شرکت برهان سیستم پاسارگاد فعالیت خود را از سال 1388 با عرضه نرم افزارهای مالی و مدیریتی آغاز نمود. هسته اصلی برهان گروهی از کارشناسان حوزه مالی و نرم افزاری است که حاصل تجارب خود از شرکت ها و پروژه های متفاوت را در برهان گرد هم آوردند. ما در برهان همواره کوشیده‌ایم، تا در کمترین زمان ممکن ایرادات را برطرف کرده و یا امکانات جدیدی در نرم‌ افزار ایجاد کنیم.

هدف ما در برهان این است که به سازمان های مختلف جهت بهبود فرآیند های درون سازمانی و عملکرد بهتر آن سازمان کمک کنیم. برهان با نوآوری های خود این قول را به مشتریان میدهد تا در پیشبرد آنان کمک کند تا مشتریان بهترین عملکرد خود را تجربه کنند. ما راه حل های مهندسی را برای نوآوری، برابری و گسترش در سراسر زمینه ها طراحی می کنیم و می توانیم فرآیند های صنایع را به بهترین نحو تغییر دهیم و در رشد اقتصادی سازمانها کمک کنیم.

تعهد ما به تنوع و انعطاف پذیری در برهان نقش یکپارچه در موفقیت ما را ایفا می کند.به عنوان یک سازمان با کارکنانی از تمام نقاط کشور و تمام حوزه های زندگی، ما می دانیم که برای انجام بهتر کارها به عنوان یک شرکت، کارکنان ما باید احساس راحتی کنند. ما دیدگاه های مختلف را در نظر می گیریم و تشویق می کنیم و معتقدیم که با ترکیبی منحصر به فردی از فرهنگ، نژاد، قومیت، سن، جنسیت ، بیان، توانایی های فیزیکی و روانی، و شرایط زندگی کاری، قوی تر شده ایم. درگیر این فرهنگ شدن نه تنها به ما کمک می کند که یک مکان عالی برای کار داشته باشیم، بلکه موفقیت، کسب و کار ما را نیز در بر می گیرد.هنگامی که مردم احساس آزادی بیان می کنند، نتیجه آن تعامل و خلاقیت بیشتری است.

برهان سیستم پاسارگاد
تیم های مختلفی در پشت موفقیت ما وجود دارند و همه آنها نقش مهمی را بازی می کنند...

چرا برهان سیستم ؟؟

 • تشویق تنوع اندیشه در صنعت فناوری
  ترکیبی غنی از دیدگاه ها و اندیشه های مختلف به نوآوری کمک می کند و ما را قادر می سازد تا بهتر به مشتریان خدمت کنیم.
 • فرهنگ و هویت
  فرهنگ و هویت در برهان در مورد احترام به افراد زیادی است که روزانه نوآوری را به ما را القا می کنند. سه ستون این هویت، گروه های کارکنان، فرهنگ و قومیت هستند.
 • تنوع نسل
  دستیابی به نوآوری بیشتر با توجه به تجربیات و دیدگاه های مختلف همکاران در تمام سنین و در هر مرحله شغلی حرف اول در برهان را میزند.
 • همه با هم
  ما در برهان با تکیه بر اصول کار گروهی ، همراهی یکدیگر و رقابت سالم در مسیر پیشرفت قرار داریم.

منابع انسانی
آنچه شرکت یا سازمان را به مشتریان پیوند می‌دهد، فعالیت‌هایی است که کارکنان سازمان صورت می‌دهند. هدف از این فعالیت‌ها، برآوردن نیاز و جلب وفاداری مشتریان است.به عبارت دیگر، فعالیت‌های کارکنان عامل حیاتی موفقیت برای توسعه روابط اثربخش با مشتریان به شمار می‌رود. از این‌رو، در برهان سیستم پاسارگاد، کارکنان سازمان نقشی حیاتی برای موفقیت در این حوزه دارند، چرا که کارکنان در شرکت‌ها و سازمان‌ها آخرین حلقه زنجیره ارتباطی با مشتری هستند، و مسئولیت برآوردن انتظارات مشتری از طریق ارائه خدمات با کیفیت بر عهده آن‌هاست. مهارت‌ها و نگرش‌های کارکنان و حتی تجهیزاتی از آن در ارائه خدمت به مشتری استفاده می‌کنند، همگی، از منابع ایجاد وفاداری در مشتری به شمار می‌آید.

همایش های برهان
در برهان به صورت دوره ای همایش هایی درون سازمانی برگزار میگردد، این همایش ها باعث ایجاد روند مثبت در کار، رفع شدن مشکلات، ایجاد جو دوستانه بین همکاران ، تقویت حس همکاری و رقابت سالم در محیط شرکت میگردد.

زندگی در برهان
گروه برهان سیستم پاسارگاد در مسیر تعالی سازمانی خود کوشیده است که ارتباطی پویا و نزدیک میان کارشناسان و لایه‌های مدیریت به وجود آورد. بر این اساس، دیدگاه‌های کارشناسان و مدیران میانی، تاثیر بسزایی در تصمیمات سازمانی دارد و همه سطوح سازمانی در مدیریت مشارکت دارد.با این رویکرد، فرهنگ سازمانی برهان، فرهنگی خاص و منحصر به فرد است. اکثر کارشناسان و مدیران میانی برهان حاصل سازمان‌دهی خاص نیروی انسانی در برهان هستند.جو دوستانه و صمیمی در کنار سخت‌کوشی و احترام به ارزش‌های سازمان، در میان تمامی سرمایه‌های انسانی برهان وجود دارد. فرصت دادن به جوان‌ها با در نظر گرفتن حمایت و کمک به آنان، ترکیب مناسبی از تجربه و جوانی را در گروه شکل داده است.

پیوستن به برهان:
شرکت برهان سیستم  که با شعار صداقت ، شفافیت و آرامش با محیط کاری صمیمی،جوان و رو به رشد و با اعتقاد به این که نیروی انسانی مهم ترین سرمایه شرکت است همواره سعی دارد تا بستری جهت یادگیری و پیشرفت افرادی با انگیزه ، سخت کوش و علاقه مند به کار تیمی که به طور متفاوت فکر میکنند و به دنبال کسب تجربیات بیشتر هستند را فراهم کند.

منافع:
ما مزایای شغلی خوبی را در صنعت خود ارائه می دهیم. مزایایی که به موقعیت شما، سالهای همکاری شما با مجموعه، میزان خلاقیت و ایده پردازی شما، سطح سواد و دانش شما، مدیریت کاری شما و … بستگی دارد.

کاندیداهای ایده آل:
ما در برهان به دنبال افرادی هستیم که بزرگ فکر میکنند و رویاهای بزرگی دارند. افرادی که پویا و کامل هستند. ما می خواهیم افرادی که روحیه کار تیمی و خلاقیت را سرلوحه کار خود قرار میدهند استخدام کنیم. افرادی که به برهان و مشتریان برهان کمک میکنند تا سطح خود در جامعه جهانی را بهبود بخشند.

استخدام به عنوان کارورز یا به عنوان کارمند:
بسته به نوع رزومه شما و مصاحبه انجام شده با شما، نوع همکاری شما با شرکت مشخص میگردد و به شما اعلام میشود.

برهان سیستم پاسارگاد
ما در برهان به دنبال افرادی هستیم که بزرگ فکر میکنند و رویاهای بزرگی دارند...

در تولید و توسعه نرم افزار، خدمات مشاوره ای و پشتیبانی، عملیات شرکت ها، فروش، منابع انسانی، مالی، یا بازاریابی و ارتباطات، شغل مورد علاقه خود را بیابید و به ما بپیوندید. بیایید در محیطی حرفه ای و سرگرم کننده و متنوع با یکدیگر کار کنیم:

فروش
به عنوان یک معرف نرم افزار و فن آوری پیشرفته برهان به مشتریان و کمک به فروش سیستم برهان در سراسر ایران و ارائه راه حل سخت ترین مشکلات مشتریان به برهان بپیوندید.

استقرار

یکی از کار آمد ترین واحد های برهان راه اندازی و استقرار است. این گروه میکوشد تا در کمترین زمان ممکن سیستم مشتریان راه اندازی شود.دانش فنی خود را در واحد استقرار محک بزنید.

امور مالی
به ما در انجام امور مالی شرکت برهان، رسیدگی به قراردادها و تراکنش های مالی شرکت کمک کنید.

محصول
کار اصلی واحد محصول تحلیل عملکرد سیستم و حصول اطمینان از عملکرد صحیح نرم افزار است.اگر تحلیل گر خوبی هستید برهان فرصت عالی در اختیار شما قرار میدهد.

توسعه نرم افزار
برهان همواره کوشیده است تا نرم افزاری متناسب با نیاز روز و همگام با تکنولوژی روز دنیا به مشتریان عرضه کند. از این رو واحد توسعه نرم افزار به طور مداوم در حال بروز رسانی نرم افزار و رفع ایرادات سیستم است.شغلی ایده آل برای برنامه نویسان.

پشتیبانی
از مهارت های تکنولوژیک و مهارت های شخصی خودتان برای کمک به مشتریان جهت کار با نرم افزار برهان استفاده کنید.

دیجیتال مارکتینگ
امروزه با پیشرفت تکنولوژی، اهمیت بازار دیجیتال بر هیچکس پوشیده نیست. برهان میکوشد تا همواره با استفاده از این بازار محصولات خود را به بهترین شکل ممکن به مشتریان عزیز معرفی کند.با ما در روند معرفی محصولات هم قدم شوید.

IT
یکی از مهمترین واحد های برهان.این واحد که مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات شرکت و مشتریان را بر عهده دارد با استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا به صورت شبانه روزی در حال کنترل امنیت میباشد تا مشتریان عزیز ما دغدغه ای برای حفظ امنیت اطلاعات خود نداشته باشند. حافظ اسرار مشتریان باشید.

مدیر عامل برهان سیستم پاسارگاد
مسعود دولتی

مسعود دولتی ، دانش‌آموخته‌ی رشته‌ی علوم کامپیوتر، از دانشگاه تهران است و به‌ عنوان عضو هیئت مدیره‌ی برهان سیستم عملکرد موفق و تاثیرگذاری داشته است. مسعود دولتی در سال 1395 به مدیرعاملی برهان سیستم انتخاب شد. بهبود کیفیت و افزایش رضایت‌مندی مشتریان، در کنار پرورش موفق نسل جدیدی از مدیران میانی، بخشی از موفقیت‌های او و دیگر مدیران ارشد برهان سیستم پاسارگاد در این دوران به‌ شمار می‌آید.

رئیس هیئت مدیره
روزبه هدایت

روزبه هدایت نیا دارای مدرک علوم کامپیوتر از دانشگاه تهران است. هدایت نیا تاثیرگذارترین فرد شرکت در زمینه‌ی طراحی و تحلیل سیستم‌ها است.همکاران هدایت نیا، او را تحلیل‌گر، سخت‌کوش، دقیق، آرام، حرفه‌ای و دوراندیش می‌دانند.هدایت نیا بر مفاهیم مالی و بازرگانی صنعتی در کسب‌وکار مسلط است. او همواره به دنبال خروجی کیفی در زمان مورد نظر است؛ اما در عین حال، مشکلات همکارانش را به‌ دقت می‌شنود و تا حد ممکن در کنار آن‌ها می‌ایستد تا تیمش سربلند از پروژه‌ خود بیرون بیاید.

معاون فروش و بازاریابی
مهرانا میربلوک

مهرانا میربلوک، از دانشگاه‌ تهران(غیر انتفاعی)، موفق به اخذ مدرک کارشناسی ارشد شد.نگاه رو به جلو، ذهن تحلیل‌گر و دانش فنی بالا از دلایل جذب او بود. او به‌ دلیل همین ویژگی‌ها، به‌سرعت در برهان سیستم رشد کرد و امروز معاون فروش و بازاریابی و یکی از ستون‌ های شرکت است.

معاون خدمات پس از فروش
احمد فاطمی

احمد فاطمی دانش‌ آموخته‌ی رشته‌ی حسابداری، از دانشگاه شاهرود است. در سال‌های نخست حضور احمد فاطمی در برهان سیستم، ویژگی‌هایی همچون هوشمندی، دانش فنی منحصر به‌ فرد و توانایی استثنایی در رهبری، او را به‌سرعت در جایگاه مدیری برجسته و کارآمد به مدیران ارشد شرکت معرفی کرد. به گفته‌ی همکارانش ذهن سیال و سازمان یافته، بینش دقیق در کنار آگاهی و تسلط بر فناوری‌های روز دنیا از ویژگی‌های کلیدی احمد فاطمی به‌شمار می‌روند.

معاون تحقیق و توسعه
سعید جزائری

سعید جزائری ،دارای مدرک کارشناسی علوم کامپیوتر گرایش محاسبات علمی و کارشناسی ارشد مهندسی صنایع گرایش بهینه سازی سیستم ها میباشد.وی جزو اولین افرادی است که به برهان سیستم پاسارگاد پیوست .سخت کوشی هوشمندانه، خلاقیت، رهبری ، تلاش برای بروز بودن و شوخ طبعی از جمله خصوصیات ایشان میباشد. سعید مداوم در تلاش برای رشد و پیشرفت تیم و سازمان میباشد که همیشه سعی میکند این حس را به دیگران نیز منتقل نماید.