گروه صنعتی افرا چوب سبز ایرانیان ، یکی از پیشکسوتان صنعت چوب کشور، فعالیت خود را از ابتدای سال 1390 در شهر اصفهان با سرمایه گذاری قابل توجه در بخش خرید تجهیزات و دستگاههای با کیفیت و تکنولوژی بالا، همچنین جذب نیروی انسانی متخصص در صنعت ام دی اف ملامینه آغاز کرد. حضور موفق در بازارهای داخلی و بین المللی ، دریافت نشان مدیریت خلاق وهمچنین کسب نشان کارآفرینان برتر و همچنین استقبال کم نظیر مشتریان از محصولات تولیدی ، این شرکت را بر آن داشت تا جهت خودکفایی هر چه بیشتر، ایجاد ثبات در کیفیت محصولات و توسعه کسب و کار خود اقدام به راه اندازی خط آغشته سازی کاغذ دکور نماید.

لذا در سال 1391 با همت مدیران و پرسنل شرکت با خرید تجهیزات با کیفیت روز اروپایی، خط تولید آغشته سازی کاغذ دکور خود را در محیطی به متراژ 7500 متر مربع در شهرک صنعتی بزرگ شرق اصفهان راه اندازی کرده و در سال 1393 طی مذاکراتی با شرکت مانکسجو آلمان اقدام به اخذ نمایندگی انحصاری کاغذ دکور از این شرکت معظم نمود. همچنین در راستای همراهی با تکنولوژی های روز دنیا در سال 1393 اقدام به خرید و راه اندازی خط پرس ملامینه تطبیقی کرد.

ماموریت
نخستین مسئولیت ما، نسبت به مشتریان است. بدون آنها دلیلی برای وجود ما نخواهد ماند. ما سعی داریم که به سطح گسترده ای از مشتریان دست داشته باشیم و نیازهای آن ها را بطور حرفه ای برآورده سازیم. مفهوم ارزش مشتری برای ما، شامل مجموعه وسیعی از کالاهای با کیفیت، قیمت رقابتی و تحویل حرفه ای است. ما مسئولیتی فردی عمیقی نسبت به کارکنان، به عنوان قدرت اصلی شرکت، و نمایندگان خود احساس می کنیم و به عنوان کارفرمایی معتقد به فرصتهای برابر، در صدد پدید آوردن و حفظ محیطی هستیم که در آن همه کارکنان و نمایندگان، با شکوفایی استعداد ها، فرصت بروز و استفاده حداکثر از توانایی خود را داشته باشند. همچنین انتظار داریم که کارکنان و نمایندگان ما مطابق با نقشی که در موفقیت شرکت ایفا می کنند، پاداش بگیرند و اینگونه گامی موثر در افزایش رفاه اجتماعی برداشته باشیم. ما مشارکت اجتماعی را تعهد با اهمیتی می دانیم و به عنوان یک هدف ارزشمند کسب و کار می شناسیم. مشارکتی گسترده که مصرف کنندگان خود نقش کلیدی در خلق ارزش از طریق خلق مشترک کالا و خدمات ایفا می نمایند. یکی از مسئولیت های ما، تعهد نسبت به سهامداران است. هدف ما به دست آوردن بازده سرمایه ای بهینه، از طریق رشد دائمی سود و مدیریت سنجیده و جسورانه دارایی هاست. درنهایت و درکنار تمام رسالت ها و مسئولیت ها، تعهد ما نسبت به تلاش مسئولانه در راستای حفظ محیط زیست همواره سرلوحه تمام فعالیت ها و اقدامات مجموعه قرار گرفته است. ما خود را علاوه بر حفظ منابع طبیعی موجود ، ملزم به احیای بخشی از منابع طبیعی از دست رفته می دانیم .

افرا چوب سبز ایرانیان

ارزش های کلیدی
1-تجارت سالم، عقلانی و اخلاقی همراه صداقت اصل اساسی و همیشگی مجموعه افراچوب است. 2-ما تلاش می کنیم محصولاتی را تولید کنیم که از کیفیت مطلوب و تنوع بالا برخوردار باشند. 3-ما معتقدیم که مشتری بزرگترین سرمایه شرکت ماست پس تلاش می کنیم در چهارچوب اصولمان منافع و مصالح وی را تامین نمائیم زیرا معتقدیم که نفع مشتری است که نفع شرکت را به همراه دارد. 4-ما معتقدیم که کارمندان و کارگران افراچوب اولین و مهمترین مشتریان شرکت هستند پس موفقیت و سعادت آنان است که موفقیت و سعادت مجموعه را به همراه دارد. 5-همه ما تلاش می کنیم که در محیط کارمان هدفمند، صادق، صریح، متعهد و مسئولیت پذیر باشیم و حرمت و منزلت انسانی همکاران و مشتریانمان را رعایت کنیم. 6-ما معتقدیم که هر چه تیم منسجم تری داشته باشیم موفق تر خواهیم بود پس همیشه منافع و مصالح تیم مان را به منافع و مصالح خود ترجیح می دهیم زیرا موفقیت ما در گرو موفقیت تیم مان است. 7-ما باور داریم که با توکل به خدا و با برنامه ریزی درست به اهدافمان دست خواهیم یافت پس همگی تلاش می کنیم تا فعالانه، خلاقانه و پر انرژی در دستیابی به این اهداف مشارکت داشته باشیم. 8- ما اعتقاد داریم که می توانیم با تحول در صنعت دکوراسیون ، جهان را به جای زیباتری برای زندگی کردن تبدیل کنیم . 9- ما در مجموعه افراچوب تلاش میکنیم تا گام های موثری در جهت پیشگیری از نابودی محیط زیست و یا احیای بخشی از آن به همراه انجام فعالیت های آگاهی بخش ، برداری

افرا چوب سبز ایرانیان
افرا چوب سبز ایرانیان
کارشناس فروش
افرا چوب سبز ایرانیان
کارشناس فروش
افرا چوب سبز ایرانیان
سرپرست واحد امور مشتریان