مجموعه ایده برتر که از سال 1384 فعالیت جدی خود را در زمینه فروش محصولات اداری، تجهیزات امنیتی و فروشگاهی اغاز کرده است، توسط مجموعه ای از انسان های متعهد و با تجربه اداره می شود.
شرکت ایده برتر پارسیان خاورمیانه در راستای خدمت رسانی به مصرف کننده ایرانی در زمینه فروش و خدمات انواع ماشین های اداری و… فعالیت داشته و با یک دهه فعالیت و اخذ نمایندگی برندهای شرکت های معتبر و ارائه خدمات گسترده پس از فروش توانسته است گام های موثری در جهت جلب رضایت مشتریان محترم بردارد.
شرکت ایده برتر پارسیان با ایجاد تحولی نوین در شبکه فروش غیر حضوری به هدف خود که جلوگیری از اتلاف وقت و کاهش هزینه مشتریان عزیز است، جامه عمل پوشانیده است.
محصولات اصلی این شرکت عبارتند از تمامی ماشین های اداری، مواد مصرفی، تجهیزات آموزشی، تجهیزات فروشگاهی، سیستم های حفاظتی و امنیتی، کامپیوتر، تجهیزات شبکه مخابراتی و مبلمان اداری.

ایده برتر پارسیان خاورمیانه
تعهدات ایده برتر

ماشین های اداری و مواد مصرفی، کامپیوتر، قطعات و لوازم جانبی، تجهیزات فروشگاهی، تجهیزات آموزشی، تجهیزات شبکه و سیستم های امنیتی شاید این محصولات به وفور در دسترس همگان باشد. شاید فروشندگان زیادی مدعی برتر بودن باشند. ولی در میان این همه صدای برتر، چرا ایده برتر؟

مشخصا می توان محصولات مشابه را در بازار ایران به آسانی یافت. اما آیا هدف فقط تهیه یا فروش محصول است؟ به عقیده ما فروش پایان یک معامله نیست، آغاز یک تعهد است. تعهدی که خدمات رکن اساسی آن است. دپارتمان خدمات ایده برتر با تکنسین های مجرب و فضایی کاملا حرفه ای و با کارشناسانی مسئولیت پذیر تمام تلاش خود را در راستای خدمت رسانی به هم وطنان عزیز دارد.

شنیدن صدای گرم مشتریان نیز نمونه ی دیگر تعهد است. ایده برتر با ایجاد کردن بخش فعال و دلسوز صدای مشتری سعی دارد تا همیشه قلبش به انتقادات، شکایات و پیشنهادات مشتریان عزیز گشوده باشد و در اسرع وقت پیگیر مسائل مختلف شود.

این سازمان همچنین خود را مسئول می داند تا با ارسال سریع محصولات در کوتاه ترین زمان ممکن و در هر کجای سرزمین پارسیان بهترین خدمات را به مشتریان عزیز ارائه دهد. احترام به وقت شهروندان این مرز و بوم صرفا در توزیع سریع محصولات خلاصه نمی شود. بلکه در شرایط کاری امروزی حفظ وقت مشتریان یک دغدغه است.

ایده برتر پارسیان خاورمیانه
گواهینامه عاملیت فروش مادیران سال 95
ایده برتر پارسیان خاورمیانه
گواهینامه عاملیت شارپ
ایده برتر پارسیان خاورمیانه
گواهینامه عاملیت فروش مادیران سال 96