گروه احسان برندی خوشنام با بیش از 30 سال سابقه درخشان، با تکیه بر دانش و تجربه مدیران پر سابقه و انگیزه و خلاقیت نیروی انسانی جوان خود، هم اکنون یکی از برجسته ترین گروه­های صنعتی، بازرگانی و سرمایه گذاری در ایران است.
این گروه با رویکردی استراتژیک و ورود به صنایع بالادستی و پایین دستی فولاد و فلزات گرانبها طی دهه گذشته، فعالیت­های خود را در زمینه های صنعتی، معدنی، ساختمانی و بازرگانی بین­الملل در ایران و کشورهای آلمان، چین، عراق و ترکیه گسترش داده است و ضمن توسعه فعالیت ها با بهره گیری از روش های بهینه عملیاتی، اصول ایمنی کار و توجه به حفظ محیط زیست، چندین بار مورد تشویق وزارت صنعت و معدن قرار گرفته است.
اعتقاد و عمل به اصول و دانش مدیریت، باور و التزام به اصول اخلاقی کسب و کار، رعایت اصل کیفیت و رضایتمندی مشتری، این گروه را در مسیر رشد و تعالی و تبدیل شدن به یکی از برترین مجموعه های خصوصی قرار داده است.

گروه احسان

محیط کاری

ما به عنوان یکی از پیشگامان صنعت استیل و معدن کشور، به خود می‌بالیم که نیروهایی متخصص، مستعد، خلاق، نتیجه گرا، با اخلاق و مسئولیت پذیر را در محیطی سرشار از پویایی، نوآوری، صداقت و صمیمیت، برای پایه ریزی تغییرات بزرگ و موثر گردهم آورده ایم.
فضای پویا و پرنشاط گروه، موجب شده است پرسنل فاصله بین کار و خانواده را کمتر درک کرده و با امنیت روانی به کار و فعالیت و سازندگی خود مشغول باشند.
گروه احسان با یقین به اینکه ارزشــمندتریــن ســرمایه شرکت نیـروی انسـانی متخصـص و بـا انگیـزه ی آن است، فرصت های لازم برای یادگیری، رشـد و ارتقـای کارکنان خود را فراهم می نماید.

دفاتر مرکزی گروه، امکانات و شرایط مناسبی را برای حضور کارکنان فراهم آورده است. فضای کاری به صورت فضای باز (Open Office) طراحی شده تا ضمن ایجاد استانداردهای بین المللی برای طراحی فضاهای کاری، شرایط ارتباط و تعاملات کارکنان با هم و همچنین مدیران با کارکنان تسهیل شود. تهیه امکانات لازم برای برگزاری مسابقات ورزشی مانند فوتبال دستی، دارت، شطرنج و پینگ پنگ، ما را در رسیدن به این هدف یاری می رساند.

گروه احسان در راستای حفظ و ارتقاء سلامت کارکنان و ایجاد محیط کار ایمن، الزامات حوزه ایمنی، بهداشت و محیط زیست را رعایت نموده و در جهت پیشگیری از بیماری های شغلی و حفظ سلامت کارکنان تلاش می نماید.

 پیشرفت حرفه ای کارکنان:

  • آموزش و توسعه فردی
    در گروه احسان با برنامه ریزی و برگزاری برنامه های توسعه، برای نیروی انسانی سرمایه گذاری شده و برنامه های آموزش و توسعه فردی کارکنان مطابق با اهداف شرکت به طور منظم طراحی و اجرا می شود.
  • توسعه مدیران
    برای توسعه مدیران از کارگاه های آموزشی، جلسات منتورینگ، بحث های گروهی، پخش فیلم و سایر روش های آموزشی استفاده می شود. این جلسات براساس برنامه توسعه رهبری (LDP) و به صورت یک ساله تدوین و اجرا می گردد. این برنامه ها برآمده از اهداف شرکت و مدیریت منابع انسانی است.
  • پیشرفت شغلی کارکنان موفق
    کارکنان شایسته در گروه احسان براساس کارراهه شغلی با توصیه مدیران مستقیم و با تصویب مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره برای پست های کلیدی سازمان انتخاب می شوند.
گروه احسان