در سال 1394، مجموعه استادبانک با هدف ایجاد بستری برای بررسی و انتخاب بهترین معلمان خصوصی ایجاد شد. ما معتقدیم که تدریس خصوصی سریعترین و بهینه‌ترین روش برای آموزش می‌باشد. زیرا معلم به صورت کاملا اختصاصی بر اساس نیازها و استعداد دانش پژوهان به ایشان تدریس می‌کند.

استادبانک با درک این نیاز و اینکه در آن زمان بستر شفافی برای بررسی، مقایسه و انتخاب اساتید وجود نداشت، وارد عرصه آموزشی کشور شد. ما موسسین استادبانک که تیمی از فارغ التحصیلات دانشگاه شریف هستیم، خود سابقه تدریس و آموزش در مقاطع مختلف را داشتیم و همین موضوع موجب احساس نیاز ما به چنین بستری شد. در حال حاضر استادبانک به سرعت در حال رشد می‌باشد. و به لطف خدا مورد اعتماد بسیاری از اساتید و دانش‌آموزان قرار گرفته است.

قطعا این دستاوردها در کنار یک تیم منسجم و متخصص امکان پذیر است.

استادبانک چیست؟

استادبانک، سامانه آنلاین انتخاب معلم برای تدریس خصوصی و تدریس آنلاین است. شما هر کجای ایران که باشید می‌توانید به شکل حضوری یا آنلاین با بهترین معلمین کشور کلاس بگیرید. بیش از1700 مدرس، دبیر، استاد و معلم خصوصی فعال خانم یا آقا در استادبانک فعالیت می‌کنند که همه آن‌ها بعد از ارزیابی‌های دقیق انتخاب شده‌ و از بهترین اساتید ایران هستند.

کیفیت تدریس تمامی معلمین استادبانک در همه‌ی دروس بالا است. دلیل بالا بودن کیفیت تدریس اساتید، انتخاب آن‌ها براساس استانداردهایی است که به صورت سخت‌گیرانه انتخاب شده‌اند. اساتید پس از ارزیابی‌های دقیق، وارد آکادمی استادبانک می‌شوند و در این آکادمی آموزش‌های لازم به آن‌ها داده می‌شود. این موضوع می‌تواند خیال شما را به طور کامل از کیفیت تدریس معلم خصوصی که از استادبانک می‌گیرید راحت کند.