ،در محیطی شاداب و پویا، تلاشی گسترده در استفاده از فن­آوری­ های نوین دارد. توانمندی ویژه این شرکت ، طراحی و ساخت سیستم­های پردازش سیگنال و تصویر می باشد و همواره ارائه برترین کیفیت طراحی ، تولید سخت افزار ، نرم افزار و محصولات دانش بنیان سر لوحه فعالیت های این شرکت بوده است.

 

این شرکت با در اختیار داشتن دانش بومی طراحی و پیاده سازی در سه حوزه گسترده و تخصصی پردازنده های DSP ، پردازنده های ARM و FPGA های نسل جدید ، با نگاه کلان سیستمی به پروژه و نیاز مشتری در صنایع مختلف می تواند همواره بهترین پیشنهاد را برای انتخاب معماری سخت افزار و پیاده سازی نرم افزارهای بلادرنگ ،تحت سیستم عامل لینوکس و یا ویندوز به گونه ای ارائه نماید که باعث کاهش زمان و هزینه طراحی و پیاده سازی پروژه ها برای کارفرمایان شود.

در نظر گرفتن ملاحظات سیستمی ، سخت افزاری و نرم افزاری بصورت توامان در این شرکت باعث شده است که در اجرای پروژه ها از یک طراحی بهینه استفاده شود و با توجه به دانش بومی طراحی، امکان سفارشی سازی کلیه محصولات (سخت افزارها و نرم افزارها) و ارائه خدمات پشتیبانی فنی ،مونتاژ، وایرینگ، تعمیرات و آموزش برای مشتریان مهیا شود.

این شرکت بواسطه تجربیات خوبی که در زمینه طراحی ، ساخت و مونتاژ کامپیوترهای صنعتی و برد های پردازشگر الکترونیکی به همراه ساخت کیسینگ فلزی و انجام وایرینگ جهت نصب در رک ها و مجموعه های صنعتی به دست آورده به عنوان یکی از پیشکسوتان بازار ایران محسوب می شود و هم اکنون محصولات ساخت این شرکت در بسیاری از صنایع در حال استفاده می باشد.

سامانه صنعت طاها