گروه انتقال داده ماهان در سال 1387 فعالیت خود را با رویکرد به حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات آغاز نموده و سعی در توسعه خدمات قابل ارائه در این حوزه دارد.گروه انتقال داده ماهان دارای شرکت‌های زیرمجموعه ماهان‌نت، ماهان‌ویپ، ماهان سلامت و ماهان پیجر است و کنترل این شرکت‌ها‌ مستقیماً زیر نظر مدیران و هیئت مدیره شرکت اصلی صورت می گیرد. رویکرد مدرن و اصلی مدیران درصدد همکاری برای وسعت بخشیدن به دامنه کاری است.هسته مرکزی ماهان‌نت، از تعدادی از متخصصان زبده IT با بیش از یک دهه تجربه حرفه‌ای و نیز مدیران باسابقه تشکیل شده است و در کوتاه‌زمانی توانسته دستاوردهای در خور توجهی را در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات کسب کند.تمرکز بر ارائه خدمات متمایز با بالاترین استانداردها و بهره‎گیری از تلاش نیروهای بادانش و توانمند، علاوه بر رضایت مشتریان و ایجاد رقابت در بازار، جایگاه حرفه‎ای ارزشمندی نیز برای این مجموعه به همراه داشته است.سرمایه‌گذاری مناسب برای استفاده از فناوری‎های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری نوین روز به‌منظور ارائه مطلوب‌ترین خدمات، سیاست اصلی ماهان‌نت طی این سال‌ها بوده است.ماهان‌نت امروز با بیش از 40000 مشترک، به عنوان یکی از شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ انتقال داده ماهان، فعالیت خود را به‌عنوان یکی از پرسابقه‌ترین و موفق‌ترین عرضه‌کنندگان خدمات اینترنت پر سرعت (+ADSL2 و TD-LTE) در کشور تثبیت کرده است. دریافت پروانه سراسری ServCo از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، مهر تاییدی بر این مدعاست.یکی از مهم‎ترین ماموریت‎هایی که ماهان‌نت همیشه خود را ملزم به انجام آن می‌داند، ایجاد بازار کار مناسب برای جوانان و کارشناسان بومی در عرصه فناوری اطلاعات است. در حال حاضر بیش از 300 نفر پرسنل کارآزموده در واحدهای مختلف شرکت مشغول خدمت‌رسانی به هم‌وطنان گرامی هستند.

مدیر عامل
علی ذاکر

اگر کسی از شما خوشش بیاید، به شما گوش خواهد کرد. اما اگر کسی به شما اعتماد داشته باشد، با شما تجارت خواهد کرد. با انتخاب ماهان نت، به شما ثابت خواهیم کرد که به تیم درستی اعتماد کرده اید. چرا که ما به دنبال ساختن روابط پایدار هستیم؛ روابط پایدار بین اعضای تیم ماهان نت و با مشتریان‌مان.

مدیر سرمایه انسانی
محسن کمالی

مهمترین سرمایه ما در ماهان نت، همکاران شایسته و متخصص مان هستند.ما مشتاقانه در پی آشنایی و جذب دوستانی هستیم تا بتوانیم به همراه هم در مسیر رشد و پیشرفت، گام برداریم. اگر به مسیر توسعه و پیشرفت می اندیشید، به خانواده ماهان نت ملحق شوید.

همکاری با ماهان نت :

جمع دویست‌نفره‌ای از افراد خوش‌فکر، توانمند و پرانرژی در محیطی دوستانه گرد هم آمده‌اند، که نام «گروه انتقال داده ماهان» بر آن خودنمایی می‌کند. طی بیش از ده سال فعالیت، این «خانواده» همدل که هدفی جز اعتلای همین نام نداشته‌اند، مجموعه ماهان‌نت را گام‌به‌گام در مسیر پیشرفت و ارتقاء پیش رانده‌اند؛ و البته همچنان برای رسیدن به اهدافی بزرگ‌تر، به‌طور مستمر تلاش می‌کنند. از این‌رو ماهان به تک‌تک اعضایش می‌بالد!

زندگی در ماهان‌نت:

همکاران ماهان‌نت در محیطی پویا، صمیمی و البته کاملاً حرفه‌ای کار می‌کنند؛ و به اندازه خانه‌شان به آن عشق می‌ورزند. زیرا بیشترین ساعت‌های هر روزشان را در ماهان‌نت زندگی می‌کنند؛ و نیک می‌دانند که خدمات با کیفیت و رضایت‌مندی مشتری در هر سازمان، در گرو رضایت کارکنان آن از فضای کار و لذت از همنشینی با همکاران، و بویژه نوع کاری است که انجام می‌دهند. ماهان‌نت نیز پیوسته برای بهبود شرایط و حفظ شادابی و نشاط همه آنان تلاش می‌کند؛ فارغ از آن‌که در کدام موقعیت شغلی یا با چه جنسیتی باشند.ماهان بیش از هر چیز برای همکاران خود به عنوان ارزشمندترین سرمایه‌هایش اهمیت قائل است!

در ماهان‌نت، هیچ مرزی برای پیشرفت وجود ندارد.

انتقال داده ماهان

مراحل پیوستن به ماهان نت:

ماهان‌نت به‌طور مستمر در حال پذیرش و انتخاب نیروهای جدید، به‌منظور گسترش واحدهای مختلف سازمانی خود است. به همین خاطر، هر هفته کمیته‌ استخدام در هر بخش، جلسات مصاحبه با متقاضیان همکاری را با حضور یکی از سرپرستان یا مدیر واحد مورد نظر برگزار می‌کند.برای استخدام در ماهان‌نت باید ابتدا رزومه حرفه‌ای خود را از طریق ایمیل به واحد سرمایه انسانی مستقر در دفتر مرکزی شرکت ارسال کنید. برای تهیه یک رزومه مناسب بکوشید اطلاعاتی که در اختیار خواننده می‌گذارید تا حد ممکن گویا، دقیق و مختصر باشد. برخی از مهم‌ترین اطلاعاتی که باید در یک رزومه گنجانده شود عبارت‌ است از:

مشخصات فردی تحصیلات و تجربه‌های علمی دوره‌های تخصصی و حرفه‌ای پشتوانه علمی، مقاله‌ها، تالیف‌ها میزان آشنایی با زبان‌های خارجی توانمندی‌ها و علائق

اگر علاقه‌مند به حضور در جمع ماهانی‌ها هستید، چند توصیه سودمند برایتان داریم :

پس از تهیه رزومه خود، برای این‌که از صحت و دقت مطالب مندرج در آن مطمئن شوید، آن را دوباره مرور کنید و از دیگران هم بخواهید در بررسی آن به شما کمک کنند.در صورتی که رزومه شما از سوی واحد سرمایه انسانی ماهان‌نت پذیرفته شود، شما به یک مصاحبه استخدامی دعوت خواهید شد. این جلسه، فرصتی مغتنم برای‌تان خواهد بود تا علاوه بر مشاهده فضا و محیط کار ماهان‌نت، به مسئولان استخدام خود در این شرکت ثابت کنید شما همان نیرویی هستید که ماهان‌نت به دنبالش بوده است.
در جلسه حضوری، توانایی‌های خود را دقیق و شفاف توضیح دهید. به خاطر داشته باشید که گاه بیان یک مهارت یا توان‌مندی که ممکن است از نظر شما اهمیت چندانی نداشته باشد، بتواند جایگاه شغلی شما را در سازمان تغییر دهد. با دقت به پرسش‌هایی که از شما می‌شود، گوش کنید و بعد فقط در حیطه موضوع به آن پاسخ دهید. بکوشید جواب‌های‌تان کوتاه اما در عین حال کامل باشد. اگر پاسخ سوالی را نمی‌دانید، بدون منحرف کردن بحث و کشاندن موضوع به حاشیه، به صراحت اعلام کنید که اطلاعی درباره آن ندارید و این فرصت را ایجاد کنید تا با مطرح شدن پرسش‌های بیش‌تر، سایر توان‌مندی‌های شما نمایان شود. در غیر‌این‌صورت تنها بخت خود را برای پذیرفته شدن در مصاحبه کمتر خواهید کرد.

انتقال داده ماهان